Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Realizuj z nami swoje marzenia. Wybierz studia w Kujawskiej Szkole Wyższej

Pomimo trudnego czasu, na przekór wszystkiemu nie rezygnujcie ze swoich marzeń i planów edukacyjnych. Zrealizujcie je w Kujawskiej Szkole Wyższej. Już 2 czerwca rozpoczynamy rekrutację na studia w roku akademickim 2020/2021. Mamy za sobą 25 lat doświadczeń w kształceniu na poziomie studiów wyższych, łącząc tradycję, stabilność z nowoczesnym i podmiotowym podejściem do studenta.

Z myślą o Waszych zainteresowaniach i potrzebach dotyczących przyszłej drogi zawodowej przygotowaliśmy miejsca na 5 kierunkach licencjackich, 5 kierunkach inżynierskich i 5 kierunkach magisterskich. Prowadzimy studia we Włocławku oraz w filiach w Grudziądzu i w Nowym Targu.

Dołącz do nas a przekonasz się, że to był Twój dobry wybór!

–  zaoferujemy Ci niepowtarzalną atmosferę studiowania – wiedzę i profesjonalizm wykładowców, wsparcie ze strony opiekunów roczników, przyjazną obsługę administracji, warunki studiowania – jedne z najniższych opłat w regionie, bazę dydaktyczną, dostęp do zasobów bibliotecznych i zaplecze socjalne.

Dla naszych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych czekają rabaty w czesnym w ramach programów zniżek i bonusów przygotowanych przez Uczelnię.

Od 2 czerwca rozpoczyna działalność Biuro Rekrutacyjne, które udzieli wszelkich informacji na temat oferty edukacyjnej i zasad składania dokumentów. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną przygotowaliśmy dla Was 4 warianty składania dokumentów na studia. Szczegóły znajdziecie poniżej:

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Jednolite studia magisterskie

Studia podyplomowe


Dołącz do 20 tysięcy tych, którzy podjęli dobrą decyzję wybierając studia w

Kujawskiej Szkole Wyższej !
 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane