Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

29.04.2021 r. START GODZ.11.00

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Otwartych Drzwi Politechniki Częstochowskiej.


29 kwietnia

pokażemy Wam naszą Uczelnię w sposób niecodzienny, nie poprzez historię, ofertę kierunków i specjalności czy osiągnięcia naukowe.

To wszystko możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, profilu fejsbukowym, w informatorach, ulotkach i folderach.

My natomiast zapraszamy Was na spotkanie z ludźmi wyjątkowymi. Ludźmi z pasją.

Zapraszamy na film z udziałem studentów Politechniki Częstochowskiej, którzy potrafią łączyć studiowanie z realizacją swoich pasji.

Mamy nadzieję, że nasi studenci nie tylko zachęcą Was, by wybrać Politechnikę Częstochowską jako miejsce zdobywania wiedzy i umiejętności, ale również przekonają, że właśnie na naszej Uczelni rozwiniecie swoje osobiste pasje.

Bo Politechnikę Częstochowską tworzą ludzie – ludzie z pasją.Zapraszamy! Spotkajmy się w sieci!

A gdybyście chcieli zadać pytania na temat rekrutacji i kierunków studiów to planujemy utworzyć podczas Dnia Otwartych Drzwi na platformie e- lerningowej Uczelni pokoje telekonferencyjne, na których będziemy odpowiadać w godz. 11.00-14.00 na Wasze pytania. Czekają na Was pracownicy Uczelni, w tym członkowie komisji rekrutacyjnej oraz studenci. Link do pokoju wirtualnego umieścimy na stronie Uczelni www.pcz.pl już w przeddzień akcji tj. 28 kwietnia. Nie będzie konieczności logowania.

Zobacz nasz uaktualniony Informator o studiach na rok 2021/2022.
NOWE kierunki studiów!

Kliknij aby zobaczyć Informator 2021/2022
 

Powiązane artykuły

Politechnika Częstochowska serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty

18 kwietnia 2024 r. w godzinach od 10 do 14

czytaj dalej

Z Politechniką Częstochowską do matury!

W nadchodzącym roku akademickim, kolejny już raz, zapraszamy Uczniów ostatnich klas szkół średnich do wspólnej powtórki i usystematyzowania wiedzy przed tak ważnym egzaminem maturalnym.

czytaj dalej

Politechnika Częstochowska zaprasza na studia!

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem studiów i poszukujesz Uczelni, która spełni Twoje wymagania oraz jednocześnie pomoże osiągnąć zawodowy sukces – to dobrze trafiłeś!

czytaj dalej

Politechnika Częstochowska zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 13 kwietnia 2023 r.

Politechnika Częstochowska otwiera się dla Was! To niepowtarzalna okazja zwiedzenia laboratoriów wydziałowych i uczestnictwa w wykładach przygotowanych dla młodzieży szkół średnich, która w najbliższym czasie podejmować będzie decyzję o wyborze kierunków studiów.

czytaj dalej

Politechnika Częstochowska otwiera się dla Was!

Po wielu przedsięwzięciach organizowanych w murach naszej Uczelni proponujemy udział w imprezie plenerowej zlokalizowanej w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu Jury Krakowsko-Częstochowskiej 13 maja 2022 w godz. 9.00-14.00

czytaj dalej

Dni Otwarte Politechniki Częstochowskiej 7-11.03.2022

Wybierasz studia? Chcesz zostać inżynierem, a może magistrem? Bez obaw, pomożemy Ci! U nas znajdziesz 6 wydziałów i ponad 30 kierunków studiów, dzięki którym masz szansę zostać specjalistą swojej branży!

czytaj dalej

SKOK W GÓRĘ POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ!

W najbardziej prestiżowym rankingu szkół wyższych przeprowadzanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy Politechnika Częstochowska zajmuje mocne 11 miejsce wśród 22 uczelni technicznych w Polsce.

czytaj dalej

NOWE KIERUNKI STUDIÓW NA POLITECHNICE CZĘSTOCHOWSKIEJ

PLANOWANE KIERUNKI STUDIÓW W ROKU 2022/2023

czytaj dalej

KURSY ONLINE DLA MATURZYSTÓW!

Politechnika Częstochowska zaprasza uczniów klas maturalnych do uczestnictwa w bezpłatnych kursach przygotowujących do matury online z biologii, chemii, fizyki, informatyki oraz matematyki.

czytaj dalej

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

zaprasza NA STUDIA w roku akademickim 2020/2021

czytaj dalej

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA

REKRUTACJA ZACZYNA SIĘ OD 28.01.2019

czytaj dalej

Łazik z Politechniki Częstochowskiej najlepszy na świecie!

W dniach 31 maja-2 czerwca br. na pustyni w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych odbył się największy i najbardziej prestiżowy konkurs łazików marsjańskich University Rover Challenge 2018.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane