Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Masaż z rehabilitacją

Jako technik masażysta będziesz uprawniony do wykonywania masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego, izometrycznego, drenażu limfatycznego czy masażu metodą Shantala. Nauczysz się jak skutecznie i profesjonalnie pracować z pacjentem i dobierać masaż do rodzaju dolegliwości. Uczymy wszechstronnego, empatycznego i otwartego spojrzenia na problemy pacjenta, które w tej profesji jest nieocenione. Praca masażysty ma ogromne znaczenie w procesie rehabilitacji, dlatego jest to bardzo przyszłościowa dziedzina.

Do wyboru masz 3 tryby kształcenia:

dzienny,
wieczorowy,
weekendowy.

Nauka kończy się egzaminem końcowym z części teoretycznej i praktycznej. Firma GoWork.pl ma uprawnienia do jego przeprowadzania. Po zdaniu egzaminu staniesz się pełnoprawnym masażystą.


Program nauczania


Kto nauczy Cię zawodu i jak wyglądają zajęcia?

W naszej szkole policealnej GoWork.pl zajęcia prowadzą wyłącznie praktycy, którzy doskonale znają swój fach i robią to z pasją. Swoim zaangażowaniem z pewnością Cię zarażą :) Jesteśmy zwolennikami połączenia teorii z praktyką, dlatego po ukończeniu kierunku bez problemu znajdziesz wymarzoną pracę. Musisz wiedzieć, że atutem naszej szkoły są nowocześnie wyposażone sale. Posiadamy łóżka do masażu, krzesła do masażu, wałki, półwałki, kliny, ciśnieniomierze, lalkę do masażu Shantala, piłki do ćwiczeń, szkielet człowieka, plansze medyczne. Zapewniamy komfortowe warunki nauki oraz pracy na wysokojakościowym sprzęcie firmy HABYS.


Gdzie znajdziesz pracę jako masażysta?

Wykwalifikowany masażysta ma duże pole manewru na polu zawodowym. Dzięki ogromnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy na specjalistów tej dziedziny bez problemu znajdzie pracę w:

  • prywatnych i państwowych klinikach;
  • ośrodkach rehabilitacyjnych,
  • SPA,
  • hotelach,
  • uzdrowiskach,
  • sanatoriach,
  • szpitalach,
  • gabinetach masażu,
  • prowadząc własną praktykę.

Gdzie będziesz się uczył?

Nasza siedziba mieści się przy ulicy Lipowej 32/102 na drugim piętrze. Dogodna lokalizacja placówki sprawia, że dotarcie do niej z Dworca PKP i PKS zajmuje jedynie 9 minut pieszo, a od Rynku Kościuszki czas ten będzie jeszcze krótszy i wynosi 5 minut. Bez problemu dotrzesz tu też komunikacją miejską z każdej części miasta i okolic.
 

Powiązane artykuły

Fryzjerstwo

Dobry fryzjer nie tylko strzyże, ale potrafi także położyć farbę, wykonać trwałą ondulację, ozdobić włosy oraz przeanalizować ich stan i ewentualnie zaproponować klientowi odpowiednią pielęgnację lub zabiegi poprawiające kondycję skóry głowy i włosów. Powinien potrafić nawiązać z klientem dobry kontakt i umieć z nim odpowiednio rozmawiać, aby poprawnie odczytać i zinterpretować jego potrzeby i oczekiwania. Dodatkowo w cenie jest nie tylko profesjonalna stylizacja, ale także masaż głowy.

czytaj dalej

Technik farmaceutyczny

Interesujesz się farmacją i chciałbyś pracować w aptece? Zapraszamy na kierunek technik farmaceutyczny, który jest obecnie bardzo pożądany na rynku pracy. Szkoła Policealna Gowork.pl zapewnia kadrę najlepszych wykładowców, którzy jednocześnie od lat pracują w branży.

czytaj dalej

Specjalista CUKIERNIK w GOWORK.pl

Cukiernik wyrabia wszelkiego rodzaju słodkości - ciasteczka, ciasta, torty, cukierki, lody i inne desery, włącznie z kremami i galaretkami

czytaj dalej

Zdobądź zawód kucharza

Akademia GoCook&Inspire. Ucz się od najlepszych! Akademia prowadzona przez Gwiazdy Sztuki Kulinarnej

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane