Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Zapisy na nowy rok akademicki! Legal English dla prawników w Krakowie

POLIGLOTA ZAPRASZA!

Prawniczy język angielski – wymóg rynku


Międzynarodowe certyfikaty znajomości angielskiego języka prawniczego w Poliglocie.

Rynek usług prawniczych wymaga od adeptów tych zawodów nie tylko biegłej znajomości języka angielskiego, ale przede wszystkim operowania specjalistycznym słownikiem prawniczego języka angielskiego. Umiejętność tłumaczenia tekstów i porozumiewania się z anglojęzycznymi klientami stanowi niezaprzeczalny atut na etapie aplikowania o pracę w międzynarodowych firmach i kancelariach prawnych.

Dlaczego Poliglota?


Poliglota jest pierwszą szkołą  na rynku krakowskim oferującą profesjonale szkolenia z zakresu prawniczego języka angielskiego. Lata  doświadczeń zaowocowały doskonale wyszkoloną kadrą lektorów filologów angielskich mających dodatkowo wykształcenie prawnicze, specjalizujących się w uczeniu Legal English, którzy w szkoleniach wykorzystują nie tylko swoją wiedzę lingwistyczną, ale również bogate doświadczenie w pracy związanej z tłumaczeniami i praktyką w kancelariach.

Z oferty prawniczego języka angielskiego szkoły językowej Poliglota skorzystało do tej pory 1650 studentów prawa i prawników-praktyków z licznych krakowskich kancelarii.

Szkoła Poliglota jest centrum egzaminacyjnym akredytowanym przez Global Legal English - twórców egzaminu TOLES.

Międzynarodowe certyfikaty znajomości języka prawniczego uzyskiwane w Poliglocie są rozpoznawalne w całym anglojęzycznym świecie prawniczym.

Co oferujemy?


Naukę na różnych poziomach zaawansowania.

Programy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów z prawniczego języka angielskiego – TOLES (Test of Legal English Skills), szczególnie istotne dla osób planujących odbycie praktyk lub staży w międzynarodowych kancelariach, a także wybierających się na zagraniczne studia lub studia podyplomowe.

Przygotowanie do egzaminów Szkoły Prawa Amerykańskiego przy UJ.

Lingwistyczne i merytoryczne przygotowanie lektorów.

Autentyczne dokumenty, akty prawne, wzory umów i pism procesowych.

Nieograniczony dostęp do egzaminów TOLES z poprzednich lat.

Różnorodne materiały dydaktyczne w języku angielskim z wielu dziedzin prawa.

więcej...
 

Powiązane artykuły

(NIE)powodzenia na maturze. Czy warto żałować oblanego egzaminu?

Nieprzespane noce, godziny spędzone w bibliotece, stres… Przygotowania były ciężkie, a jednak się nie udało? Niezdany egzamin maturalny to nie koniec świata. Tylko w tym roku matury nie zdało 20% przystępujących. Co zrobić, żeby najbliższy rok nie był stracony? Nauka języków obcych, praca, praktyki – to pomysły, które świetnie spożytkują ten czas.

czytaj dalej

10 niezbędnych stron WWW dla uczniów i studentów

Komputer Świat uznał stronę Pomaturze.pl jako jedną z 10 niezbędnych dla uczniów i studentów. To witryna „dla osób zastanawiających się co dalej począć ze swoją edukacją po zdaniu matury. Znajdziesz tu adresy szkół wyższych, informacje o rekrutacji, ranking uczelni oraz - ciekawostka - ilustrowane prezentacje kilkuset szkół z całej Polski."

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane