Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Bezpłatny internetowy kurs językowy w AFiBV

Siedem języków obcych do wyboru, różne poziomy zaawansowania, ponad 40 rodzajów ćwiczeń, system korygujący wymowę i praca na przykładach inspirowanych życiowymi sytuacjami – w Akademii Finansów i Biznesu Vistula do 7 grudnia 2014 r. można zapisać się na bezpłatny internetowy kurs językowy. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy kursu online mogą wybierać spośród siedmiu języków obcych: chińskiego, niderlandzkiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub angielskiego. Poznają tematykę z zakresu polityki i ekonomii, kultury, społeczeństwa, nauki charakterystyczną dla kraju, którego język wybiorą. Osoby, które nie wiedzą, na jakim poziomie znają język obcy, będą to mogły określić w ramach testu diagnozującego, wypełnianego przed rozpoczęciem kursu. Nauka odbywa się na platformie e-learningowej.

Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą się uczyć języka, ale nie mają czasu na przychodzenie na lekcje. Z platformy e-learningowej można skorzystać o każdej porze i w każdym miejscu, także w tramwaju czy autobusie – ponieważ ma ona swoją wersję mobilną. Zapraszamy osoby z każdego miasta w Polsce, maturzystów, studentów, osoby pracujące, bezrobotne, szukające szansy na przekwalifikowanie się. To proste narzędzie, więc jestem przekonany, że nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą.

Dodatkowo, każdy uczestnik kursu otrzyma od nas poradnik, jak korzystać z platformy – zachęca Krzysztof Flakiewicz, koordynator projektu z Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Na kurs można się zapisać do 7 grudnia 2014 r. Każdy uczestnik otrzyma od uczelni link do platformy e-learningowej oraz osobiste login i hasło, aktywne do marca 2015 r.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie AFiBV:

http://www.vistula.edu.pl/pol/page/o-uczelni/aktualnosci,bezplatny-internetowy-kurs-jezykowy-w-afibv-341

Liczba miejsc ograniczona.

************************

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej.

AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane