Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

„Wrocławski Indeks” - indeks dla zuchwałych !!!

Maturzyści z całej Polski już po raz 7. będą mogli powalczyć o nagrody 14 wrocławskich uczelni. Do wygrania są stypendia i czesne, podręczniki, a także szereg nagród dodatkowych. Rywalizacja startuje 22 kwietnia 2013 i od tego momentu uczestnicy mają 2 miesiące na zdobycie wymarzonego indeksu.

Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia po raz 7. organizuje konkurs „Wrocławski Indeks”. Przy tegorocznej edycji nagrody zapewnia czternaście najlepszych wrocławskich uczelni, które oferują zwycięzcom opłacone czesne lub darmowe podręczniki.

W konkursie „Wrocławski Indeks” mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Warunkiem koniecznym jest świadectwo maturalne uzyskane w 2013 roku lub wcześniej, jednak wiek uczestnika nie może przekroczyć 26 lat.

Rywalizacja trwa 2 miesiące – każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien zarejestrować się na stronie http://indeksdlazuchwalych.pl Tam na maturzystów czeka quiz. Pytania pogrupowane są dziedzinami, które uczestnik wybiera w zależności od tego, o której uczelni indeks zamierza powalczyć. Wśród ścieżek tematycznych znalazły się między innymi: nauki przyrodnicze, matematyka, dziennikarstwo, sport, teologia, języki obce i historia. Uczestnicy mogą również wypełnić dodatkowo test z wiedzy o Wrocławiu.

Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymuje punkty. Ale rozwiązanie zadań to nie jedyny sposób na zdobycie wyższej pozycji w rankingu – można również namawiać znajomych na wzięcie udziału w konkursie. Każda osoba, która rozwiąże quiz z polecenia, to dodatkowe punkty dla polecającego.

Wartość wszystkich nagród to ponad 100 000 złotych! Wśród nagród dodatkowych znalazły się weekend we Wrocławiu, weekend we wrocławskim aquaparku oraz bilety do kina Nowe Horyzonty ufundowane przez partnerów konkursu – Aquapark Wrocław, hostel Mleczarnia i kino Nowe Horyzonty.

Konkurs „Wrocławski Indeks” organizowany jest od 7 lat (początkowo pod nazwą „Studiuj za frajer”). Tylko podczas ubiegłorocznej edycji zarejestrowało się ponad 6000 uczestników, a stronę internetową odwiedziło ponad 25 000 użytkowników. Dotychczas nagrody zdobyło ponad 150 osób.

Więcej informacji na: http://konkurs.terazwroclaw.pl , http://facebook.com/KonkursWroclawskiIndeks oraz http://indeksdlazuchwalych.pl .

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie: http://indeksdlazuchwalych.pl/regulamin-konkursu/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane