Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Preply znajdzie korepetytorów na całym świecie wraz z nowymi inwestycjami

Start-up Preply został uczestnikiem programu znanego akceleratora TechStars w Berlinie i dostał finansowe wsparcie 120 tys. dol. na dalszy rozwój.

Obok inwestycji program TechStars wesprze Preply w integracji z europejskim ekosystemem start-up’ów. Z projektu skorzysta łącznie 10 zespołów z różnych krajów, w tym też ukraiński start-up Preply. Celem firmy Preply jako platformy poszukującej korepetytorów języka angielskiego do prowadzenia indywidualnych kursów językowych w domu i przez Skype’a jest prowadzenie działalności na obecnych rynkach Rosji, Ukrainy, Polski, Białorusi i Kazachstanu, a także wejście na inne rynki europejskie, w tym rynek niemiecki.

„To dla nas wielki zaszczyt dostać propozycję od światowej marki TechStars, - zaznaczył Kirill Bigaj, współzałożyciel internetowego serwisu Preply. – Jedziemy do Berlina, samego serca środowiska start-up’ów na terenie Europy, jest to znakomita możliwość osiągnięcia nowego poziomu i szansa zostać czołową platformą do poszukiwania korepetytorów na terenie całego świata”.

Preply to międzynarodowa platforma stworzona dla wyszukiwania korepetytorów. Serwis powstał w kwietniu 2013 roku w Kijowie. Obszar działalności Preply stanowią następujące kraje: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś, Polska. Start-up już zdołał przyciągnąć 8 tys. korepetytorów na platformę i ma olbrzymią liczbę studentów z całego świata.

TechStars (Techstars.com) to jeden z najbardziej znanych programów akceleracyjnych na świecie. Na chwilę obecną TechStars jest jednym z najbardziej skutecznych inkubatorów przedsiębiorczości w Stanach Zjednoczonych, realizując swoje programy w Boulder (Kolorado), San Antonio, Austinie, Nowym Jorku, Bostonie oraz w Seattle. Akcelerator zdążył rozszerzyć swoją działalność o rynki europejskie. Tak na przykład, obecnie uruchomiono programy w Londynie i Berlinie. TechStars udziela wsparcia IT start-up’om, zapewniając inwestowanie, infrastrukturę, wsparcie eksperckie oraz informacyjne. Obecnie na koncie tego akceleratora przedsiębiorczości jest ponad 560 inwestycji. Start-up’y, które wyszły z TechStars, łącznie przyciągnęły ponad 1,6 mld dol.

Aktualny NEWS: Język Niemiecki w Warszawie w TOP 1 najbardziej popularnych ofert.

Obecnie najbardziej popularnym językiem w Preply jest niemiecki a miastem gdzie odbywa się najwięcej korepetycji - Warszawa. Korepetycje z Niemieckiego w Warszawie to możliwość umówienia się z wybranym lektorem na naukę w naszym domu w mieście gdzie mieszkamy czyli w Warszawie i okolicach. Z języka niemieckiego można wybrać kilkudziesięciu nauczycieli, którzy oferują korepetycje z Niemieckiego w Warszawie.

Więcej na: http://preply.com/pl/warszawa/korepetycje-z-niemieckiego 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane