Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Sezon targów edukacyjnych dla UZZM rozpoczęty!

Jak co roku, tak i w tym, Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie będzie prezentować swoją ofertę kształcenia i odpowiadać na pytania kandydatów podczas licznych targów edukacyjnych.

Sezon targowy dla lubińskiej Uczelni rozpoczyna się już 17 stycznia w Głogowie – podczas VI Głogowskich Targów Edukacyjnych. To tam pierwszy raz w nowym roku UZZM przedstawi ofertę kształcenia na zbliżający się rok akademicki. Przedstawiciele Uczelni powiedzą o nowościach jakie czekają na kandydatów, a także o wymogach jakie będą musieli spełnić, aby ubiegać się o przyjęcia na studia. Będą również odpowiadać na pytania dotyczące przedmiotów kształcenia na danych specjalnościach oraz mówić o życiu akademickim, w tym między innymi o imprezach studenckich, praktykach zawodowych, stypendiach oraz Samorządzie Studenckim. Po Głogowie przyjdzie czas na kolejne spotkania z kandydatami na studia, w których Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie będzie brała udział. Będą to targi w Polkowicach, Legnicy, Sulechowie oraz innych miejscowościach w naszym Regionie.

Już dziś przedstawiciele UZZM zapraszają tegorocznych maturzystów do odwiedzania stoiska wystawienniczego Uczelni, bowiem to tam z „pierwszej ręki” będą mogli uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat zbliżającej się rekrutacji na studia!

DODATKOWE INFORMACJE

Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie powstała w 2002 roku, jest placówką niepubliczną i jedyną Uczelnią Wyższą w Lubinie. Jej kadrę dydaktyczną tworzą wykładowcy i ćwiczeniowy z najbardziej prestiżowych ośrodków akademickich takich jak: Wrocław, Poznań czy Kraków. UZZM oferuje cztery kierunki studiów pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) w formie stacjonarnej i niestacjonarnej, oraz studia podyplomowe. Obecnie w trakcie przygotowania są studia magisterskie na kierunku Zarządzanie.

Strukturę dydaktyczną UZZM tworzą dwa wydziały: Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych oraz Wydział Nauk Technicznych. Kierunki studiów i programy nauczania dostosowane są do potrzeb słuchaczy, uwzględniają zmieniające się realia gospodarcze i związane z nimi wymagania pracodawców względem pracowników. Dopasowanie studiów do potrzeb kandydata w istotny sposób może przyczynić się do wzrostu jego kompetencji i zwiększyć możliwości na rynku pracy.

www.uzzm.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane