Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Nasi studenci w kolejnej premierze!

Już w listopadzie odbędzie się kolejna premiera w Teatrze Jaracza, w której zobaczyć będzie można studentów Policealnego Studium Aktorskiego - tym razem z roku II - Gosię Gradkowską jako Vlogerkę i Szymona Kowalika jako Maćka.

 

O spektaklu: 

Naukowcy alarmują, że młodzież uzależniła się od Internetu. Informują o tym oczywiście w Internecie. Bo dziś cały świat się od niego uzależnił i nie ma się co dziwić. Problem zaczyna się wtedy, gdy przestajemy ze sobą rozmawiać w cztery oczy. "Jeremi się ogarnia. LOL" to opowieść o młodych ludziach, którzy znakomicie poruszają się w świecie wirtualnym, ale nie radzą sobie w rzeczywistym. Radość okazują tak - :), a smutek tak - :(. Jednak w ich życiu zdarzą się sytuacje, gdy trzeba będzie wynurzyć się ze swojej jaskini i zacząć rozmawiać "w realu". Użyć prawdziwych emocji patrząc sobie w oczy. A to najtrudniejsze... Prawda? :)

Ponieważ scenariusz napisał Szymon Jachimek (autor m.in. "Jazdy na zamek. Musicalu krzyżackiego"), możecie liczyć na sporą dawkę humoru. Wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co lubicie oglądać u innych, a czego nie chcecie przeżywać sami. Przynajmniej "w realu" ;).

Premiera: 17 listopada (sobota), godz. 19:30, Scena Margines
 

Powiązane artykuły

DZIEŃ OTWARTY

w Policealnym Studium Aktorskim im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie

czytaj dalej

Studenci IV roku Studium Aktorskiego im. A. Sewruka zapraszają na spektakl muzyczny z muzyką na żywo!

Pierwszy spektakl dyplomowy sezonu 2018/2019

czytaj dalej

Premiera spektaklu dyplomowego TĘSKNOTA

Zapraszamy państwa na drugi w tym sezonie spektakl dyplomowy słuchaczy z Policealnego Studium Aktorskiego przy Teatrze Jaracza w Olsztynie!

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane