Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

KURS NA ARCHITEKTURĘ ZIELENI

Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę zieleni i kierunki pokrewne ma formułę zajęć, których zakres pozwala skutecznie przygotować się do egzaminów na studia, zwiększając swoje szanse na realizację planów.

Program zajęć obejmuje szeroko rozumiane zagadnienia zarówno z teorii, jak i praktyki – podstawowe zasady perspektywy, nauka rysunku metodami, wykorzystywanymi w architekturze zieleni: ołówek, cienkopis, kredka, patyk maczany w tuszu i wiele więcej.

Dodatkowym atutem kursu dla kandydatów na architekturę zieleni są zajęcia praktyczne w plenerze –program dostosowywany jest elastycznie do potrzeb grupy i ustalany na bieżąco.

Kadra wykładowców to profesjonaliści z bogatymi umiejętnościami w zakresie teorii i praktyki rysunku i wieloletnim stażem dydaktycznym, który pozwala na efektywne przekazanie wiedzy kursantom.


Jak pracujemy na zajęciach?


Każde zajęcia rozpoczyna analiza prac domowych z omówieniem ich detali. Później następuje część teoretyczna – wykład i wprowadzenie do bieżącej techniki. Kolejnym etapem jest część praktyczna, podczas której kursanci rysują zadane tematy.

Podczas całych zajęć do dyspozycji pozostają wykładowcy, którzy na bieżąco korygują błędy, wyjaśniają wątpliwości i pomagają kursantom w newralgicznych momentach

Korzyści

Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę zieleni to wysokiej jakości zajęcia przygotowawcze. Pozwalają zdobyć niezbędną podczas egzaminów wiedzę praktyczną i teoretyczną. Sprawdzone metody dydaktyczne i przemyślany program warsztatów umożliwiają szybkie postępy.

Symulacje egzaminów

W trakcie kursu odbywają się bezpłatne symulacje egzaminów przygotowujące do wszystkich etapów egzaminów na studia.

Pierwsze darmowe zajęcia

Na pierwsze zajęcia zapraszamy bezpłatnie. To propozycja dla nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć na żywo, jak wyglądają warsztaty. Podczas trwania pierwszych zajęć zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne materiały plastyczne.

Materiały do zajęć

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.


Terminy:


Prosimy o kontakt

Warszawa – Bielany
ul. Wólczyńska 55
01-908 Warszawa
Tel: 794-583-843

Warszawa – Wilanów
ul. Sarmacka 5,
(wjazd od ul. Rycerstwa Polskiego)
02-972 Warszawa
Tel. 794-583-053

Legionowo
ul. Zegrzyńska 11a
05-119 Legionowo
Tel: 794-583-056

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.


Galeria prac


Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://www.sealart.pl/galeria

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

https://www.facebook.com/SealArtSzkolaRysunku
https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku
 

Powiązane artykuły

KURS NA ARCHITEKTURĘ

Osoby, które myślą o dostaniu się na architekturę powinny zadbać o swoje umiejętności w zakresie rysowania. Tylko wtedy mają szansę na pozytywny wynik egzaminów wstępnych.

czytaj dalej

KURS NA ASP

Marzysz o studiowaniu na Akademii Sztuk Pięknych? Zależy ci na tym, żeby nie mieć problemów z egzaminami? W takim razie kurs na ASP, który oferuje nasza szkoła rysunku jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane