Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Fototechnika

Jesteś pasjonatem fotografii? Zapisz się do Rocznej Szkoły Policealnej GoWork.pl i zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne, aby zostać profesjonalnym fotografem. Nasza kadra pedagogiczna i zaplecze dydaktyczno - techniczne zapewniają najwyższy poziom nauczania i pełne przygotowanie do wykonywania zawodu.

Studiuj z nami w trybie zaocznym i zdobądź tytuł Specjalista ds. fototechniki. Podczas zajęć nauczysz się cyfrowej obróbki obrazu i obsługi urządzeń fototechnicznych. Poznasz także szczegóły prowadzenia fotograficznej działalności gospodarczej. Weź udział w rekrutacji - zapisy odbywają się w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.


Program nauczania
PODBUDOWA PROGRAMOWA: SZKOŁA DAJĄCA WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE


Co zyskujesz?

Uzyskany tytuł: Specjalista ds. fototechniki

Po ukończeniu naszego kierunku bez problemu znajdziesz pracę jako fotograf, fotolaborant, operator zdjęciowy lub rzeczoznawca materiałów fotograficznych i sprzętu fotograficznego. Chętnie zatrudnią cię redakcje czasopism, firmy fotograficzne, studia fotograficzne i agencje prasowe.


Wymagane dokumenty

W procesie rekrutacji niezbędne będą następujące dokumenty:

  • 2 zdjęcia legitymacyjne
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki i wykonywania zawodu - Szkoła zapewnia bezpłatne badania 

Powiązane artykuły

Projektant Mody

Interesujesz się obecnymi trendami, a może sam chciałbyś je kreować? Jeśli lubisz bawić się kolorami, łączyć style i mieć wpływ na to, jak rozwija się rynek modowy, koniecznie zapisz się na kierunek Projektant mody jeszcze dzisiaj! Polscy projektanci są obecnie coraz bardziej doceniani, a ich pomysły i kolekcje trafiają na światowe wybiegi.

czytaj dalej

Technik logistyk

Technik logistyk powinien doskonale znać gospodarkę, aby umieć analizować informacje płynące z rynku i na bieżąco optymalizować koszty oraz właściwie koordynować wszelkie procesy. Ważne są także umiejętności stricte menedżerskie, takie jak umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane