Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studentka SGTiR z międzynarodową Nagrodą Hard Rock International Scholarship

Dominika Polus ze Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Hard Rock International Scholarship dla studentów i przyszłych liderów turystyki biznesowej.

Dominika Polus jest studentką turystyki i rekreacji II stopnia SGTiR. Zanim zakwalifikowała się do konkursu, brała udział w licznych projektach 2B studenckiego koła naukowego turystyki biznesowej Grupy Uczelni Vistula.
Hard Rock International Scholarship to cieszący się prestiżem konkurs dla studentów ostatnich lat kierunków związanych z branżą turystyczną. W roku akademickim 2013/2014 odbyły się eliminacje – wyłoniły najlepszych uczestników, którzy spotkają się podczas kongresu World Education Congress MPI w Minneapolis, USA, żeby zaprezentować swoje sesje przed publicznością.

⎼ Hard Rock International Scholarship to dla mnie więcej niż spełnienie marzeń. Dzięki temu osiągnięciu planuję swoją przyszłość i wiem, że bycie częścią WEC 2014 daje mi ogromną szansę rozwoju. Nie mogę się doczekać, aby znów spotkać tych wszystkich pozytywnych ludzi, którzy „zarażają” swoją pasją do branży spotkań ⎼ komentuje Dominika Polus.

Uczestnicy Hard Rock International Scholarship mieli za zadanie wykazać się jak największą kreatywością, przedsiębiorczością w zaplanowaniu prezentacji – wykładu podczas kongresu WEC. Nagrodą główną jest udział w konferencji MPI World Education Congress 2014 w Minneapolis (USA), na który Dominika wybiera się na początku sierpnia.

– Hard Rock to globalna marka, która stawia na rozwój przyszłych liderów oraz na praktykę. Studentka Grupy Uczelni Vistula po raz kolejny startowała w tym konkursie i wygrała. Oznacza to, że warto stawiać na współpracę nauki z biznesem. Cieszę się, że wspólnie z Dominiką będziemy prezentowali w USA temat: jak współpracować z generacją Y – podkreśla dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

Więcej na temat uczelni: www.sgtir.edu.pl

*********
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji to nowoczesna uczelnia biznesowa, przygotowująca absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, hotelarskimi, sportowymi lub rekreacyjnymi. SGTiR prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku turystyka i rekreacja. Studenci mają do wyboru specjalności m.in. w zakresie organizacji i obsługi ruchu turystycznego, obsługi podróżniczej w transporcie, turystyki biznesowej, turystyki w rozwoju lokalnym i regionalnym, organizacji i zarządzania w hotelarstwie i gastronomii czy organizacji i zarządzania wydarzeniami biznesowymi.
Uczelnia aktywnie działa na rzecz propagowania wiedzy o turystyce i rekreacji, realizując projekty badawcze oraz organizując liczne konferencje i seminaria.
SGTiR wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Europejską Akademią Sztuk tworzy Grupę Uczelni Vistula.

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane