Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Jesienny Ogród Sztuk w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie

[b]W dniach 10-11 grudnia 2010 roku w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie odbędzie się „Jesienny Ogród Sztuk” - cykl warsztatów i spotkań skierowanych do młodzieży zainteresowanej rozwijaniem swoich talentów artystycznych.[/b]

Ogrodu Sztuk, którego organizatorem jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” oraz Staromiejski Dom Kultury w Warszawie odbywa się już od ośmiu lat. Tym razem podczas dwudniowych warsztatów zorganizowanych w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej na warszawskim Ursynowie, licealiści będą mogli sprawdzić swoją kreatywność, ocenić talenty artystyczne oraz spotkać się z wykładowcami z warszawskiej ASP i znanymi z mediów ludźmi świata kultury i sztuki.

„Z pełnym entuzjazmem przyjęliśmy pod swój dach Jesienny Ogród Sztuk - mówi Elżbieta Gontarczyk, PR Menager WSE-I – Zaangażowanie w inicjatywy, które pozwalają młodym ludziom poszerzać horyzonty i odkrywać ich talenty jest dla nas naturalnym działaniem i misją naszej Uczelni.”

Podczas spotkania młodzież zainteresowana rozwijaniem swoich talentów w szkołach artystycznych będzie miała szansę dowiedzieć się jak zdać egzaminy wstępne do takich uczelni jak Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Aktorska Szkoła J.i H. Machulskich, Akademia Filozoficzna, czy Warszawska Szkoła Reklamy. W programie przewidziano również spotkania z aktorami i reżyserami - Marcinem Kwaśnym i Haliną Machulską.

Termin: 10-11 grudnia 2010r.
Miejsce spotkania: Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie, ul. Stokłosy 3.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.perspektywy.pl/ogrodsztuk 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane