Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

RUSZAJĄ ZAPISY NA UNIWERSYTET OTWARTY

Rozpoczyna się trzeci rok działalności Poznańskiego Uniwersytetu Otwartego. Już 7 września będzie można zapisać się na atrakcyjne kursy uniwersyteckie przeznaczone dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia

W pierwszym, jesiennym trymestrze dostępna będzie rekordowa liczba 96 kursów - te najpopularniejsze z poprzedniego roku oraz blisko 50 zupełnie nowych. Pełna oferta, ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych wykładów, warsztatów i ćwiczeń oraz laboratoriów pojawi się 7 września na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się w połowie października. Zachęcamy również do udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Otwartym, która odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w Małej Auli Collegium Minus UAM przy ul Wieniawskiego 1.

Kursy Uniwersytetu Otwartego UAM przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych już od 16 roku życia, a więc również uczniów szkół średnich aż po najstarszych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia.

Żeby zapisać się na kurs wystarczy wejść na stronę, wybrać zajęcia i uregulować opłatę. Spotkania odbywają się najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy.

Szczegóły naszej oferty i regulamin kursów na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM: www.uo.amu.edu.pl oraz na Facebooku.
 

Powiązane artykuły

Dzień Kandydata na UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza nauczycieli wraz z uczniami na Dzień Kandydata na UAM, który odbędzie się 25 października 2019 roku na terenie Kampusu Morasko w Poznaniu w godzinach 08.00-14.00.

czytaj dalej

Sztuczna Inteligencja - jak to działa?

W ramach misji popularyzowania fizyki realizowanej na Wydziale Fizyki UAM, zapraszamy na wykład mgr inż. Tomasza Grzywalskiego oraz dr hab. Jędrzeja Kocińskiego zatytułowany "Sztuczna Inteligencja - jak to działa?".

czytaj dalej

65. OLIMPIADA CHEMICZNA NA UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje 65. Olimpiadę Chemiczną. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, w tym techników chemicznych, a także uczniowie klas gimnazjalnych.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane