Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Vito Casetti i Michał Sobkowski gośćmi Dni Otwartych w Grupie Uczelni Vistula

Jaki kierunek studiów wybrać, żeby osiągnąć sukces zawodowy? Z tym pytaniem zmierzą się uczestnicy show na żywo „Dzień dobry Vistula” już 28 czerwca 2014 r. na warszawskim Ursynowie. Gośćmi specjalnymi będą dziennikarze Vito Casetti z TVP oraz Michał Sobkowski z Radia Eska. Chętni spróbują pobić rekord w grze Eurocash i obejrzą pokazy sztuk walki. Grupa Uczelni Vistula zaprasza na Dni Otwarte

Startujemy już o godz. 11.00, przy ul. Stokłosy 3. Na początek uczestnicy zagrają w Eurocash i będą mogli sprawdzić, czy naprawdę pieniądz robi pieniądz. W show na żywo „Dzień dobry Vistula” będzie można wziąć udział w dyskusji z Vito Casettim z TVP o tym, czym się kierować w wyborze studiów, aby osiągnąć sukces. Michał Sobkowski z Radia Eska podpowie, jak zostać dobrym dziennikarzem – zachęca Rafał Kupisz z Samorządu Studentów Grupy Uczelni Vistula.

Podczas Dni Otwartych odbędą się konsultacje z wykładowcami. Maturzyści i absolwenci studiów I stopnia dowiedzą się więcej na temat kilkunastu kierunków, które mogą wybrać w uczelni Vistula, oraz zniżek w czesnym. Poznają także nowatorską ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula – pierwszą w Polsce i jak dotąd jedyną możliwość studiowania kierunków przygotowanych przez University of London International Programmes. Pozostając w Polsce, można zdobyć dyplom University of London – uczelni, która wykształciła 74 laureatów Nagrody Nobla i 56 przywódców państwowych.

Dni Otwarte Grupy Uczelni Vistula
28 czerwca 2014 r. (sobota), godz. 11.00-13.30
Warszawa, ul. Stokłosy 3 (stacja metra Stokłosy)
Więcej: www.vistula.edu.pl
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji,
Europejska Akademia Sztuk

----------------------

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy i Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. Ranking „Perspektyw” i „Dziennika Gazety Prawnej” 2014 potwierdził wysoką pozycję AFiBV. Uczelnia zajęła 1. miejsce w kategorii Umiędzynarodowienie – została w ten sposób doceniona w zakresie programów studiów prowadzonych w językach obcych, liczby studentów z zagranicy, wykładowców z zagranicy oraz wielokulturowości środowiska studenckiego. AFiBV umocniła także swoją pozycję jednej z najlepszych niepublicznych uczelni wyższych w naszym kraju, zajmując 5. miejsce w zestawieniu niepublicznych uczelni magisterskich.

Uczelnię tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

AFiBV ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane