Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dr Darryl W. Booker z wykładem w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, firma szkoleniowa Management Training and Development Center oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład otwarty międzynarodowego eksperta w dziedzinie zarządzania projektami i analizy biznesowej – dr Darryla W. Booker’a, który odbędzie się 22 września o godzinie 12.30 w siedzibie Uczelni (ul. Robocza 4, Poznań).

Dr Darryl W. Booker to uznany ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i analizy biznesowej, instruktor i konsultant ESI Intl. oraz MT&DC. W rozpoczynającym się właśnie roku akademickim 2014/2015 ekspert został ambasadorem kierunku w WSZiB w Poznaniu - Praktyczne aspekty zarządzania projektami. To jedyne studia podyplomowe w Polsce, których otrzymują, poza dyplomem ukończenia studium, certyfikat PMI Global R.E.P.

Już 22 września o godz. 12:30 Booker poprowadzi wykład otwarty nt. skutecznego zarządzania projektami, wiedzą oraz własnym czasem i karierą zawodową (Project Management – next step in your career development). Wykład jest dedykowany studentom, tegorocznym maturzystom, a także wszystkim osobom, które pragną poznać tajniki skutecznego wykorzystania zasobów swojej wiedzy i umiejętności. Dla wszystkich uczestników wykładu przygotowane zostały certyfikaty, potwierdzające udział w wykładzie.

Ambasador kierunku będzie również gościem specjalnym na konferencji prasowej, która odbędzie się 22 września o godz. 12.00 (wykład i konferencja odbędą się w siedzibie WSZiB w Poznaniu, przy ul. Roboczej 4). Po wykładzie zapraszamy na poczęstunek. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w prezentacji i spacerze po Uczelni.

************************

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to najstarsza, niepubliczna uczelnia w Wielkopolsce.
Od początku funkcjonowania, Uczelni stawiała na połączenie praktycznej nauki biznesu z wiedzą prawną. Przez 22 lata WSZiB w Poznaniu wykształcił 37 tys. absolwentów, których wiedzę oraz umiejętności potwierdzają pracodawcy. Od roku 2000 WSZiB ma własny, nowoczesny budynek dydaktyczny i administracyjny z rektoratem, dziekanatami i biblioteką przy ul. Roboczej 4. Partnerem merytorycznym Uczelni jest Management Training & Development Center. Oferta studiów podyplomowych w WSZiB w Poznaniu obejmuje 4 kierunki: Praktyczne aspekty zarządzania projektami, Prawo i biznes, Rachunkowość jednostek gospodarczych oraz Administrowanie kadrami i płacami. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane