Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studenci informatyki UR w finałach konkursu Digital Dragons

Projekt gry komputerowej 3D studentów kierunku Informatyka i Koła Naukowego Informatyki o nazwie "Tree of life: Tower Defence" został wybrany do finałów konkursu Students Talent Show odbywającego się w ramach Digital Dragons.


Skład zespołu projektowego: Krystian Pinderski, Mateusz Molik, Sławomir Niedbała, Jakub Gurgacz, Adam Lalik, Szymon Kusiak, Paweł Warcaba. Gra Tree of Life: Tower Defence to gra 3D z widokiem z perspektywy 3 osoby w stylu Tower Defence. Gracz wciela się w postać Krasnoluda który broni ostatniego zdrowego miejsca na świecie. Rozgrywka polega na obronie drzewa na środku (Nexusa) wokół którego gracz rozbudowuje fortyfikacje w postaci wież. W grze występują przeciwnicy których celem jest przedarcie się do drzewa i zadanie mu obrażeń.

Świat w grze to zniszczony, rdzewiejący, obszar w którym ostatnim punktem zawierającym florę jest drzewo i obszar wokół niego którego bronimy. Gra polega na pobijaniu własnych rekordów i planowaniu lepszych strategii obrony.

Więcej informacji  https://www.facebook.com/events/344498629353323/?active_tab=discussion
 

Powiązane artykuły

Wirtualny dzień otwarty Uniwersytetu Rzeszowskiego

31 maja 2021

czytaj dalej

Nowe specjalności na Uniwersytecie Rzeszowskim

3 nowe specjalności w ofercie Zdrowia publicznego wpisują się w potrzeby dzisiejszego rynku pracy i są ciekawą propozycją dla wszystkich zainteresowanych rozwiązywaniem narastających problemów zdrowotnych, z którymi mierzy się współczesny świat.

czytaj dalej

Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego

oferuje nowe 3-semestralne studia podyplomowe z Grafiki komputerowej

czytaj dalej

Ogólnopolski Konkurs Młodych Inżynierów 2018

25 Maja na Uniwersytecie Rzeszowskim odbył się Ogólnopolski Konkurs Młodych Inżynierów 2018, którego organizatorem było Koło Naukowe Mechatron-SEP, Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Rzeszowski oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Rzeszowski.

czytaj dalej

I MIĘDZYNARODOWY KONGRES PRAW CZŁOWIEKA

W dniach 22-23.05.2018 na Uniwersytecie Rzeszowskim odbywały się obrady I Międzynarodowego Kongresu Praw Człowieka, pod tytułem „Prawa człowieka i ich ochrona”.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie