Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Otwarty na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego

16 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych kierunkiem lekarskim na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego. W towarzystwie studentów-przewodników będziecie mogli zobaczyć, gdzie odbywają się zajęcia. Dowiecie się, jak wygląda studiowanie i będziecie mieli okazję porozmawiać z kadrą dydaktyczną.

PROGRAM
Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 10.00-15.00, sektor F

Przez cały dzień zapraszamy do Strefy Studenta, sektor F, Biuro Rekrutacji. Pracownicy Biura Rekrutacji odpowiedzą na wszystkie wasze pytania i wyjaśnią zasady rekrutacji na kierunek lekarski.

Ponadto o każdej pełnej godzinie zapraszamy na krótkie wykłady, podczas których nasi wykładowcy pokażą, jak wygląda studiowanie medycyny na Uczelni Łazarskiego.

10.00-10.15 – miniwykład z anatomii, prof. dr hab. med. Jarosław Wysocki: Po co nam nos?, sala seminaryjna, 9. piętro
10.15-10.45 – zwiedzanie Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych (piętro 8. i 9.)
10.15-11.00 – rozmowy z prodziekanem ds. jakości kształcenia, prof. dr hab. med. Jarosławem Wysockim, sala seminaryjna, 9. piętro

11.00-11.15 – miniwykład z biochemii, dr Maria Nowacka-Zawisza: Tajemnice biochemii – co mówią linie papilarne?, sala laboratoryjna, 8. piętro
11.15-11.45 – zwiedzanie Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych (piętro 8. i 9.)
11.15-12.00 – rozmowy z prodziekanem ds. jakości kształcenia, prof. dr hab. med. Jarosławem Wysockim, sala seminaryjna, 9. piętro

12.00-12.15 – miniwykład z anatomii, prof. dr hab. med. Jarosław Wysocki: Serce w rytmie Bee Gees, sala seminaryjna, 9. piętro
12.15-12.45 – zwiedzanie Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych (piętro 8. i 9.)
12.15-13.00 – rozmowy z prodziekanem ds. jakości kształcenia, prof. dr hab. med. Jarosławem Wysockim, sala seminaryjna, 9. piętro

13.00-13.15 – miniwykład z biochemii, dr Maria Nowacka-Zawisza: Tajemnice biochemii – co można wyczytać z genów?, sala laboratoryjna, 8. piętro
13.15-13.45 – zwiedzanie Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych (piętro 8. i 9.)
13.15-14.00 – rozmowy z prodziekanem ds. jakości kształcenia, prof. dr hab. med. Jarosławem Wysockim, sala seminaryjna, 9. piętro

Przez cały czas na parterze kampusu odbywać się będzie również kolejna edycja Dnia Zdrowia, podczas której możecie skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych i profilaktycznych.
 

Powiązane artykuły

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO ZAPRASZA

POZNAJ OFERTĘ EDUKACYJNĄ 2024

czytaj dalej

Dzień Otwarty Uczelni Łazarskiego 8 lipca 2023 r.

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów, ale nie wiesz jaki kierunek wybrać?

czytaj dalej

Uczelnia Łazarskiego otrzymała najwyższą kategorię naukową A+

w dyscyplinie nauki prawne

czytaj dalej

Lekarski Egzamin Końcowy – studenci Uczelni Łazarskiego osiągnęli drugi najlepszy wynik w Polsce

Wszyscy zdali, osiągając wysokie wyniki – średnio 166,17 punktów, co dało uczelni drugie miejsce w Polsce.

czytaj dalej

Uczelnia Łazarskiego startuje z Lazarski University of Technology

Lazarski University of Technology (LUT) to nowoczesny ekosystem edukacyjny łączący dziedzictwo akademickie Uczelni Łazarskiego z praktycznym doświadczeniem w obszarach takich jak marketing, sztuczna inteligencja, zarządzanie projektami, IT oraz sprzedaż.

czytaj dalej

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo-dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia, kierując się zasadą universitas magistrorum et scholarium.

czytaj dalej

Dzień otwarty Wydziału Medycznego Uczelni Łazarskiego - 22 maja 2022 r.

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów na kierunku lekarskim lub pielęgniarstwie? Chcesz zobaczyć, w jakich warunkach zdobywają wiedzę i umiejętności nasi studenci? A może masz pytania dotyczące procesu rekrutacji?

czytaj dalej

Rekrutacja na kierunek lekarski na Uczelni Łazarskiego zakończona

Uczelnie kształcące w Polsce przyszłych lekarzy na brak kandydatów na studia nie narzekają. Z danych rekrutacyjnych wynika, że medycyna jest wciąż w czołówce najbardziej obleganych kierunków studiów na polskich uczelniach.

czytaj dalej

Microsoft Copilot, czyli jak AI zmieni codzienny workflow w Microsoft 365

Microsoft Copilot to innowacyjne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które zmienia sposób, w jaki firmy na całym świecie realizują swoje zadania w ramach pakietu Microsoft 365. Według raportu Microsoft "The Future of Work", aż 70% wczesnych użytkowników Copilot zgłasza wzrost produktywności, a 68% odnotowuje znaczącą poprawę jakości swojej pracy. Warto bliżej przyjrzeć się temu narzędziu i zrozumieć, jak działa oraz jakie korzyści może przynieść wdrożenie go do w firmie.

czytaj dalej

Wydział Medyczny na Uczelni Łazarskiego

najwyższa liga krajowa

czytaj dalej

Łazarski na XXI Festiwalu Nauki

Co Polacy mają wspólnego z dinozaurami, czy coś Ci grozi za zorganizowanie imprezy na Facebooku, jak choroby oczu artystów wpływały na ich twórczość? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te oraz inne interesujące pytania, zapraszamy na Festiwal Nauki do Uczelni Łazarskiego. Spotkania odbędą się w dniach 25-29 września br.

czytaj dalej

„Festiwal rozwoju kariery”

Już 9 września 2017 r. odbędzie się II edycja „Festiwalu rozwoju kariery” – wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Uczestników wydarzenia czeka dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni, którzy wygłoszą interesujące wykłady.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane