Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Drzwi Otwartych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Spotkania z branżowymi ekspertami, szczegółowa prezentacja oferty uczelni oraz konkursy, to wszystko czeka na uczestników Dnia Drzwi Otwartych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 września.

Wydarzenie organizowane w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Kamiennej 43 skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych, niestacjonarnych oraz potencjalnych uczestników szkoleń. Od godziny 10:00 do 13:00 uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli nie tylko zapoznać się z materiałami promocyjnymi poszczególnych wydziałów uczelni, ale również porozmawiać z ich przedstawicielami. Nie zabraknie także merytorycznych spotkań poświęconych m.in. audytowi wewnętrznemu oraz zarządzaniu jakością w przedsiębiorstwie.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest jedną z największych w kraju szkół wyższych o charakterze biznesowym. Studenci, w ramach czterech wydziałów, mają do wyboru 11 kierunków w języku polskim oraz 3 w języku angielskim. Uczelnia oferuje również studia podyplomowe oraz szkolenia, których program przygotowywany jest przy współpracy z praktykami biznesu.

PROGRAM DNIA
Drzwi Otwartych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Termin: 20 września 2014 r., godz. 10.00-13.00

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego UE we Wrocławiu, ul. Kamienna 43

Formuła spotkania: Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną Uczelni. Przedstawiciele wydziałów oraz studiów podyplomowych i szkoleń będą do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania Dnia Drzwi Otwartych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnym i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach, w których nagrodami są m.in. bezpłatne udziały w szkoleniach – z listy szkoleń promocyjnych, oferowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Program:

Dodatkowe informacje:

- wjazd na parking przy budynku CKU w dniu 20.09.2014 jest bezpłatny,
- w trakcie całego dnia na dole w hollu budynku CKU przewidziany jest poczęstunek kawowy dla uczestników Dnia Drzwi Otwartych.

Więcej informacji na temat Dnia Drzwi Otwartych można znaleźć na stronie: www.ue.wroc.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane