Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Ruszyła II jesienna rekrutacja do AMA Film School w Krakowie

Ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2014/2015 na kierunki: Filmowy, Podyplomowy Kurs Operatorski, Produkcja Filmowa, Scenariopisarstwo, Aktorstwo filmowe i Video&DSLR.

KIERUNEK FILMOWY

To 3-letni, 6 semestralny kurs realizacji filmowej pod kątem reżyserii lub sztuki operatorskiej. Ciężar zajęć położono na kształcenie praktyczne, przygotowujące do zawodu filmowego. Po pierwszym roku słuchacze wybierają specjalizację: reżyseria lub sztuka operatorska.
Zapisy na kierunek trwają do 16 października

KIERUNEK PRODUKCJA FILMOWA

To roczny, dwu semestralny kurs, w nowoczesny sposób przygotowujący studentów do pracy producenta filmowego. Podczas zajęć poznają profesjonalne techniki kreowania produktu audiowizualnego - od momentu jego powstania, aż do skutecznej sprzedaży. Kierunek ten przygotowuje do pracy producenta filmowego w sposób kreacyjny, dając również podstawy umiejętności organizacji produkcji filmowej.
Zapisy na kierunek trwają do 23 października

PODYPLOMOWY KURS OPERATORSKI

To jedno semestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawansowanym do dalszej kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operatorskiej. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów AMA oraz innych szkół: filmowych, artystycznych, plastycznych i fotograficznych. Wymagany średni stopień zaawansowania operatorskiego.
Zapisy na kierunek trwają do 13 listopada

KIERUNEK SCENARIOPISARSTWO

To roczny, dwu semestralny kurs, przygotowujący studentów do pracy przy filmie fabularnym, serialu oraz formacie dokumentalnym. Kurs kończy się przygotowaniem autorskiego scenariusza wybranej przez słuchacza formy filmowej. Zaletą kierunku jest możliwość praktycznej realizacji tekstów i obrócenia ich w formę filmową na innych kierunkach w AMA.
Zapisy na kierunek trwają do 6 listopada

KIERUNEK AKTORSTWO FILMOWE

To roczny, dwu semestralny kurs aktorstwa filmowego, obejmujący pracę z kamerą, specyfikę pracy na planie zdjęciowym, współpracę z reżyserem i operatorem. Absolwenci kursu są w pełni przygotowani do pracy w filmie i telewizji. Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aktorów.
Zapisy na kierunek trwają do 6 listopada

VIDEO & DSLR

To jedno semestralny kurs przybliżający technikę i technologię filmowania lustrzankami, oraz podstawy sztuki operatorskiej wraz z profesjonalną obsługą kamer video. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów VDSLR oraz operatorów kamery. Zajęcia przygotowują do pełnego korzystania z techniki VDSLR na poziomie zaawansowanym.
Zapisy na kierunek trwają do 6 listopada

Zapraszamy do ZAPISÓW!
AMA FILM SCHOOL

Więcej szczegółów pod adresem strony internetowej: www.akademiamultiart.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane