Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

100-LECIE POLCJI - ŚWIĘTO Z PANIĄ MINISTER SWIA

Z udziałem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbiety Witek odbyły się w słupskiej Szkole Policji jubileuszowe obchody 100. rocznicy powołania do życia Policji Państwowej.


materiały ze strony slupsk.szkolapolicji.gov.pl


Odbywające się na głównym placu apelowym Szkoły uroczystości Pani Mister objęła swoim honorowym patronatem. W uroczystościach wziął także udział Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Kamil Bracha.


W trakcie uroczystości Pani Minister, w asyście Zastępcy Komendanta Głównego, wręczyła policjantom odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Jubileuszowe obchody obserwowali mieszkańcy Słupska i turyści, którzy odwiedzili Szkołę Policji w ramach „Dnia otwartego”.


Obchody uświetniła także orkiestra dolnośląskiego garnizonu Policji, która na zakończenie wykonała dodatkowo pokaz musztry paradnej.

materiały ze strony slupsk.szkolapolicji.gov.pl
 

Powiązane artykuły

DOPALACZE ZABIJAJĄ!

Rozpoczęte wakacje to nie tylko czas odpoczynku i relaksu, ale także okres, w którym narażenie jesteśmy na różne zagrożenia, wśród nich są takie, które mogą nas nawet zabić - to między innymi dopalacze. Dane z policyjnych interwencji pokazują, że po zażyciu dopalaczy można umrzeć

czytaj dalej

APLIKACJA „MOJA KOMENDA”

KONTAKT Z POLICJĄ I DZIELNICOWYMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane