Dzień Otwarty w SGGW
Chcesz studiować w SGGW? Przyjdź na Dzień Otwarty w SGGW już 23 lutego 2019 roku!
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego kilka razy w roku prowadzi kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia. Jednym z ich elementów są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Najbliższy dzień otwarty odbędzie się 23 lutego br. w Centrum Wodnym SGGW od godz. 10.00.
Podczas najbliższego dnia otwartego studenci i pracownicy SGGW zaprezentują swoje wydziały i kierunki studiów na specjalnie przygotowanych stoiskach. To doskonała okazja dla uczniów szkół średnich, by poznać naszą uczelnię i dowiedzieć się o niej czegoś z pierwszej ręki. Podczas Dnia Otwartego SGGW uczestnicy otrzymają informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na poszczególne kierunki.
Powiązane artykuły
Kursy maturalne SGGW
W SGGW wspieramy młodzież w przygotowaniach do matury oferując kursy z przedmiotów najczęściej wybieranych na egzaminie. To propozycja dla maturzystów, którzy chcą powtórzyć materiał, usystematyzować wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne podczas egzaminu.
czytaj dalejNOWE KIERUNKI w ofercie SGGW
Uruchamiamy trzy nowe kierunki studiów, dostosowane do wymagań rynku pracy oraz dynamicznie rozwijających się dziedzin nauki i gospodarki.
czytaj dalej



























































