Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

65. OLIMPIADA CHEMICZNA NA UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje 65. Olimpiadę Chemiczną. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, w tym techników chemicznych, a także uczniowie klas gimnazjalnych.

W zeszłym roku udział w olimpiadzie wzięło prawie 1000 uczniów z całej Polski.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się za pomocą formularza do dnia 21.10.2018 r.

Etap wstępny polega na rozwiązaniu zadań z części A informatora i przekazaniu pisemnych rozwiązań nauczycielowi do zatwierdzenia.

Szczegółowe informacje można uzyskać z informatora oraz kontaktując się z sekretarzem Komitetu Okręgowego Olimpiady Chemicznej:

Beata Hildebrandt,  tel. 61 829 15 53, e-mail: beata.hildebrandt@amu.edu.pl

Strona konkursu: http://www.olchem.edu.pl/
 

Powiązane artykuły

Dzień Kandydata na UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza nauczycieli wraz z uczniami na Dzień Kandydata na UAM, który odbędzie się 25 października 2019 roku na terenie Kampusu Morasko w Poznaniu w godzinach 08.00-14.00.

czytaj dalej

Sztuczna Inteligencja - jak to działa?

W ramach misji popularyzowania fizyki realizowanej na Wydziale Fizyki UAM, zapraszamy na wykład mgr inż. Tomasza Grzywalskiego oraz dr hab. Jędrzeja Kocińskiego zatytułowany "Sztuczna Inteligencja - jak to działa?".

czytaj dalej

RUSZAJĄ ZAPISY NA UNIWERSYTET OTWARTY

Rozpoczyna się trzeci rok działalności Poznańskiego Uniwersytetu Otwartego. Już 7 września będzie można zapisać się na atrakcyjne kursy uniwersyteckie przeznaczone dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane