Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Otwarty Kierunku Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas

Wirtualny Dzień Otwarty to doskonała okazja do poznania oferty edukacyjnej, czyli specjalności, proponowanych w ramach kierunku Stosunki Międzynarodowe a także zadania pytań wykładowcom, absolwentom czy pracownikom działu rekrutacji. Spotkanie w formule online, już 2 kwietnia!

 Kierunek Stosunki Międzynarodowe proponowany jest przez wiele uczelni wyższych. Jak zatem wybrać najlepsze miejsce do studiowania i czym się kierować przy podejmowaniu decyzji? Warto sprawdzić Uczelnię, proponowany program studiów, kadrę akademicką, a także porozmawiać ze absolwentami - najlepiej podczas Dnia Otwartego. Takie właśnie, wirtualne spotkanie, organizuje w najbliższą sobotę (2 kwietnia), Collegium Civitas. Podczas Dnia Otwartego będzie można posłuchać wykładowców, którzy przedstawią przyszłym kandydatom specjalności, przygotowujące do kariery międzynarodowej lub w korporacjach w Polsce: 
  • studia I stopnia: Stosunki międzynarodowe, Kryzys klimatyczny a bezpieczeństwo międzynarodowe, Biznes i marketing międzynarodowy, Cyberbezpieczeństwo, Dyplomacja i komunikacja we współpracy międzynarodowej, Marketing, reklama i nowe media w stosunkach międzynarodowych oraz Studia azjatyckie i orientalne;
  • studia II stopnia: Stosunki międzynarodowe, Bezpieczeństwo międzynarodowe, Biznes i współpraca z Azją; Biznes międzynarodowy i negocjacje; Komunikacja zintegrowana – kontekst globalny i lokalny.

Na spotkaniu głos zabiorą również absolwenci kierunku Stosunki Międzynarodowe. Pracownicy Działu Rekrutacji odpowiedzą na pytania zadawane na czacie, przybliżą zasady aplikowania na studia, formy realizowania płatności, a także kwestię niezbędnych dokumentów, jakie należy skompletować. Na proponowanym przez Collegium Civitas spotkaniu nie zabraknie także informacji o działaniach Centrum Karier czy  programach wymiany międzynarodowej.

Podczas Dnia Otwartego będzie można również zapisać się na indywidualne spotkanie online z coachem i doradcą zawodowym, który podpowie, na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o dalszej edukacji. 

Termin spotkania online na platformie ZOOM (https://zoom.us/j/96605493507): 
2 kwietnia 2022 r., godz. 14:30 – 16:30
 

Powiązane artykuły

Maturzystko, Maturzysto, szukasz studiów dla siebie?

Sprawdź, jakie kierunki oferuje Collegium Civitas w rekrutacji na rok akademicki 2024/2025!

czytaj dalej

Odkryj prawo z Collegium Civitas!

Nowy kierunek studiów w ofercie znanej warszawskiej Uczelni

czytaj dalej

DNI OTWARTE W COLLEGIUM CIVITAS

W dniach 24-26 stycznia zapraszamy na Dni Otwarte Collegium Civitas w formule online!

czytaj dalej

Studia od marca? Tak, to możliwe.

Nie udało Ci się wystartować w październiku, a może po kilku miesiącach nauki już wiesz, że wybrane studia nie spełniły Twoich oczekiwań? Obrona pracy licencjackiej za Tobą, a Ty nie chcesz czekać zbyt długo z rozpoczęciem studiów drugiego stopnia?

czytaj dalej

Studia II stopnia – inwestycja w przyszłość

Zastanawiasz się, czy kontynuować naukę na studiach II stopnia? Jeśli choć przez chwilę myślałaś/łeś, że to strata czasu, nic bardziej mylnego! Studia magisterskie to jedna z najlepszych inwestycji w siebie, która otwiera drogę do wymarzonej pracy.

czytaj dalej

Sprawdź co kryje XII piętro PKiN – zacznij studia w Collegium Civitas!

Za nami półmetek rekrutacji na rok akademicki 2022/2023 w Collegium Civitas, Uczelni, która od 25 lat kształci specjalistów z zakresu Socjologii, Zarządzania, Stosunków Międzynarodowych, Dziennikarstwa i Nowych mediów. Dowiedz się, co czeka na Ciebie na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki

czytaj dalej

KONKURS DLA MATURZYSTÓW !!!

Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w konkursie na esej, artykuł lub reportaż pt. „Wojna, po wojnie: nasz inny świat”. Na laureatów czekają m.in. indeksy Collegium Civitas

czytaj dalej

90% OSÓB ZADOWOLONYCH ZE STUDIÓW

WYNIKI BADANIA SATYSFAKCJI STUDENTEK I STUDENTÓW W COLLEGIUM CIVITAS 2022

czytaj dalej

Studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim w Collegium Civitas

Uczestniczki i Uczestnicy będą mogli studiować przez rok w języku ukraińskim, a następnie kontynuować naukę na 2 roku studiów, na ścieżce w pełni polskojęzycznej. Oferta obejmuje 2 kierunki: Stosunki międzynarodowe i Zarządzanie. Rekrutacja rusza już 26 kwietnia!

czytaj dalej

POWTÓRKA ONLINE DO MATURY Z JĘZYKA POLSKIEGO

WEBINAR Z COLLEGIUM CIVITAS, prowadząca videoblogerka Iza Kasperek z kanału Wiedza z Wami

czytaj dalej

POWTÓRKA PRZED MATURĄ Z WOS-U

Jesteś uczniem ostatniej klasy szkoły średniej? Zdecydowałeś, że będziesz zdawać WOS na maturze? Chcesz usystematyzować i sprawdzić swoją wiedzę?

czytaj dalej

Studia podyplomowe MBA całkowicie ONLINE

Collegium Civitas wprowadza do swojej oferty studia podyplomowe MBA (Master of Business Administration) w języku angielskim realizowane w całości za pośrednictwem internetowej platformy e-learningowej.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane