Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji

W czwartek 27 sierpnia w godzinach 11.00 - 13.00 na Uczelni Łazarskiego odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji. Kandydaci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i programami studiów, porozmawiać ze studentami oraz wykładowcami czy zwiedzić kampus.

W tym dniu na wszystkich zainteresowanych dobrym wykształceniem będą czekać wykładowcy i studenci Wydziału Prawa i Administracji. Przygotowano szereg atrakcji, wśród których jest wykład otwarty pt. "Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery", prof. dr hab. Ryszard Strzelczyka, a także prelekcja o tym, jak studiować, aby mieć po studiach ciekawą pracę, związaną z realizowaniem pasji.

Podczas Dnia Otwartego będzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą Wydziału, spotkać się ze studentami oraz zwiedzić kampus Uczelni.

Program:
11:00 - Powitanie – dr Mieczysław Błoński, dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.
11:05 - Wykład „Czym jest prawo i nowoczesne administrowanie. Możliwe ścieżki kariery"
- prof. dr hab. Ryszard Strzelczyk.
11:30 – Wykład "Jak studiować, żeby mieć ciekawą pracę zawodową, prowadzić projekty naukowe i realizować swoje pasje”.
12.15 - Prezentacja oferty edukacyjnej Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego
- Piotr Podgórski.
12.30 - Spotkanie ze studentami i zwiedzanie Uczelni wraz z Samorządem Studentów Uczelni Łazarskiego.

Kiedy:
27 sierpnia 2015 r., czwartek, godz. 11.00 – 13.00
Gdzie:
Uczelnia Łazarskiego (sala 130), ul. Świeradowska 43 w Warszawie (10 minut pieszo od stacji metra Wilanowska)

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego:

• To najlepszy Wydział Prawa uczelni niepublicznych w Polsce.

• Aż 17 specjalizacji, w tym m.in.: z prawa farmaceutycznego, medycznego, fuzji i przejęć, podatkowego, sportowego, lotniczego czy kryminalistyki.

• Otrzymał ocenę wyróżniającą, najwyższą z możliwych przyznawaną przez Polską Komisję Akredytacyjną we wszystkich ośmiu badanych kategoriach: koncepcja rozwoju kierunku, cele i efekty kształcenia, system ich weryfikacji, a także program studiów, zasoby kadrowe, infrastruktura dydaktyczna, prowadzone badania naukowe, system wsparcia studentów w procesie uczenia się oraz wewnętrzny system zapewnienia jakości kształcenia.

• Zajmuje I miejsce wśród uczelni niepublicznych w IX Rankingu Wydziałów Prawa przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną".

• Znajduje się na I miejscu wśród uczelni niepublicznych w IV Rankingu Wydziałów Prawa „Rzeczpospolitej".

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku Uczelni Łazarskiego i odebrania prezentu.

************************

Uczelnia Łazarskiego jest czołową uczelnią ekonomiczno-prawniczą w Warszawie. Zajmuje pierwsze miejsce w Rankingach Wydziałów Prawa wśród uczelni niepublicznych według „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Jej Wydział Ekonomii i Zarządzania został uznany najlepszy, praktycznie kształcący, w ocenie „Briefu”. Łazarski jest najlepszą polską uczelnią według globalnego rankingu U-Multirank, powstałego na zlecenie Komisji Europejskiej. Uczelnia tworzy kierunki wspólnie z pracodawcami i dostosowuje system kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Pomaga studentom rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Oferta edukacyjna uczelni to studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, LLM, seminaria doktorskie, szkolenia i kursy językowe. Uczelnia oferuje również studia anglojęzyczne z brytyjskim dyplomem Coventry University. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane