Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

XI Bielskie Targi Edukacyjne 29 - 30 stycznia 2013 roku Hala BKS

Bielskie Targi Edukacyjne są imprezą, której celem jest przybliżenie młodzieży gimnazjalnej, szkół średnich oraz osobom poszukującym możliwości kształcenia i poszerzenia wiedzy pełnej oferty edukacyjnej dostępnej w Bielsku – Białej, regionie Polski południowej, a także przybliżyć ofertę szkół wyższych z różnych ośrodków akademickich w Polsce.

W 11 edycji Bielskich Targów Edukacyjnych prezentować się będzie ponad 80 szkół gimnazjalnych, średnich, policealnych oraz wyższych.

Na stoiskach targowych można będzie poznać najnowsze propozycje tych placówek edukacyjnych, uzyskać informacje bezpośrednio u przedstawicieli szkół , skorzystać z pakietu materiałów informacyjnych.
Kadra, studenci i uczniowie obsługujący stoiska chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Targom towarzyszyć będą ciekawe prelekcje i seminaria, których prelegentami są eksperci i fachowcy m. in. z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Poradni Psychologicznych i innych instytucji zajmujących się doradztwem zawodowym.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i w krótkim czasie poznać oraz porównać oferty wielu szkół i uczelni, uzyskać praktyczne porady i konsultacje.

Dużą atrakcją targów będą pokazy, prezentacje i występy artystyczne szkół na scenie ustawionej w Hali Wystawowej. Pozwoli to z zapoznaniem się z możliwościami, jakie szkoły proponują dla uczniów i studentów w czasie pozalekcyjnym w celu rozwijania swojej osobowości, zainteresowań i pasji.

W czasie trwania targów organizowany jest konkurs dla odwiedzających targi uczniów i osób. Można będzie wygrać szereg cennych nagród m. in. czesne, kursy językowe i inne.

Zwracamy się z prośbą do dyrekcji szkół oraz grona pedagogicznego do zorganizowania grupowych wyjść na targi, aby umożliwić młodzieży zapoznanie się z możliwościami dalszego kształcenia i dokonaniu właściwego wyboru, a targi są pod tym względem bardzo pomocne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką edukacyjną do Hali BKS w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 19 w dniach 29 – 30 stycznia 2013 w godzinach od 9 do 16.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA. www.targibielskie.pl ; www.facebook.com/BielskieTargiEdukacyjne

Portal www.pomaturze.pl objął patronat medialny nad imprezą.

http://www.targibielskie.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane