Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Bezpłatny kurs z języka angielskiego w Warszawie

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego i przygotować się do honorowanego przez firmy na całym świecie egzaminu TOEIC® Reading and Listening. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona.

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego to 120 godzin lekcyjnych nauki i bezpłatne materiały szkoleniowe.
⎼ Słuchacze będą się uczyli od native speakerów oraz wykwalifikowanych lektorów Centrum Egzaminacyjnego TOEIC® w AFiBV. Szkolenie będzie zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i nie będzie odbiegało od ofert komercyjnych – podkreśla dr Krzysztof Flakiewicz, koordynator szkolenia. – Co więcej, słuchacze nie zapłacą za naukę, ponieważ koszty w całości zostaną pokryte ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – dodaje Flakiewicz.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat, zameldowane na terenie województwa mazowieckiego.
⎼ Do nauki angielskiego zapraszamy osoby pracujące, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo. Zapraszamy każdego, kto chciałby nabyć nowe kwalifikacje językowe lub podwyższyć te już posiadane – podkreśla Flakiewicz.

Zajęcia będą się odbywały w kampusie Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie, przy ul. Stokłosy 3 (tuż obok stacji metra Stokłosy). Uruchomionych zostanie w sumie 18 grup, każda maksymalnie 12-osobowa, na różnym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu – 4 h lub 2 razy w tygodniu – po 2 h lekcyjne, w godzinach popołudniowych. Zgłoszenia można przesyłać
do 29 września 2014 r. pod adresem k.flakiewicz@vistula.edu.pl lub d.cakar@vistula.edu.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 506 091 148 lub na www.vls.vistula.edu.pl .

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global – międzynarodowego lidera w zakresie językowych testów egzaminacyjnych. Otrzymała uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z języka angielskiego, m.in.: TOEIC® Listening and Reading (angielski w środowisku pracy i biznesu), TOEIC BridgeTM (angielski dla początkujących), czy niemieckiego – m.in. WiDaF (niemiecki w środowisku pracy i biznesu).

************************

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej.

AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane