Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studiuj z nami ! - nabór luty 2013

Dokonaj decydującego zwrotu w swoim życiu. Właśnie trwa nabór na studia w [b]Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie[/b]

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie zasługuje na opinię niepowtarzalnej. Pytanie – dlaczego? Nauka o bezpieczeństwie stała się bardzo popularna,
a kształcenie w tym kierunku niesie ze sobą powszechne poważanie i wzbudza autorytet.

Zapraszamy Cię na studia, kierunki: administracja lub bezpieczeństwo wewnętrzne. Do wyboru zarówno studia stacjonarne (od poniedziałku do piątku) jak i studia niestacjonarne (co drugi weekend) – decyzja należy do Ciebie. Dokonaj decydującego zwrotu w swoim życiu. Studiuj z profesjonalistami!

Ponadto, jako student Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”, otrzymujesz bezpłatną możliwość nauki w Policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony „Bodyguard”, dzięki której uzyskasz tytuł technika ochrony fizycznej osób i mienia. Masz zatem szansę na zdobycie dwóch tytułów – licencjata i technika, poszerzając w ten sposób swoje kwalifikacje i wzmacniając pozycję na rynku pracy.

Kolejnym udogodnieniem dla naszych studentów jest promocja „Rata Gratis”. Dla studentów, którzy, dbając o dobre imię uczelni, skutecznie zarekomendują naszą uczelnię potencjalnym kandydatom, czeka promocja w postaci raty gratis. Im więcej osób zachęcisz do studiowania w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”, tym więcej rat gratis otrzymasz!

www.apeiron.edu.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane