Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Policealna GoWork.pl

Szkoła Policealna GoWork.pl


przejdź do spisu treści

Matura i co dalej?


Czy zaplanowałeś już swoją przyszłość? Boisz się, że po 5 latach studiów będziesz miał poczucie zmarnowanego czasu? Chcesz mieć ciekawą pracę? Szkoła policealna Gowork pozwoli uniknąć Ci porażki zawodowej, ponieważ u nas zdobywasz praktyczne umiejętności. Po ukończeniu roku lub dwóch lat nauki masz już fach w ręku i znajdujesz pracę!

Co zyskam, ucząc się w szkole policealnej GoWork.pl?

 • darmową wiedzę;
 • bezpłatne materiały do nauki;
 • brak opłat egzaminacyjnych;
 • wpisowe za...0 zł!

TYLKO U NAS nauka i praktyka w centrum miasta
(porównaj nas do innych szkół, my uczymy teorii i praktyki w centrum)!

Poznaj więcej korzyści:

 • proponujemy wyłącznie przyszłościowe kierunki - w tym celu nieustannie śledzimy rynek pracy ;
 • posiadamy szeroki wybór kierunków - na pewno znajdziesz coś dla siebie;
 • krótki czas nauki - w maksymalnie 2 lata masz ukończoną szkołę;
 • po ukończeniu nauki podchodzisz do egzaminu -100% zdawalności;
 • po zdaniu egzaminu otrzymujesz dokument potwierdzający nabyte uprawnienia;
 • uczysz się od najlepszej kadry nauczycielskiej - masz zajęcia z praktykami zawodu, którzy są na bieżąco z aktualną wiedzą branżową;
 • program zajęć dostosowany do Twoich potrzeb - wiemy, że masz swoje życie prywatne;
 • uczymy praktycznej i teoretycznej strony zawodu - wiemy, że do pracy będziesz potrzebował głównie umiejętności, nie tylko wiedzy;
 • mamy nowocześnie wyposażone sale - udostępniamy Ci profesjonalny sprzęt do nauki;
 • zajęcia prowadzone są w małych grupach - dzięki temu możesz częściej zadawać pytania i nauka jest efektywniejsza;
 • mury naszej szkoły opuściło wielu zadowolonych Słuchaczy - z powodzeniem pracują w wyuczonej profesji;
 • będąc naszym uczniem lub absolwentem, możesz skorzystać sesji doradztwa personalnego, organizowanych przez pracowników GoWork.pl we współpracy z największymi Agencjami Doradztwa Zawodowego - wesprzemy Cię w znalezieniu najlepszej oferty pracy.

Przyjdź do nas po więcej szczegółów, jeśli masz do nas jakieś pytania. Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy! Nasz oddział mieści się w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy ulicy Ruskiej 51b w Pasażu Niepolda 

500 metrów od Starego Rynku

Czego potrzebujesz, żeby zapisać się na zajęcia?

 • 3 zdjęć legitymacyjnych;
 • świadectwa ukończenia szkoły średniej;
 • zaświadczenia o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki;
 • podania - złożonego internetowo lub przez formularz zgłoszeniow

Zapraszamy

MASAŻ Z REHABILITACJĄ- TECHNIK MASAŻYSTA

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji, a jego kwalifikacje ustala samo Ministerstwo Zdrowia. Każda osoba pracująca w tym zawodzie zajmuje się wykonywaniem masaży profilaktycznych, leczniczych, sportowych oraz kosmetycznych. Rodzaj masażu jest dostosowany indywidualnie do pacjenta. Dobrze, gdy masażystę cechuje dobra sprawność fizyczna oraz m.in. empatia i życzliwość w stosunku do pacjenta.

Nasza Dwuletnia Szkoła Policealna zapewnia uzyskanie nie tylko tytułu zawodowego, ale również stabilną pracę w gabinetach odnowy biologicznej, ośrodkach rehabilitacyjnych czy rekreacyjno - wypoczynkowych, a także klubach sportowych, sanatoriach, a nawet w hospicjach. Często masażyści prowadzą również własną działalność i zajmują się masowaniem m.in. sportowców. Zachęcamy do rekrutacji, które prowadzimy w Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Prowadzimy zajęcia z teorii, ale sprzede wszystkim stawiamy na praktykę. Nasi absolwenci po ukończeniu Szkoły Policealnej wiedzą, jak prawidłowo wykonywać różne rodzaje masaży, jak obsługiwać specjalistyczny sprzęt medyczny oraz w jaki sposób analizować reakcję pacjentów na dany rodzaj masażu.

Egzamin potwierdzający kwalifikację K1 - świadczenie usług w zakresie masażu (MS.01) odbywa się pod koniec semestru IV. Absolwent szkoły uzyskuje uprawnienia państwowe do wykonywania zawodu masażysty na terenie całej Unii Europejskiej! Wszystko dzięki suplementowi dyplomu Europass, który otrzymują nasi Absolwenci. Na wrocławskim rynku zatrudnienia jest duże zapotrzebowanie na specjalistów tego fachu. Co ciekawe często osoby po studiach zapisują się do naszej szkoły, ponieważ brakuje im praktyki, którą my od początku zapewniamy naszym Uczniom.

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarówno przed zabiegiem, jak i po oraz sporządza dokumentację medyczną. Powinna umieć przygotować także rozliczenie zużytych środków. Asystentkę powinna cechować ogólna życzliwość, komunikacyjność, a także mocne nerwy i umiejętność zachowania spokoju w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą wystąpić podczas wykonywania zabiegu.

W Unii Europejskiej coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na asystentów stomatologicznych, a w Polsce osoby wykonujące tę profesję są pilnie potrzebne w związku z regulacjami prawnymi zaimplementowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Póki co, w naszym kraju działa około trzydziestu ośmiu tysięcy dentystów, a na razie tylko jedna trzecia współpracuje z dyplomowanymi asystentami stomatologicznymi. 

Szkoła Policealna GoWork.pl umożliwia ci zdobycie tytułu asystentka stomatologii i perfekcyjnego przygotowania się do wykonywania tego zawodu. Zdobędziesz praktyczne umiejętności zawodowe, które potwierdzi dyplom i zewnętrzny egzamin państwowy. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, które prowadzimy w Bydgoszczy, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Dzięki naszej szkole staniesz się profesjonalnym członkiem zespołu stomatologicznego, dysponującym fachową wiedzą i doświadczeniem. Będziesz przygotować gabinet i stanowisko pracy lekarza dentysty oraz obsługiwać sprzęt diagnostyczny. Będziesz także prowadzić dokumentację oraz pomagać przygotowywać pacjentów do zabiegów (profilaktycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych). Przekażemy ci wiedzę niezbędną do segregowania odpadów, rozróżniania grup leków oraz przekazywania zaleceń przed i po zabiegach.

Umożliwiamy naukę w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. Podczas nauki w Szkole Policealnej GoWork.pl zapoznasz się z programami pomagającymi tworzyć terminarze, rejestrować zabiegi oraz współpracować ze stacją sanitarno - epidemiologiczną i pracowniami techników dentystycznych. 

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z IMPLANTOLOGIĄ

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asystentka, z tym że higienistka ma większe uprawnienia. Jest to zdecydowanie przyszłościowy, ciągle rozwijający się kierunek, a ciekawe oferty pracy można znaleźć nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach Unii Europejskiej jak Niemcy, Hiszpania, Włochy czy Anglia.

Higienista stomatologiczny współpracuje bezpośrednio z lekarzem stomatologiem. Pod jego nadzorem wykonuje zabiegi profilaktyczno - techniczne. Dobiera odpowiednie środki do utrzymania higieny jamy ustnej, wykonuje wstępne badania diagnostyczne, a także piaskowanie, skaling, polerowanie, lakowanie i lakierowanie zębów. Robi również takie zabiegi jak impregnacja zębów mlecznych, polerowanie i wykańczanie wypełnień zębowych. Higienistka instruuje także pacjentów, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Absolwenci tego kierunku mogą się spodziewać godnych warunków pracy oraz dobrego wynagrodzenia. Higenista może prowadzić także własną działalność gospodarczą, w ramach której ma prawo współpracować z wieloma gabinetami stomatologicznymi. Może także prowadzić pogadanki dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału rekrutacji, prowadzonych obecnie w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki Szkole Policealnej GoWork.pl zdobędziesz umiejętności i będziesz doskonale przygotowany do pracy w tym zawodzie.

DIETETYKA Z SUPLEMENTACJĄ SPORTOWĄ

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę z zakresu żywienia człowieka, medycyny i biochemii, a także znać normy żywieniowe oraz obowiązującą klasyfikację. Powinien także umieć właściwie oceniać wzajemny wpływ farmakologii i spożywanych produktów, a także reakcje organizmu. Dietetyk powinien umieć tworzyć plany żywieniowe w zależności od płci, wieku, stanu zdrowia oraz trybu życia pacjenta. Ważny jest nie tylko sam plan, ale także przekonanie pacjenta do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Jest to ważne nie tylko w leczeniu otyłości i innych chorób - każdy z nas powinien przynajmniej spróbować odżywiać się zdrowo, traktując pożywienie jako profilaktykę.

Jeśli interesujesz się zdrową żywnością, być może nasz kurs jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji zajęcia prowdzone są w Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

KOSMETOLOGIA Z LIFTINGIEM RZĘS

Kosmetyczka powinna być otwarta w stosunku do ludzi. Praca w tym zawodzie daje wiele satysfakcji osobom, które interesują się zdrowiem, urodą i lubią pomagać innym. Do  zadań kosmetyczki należy udzielanie porad dotyczących dbania o cerę, wykonywanie kuracji, zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, rozpoznawanie problemów skórnych, depilacja, stylizacja brwi czy rzęs, manicure, pedicure oraz polecanie odpowiednio dobranych kosmetyków. Z roku na rok coraz więcej osób korzysta z usług kosmetycznych, dlatego szanse na bardzo dobry zarobek również rosną.

W naszej szkole policealnej uczysz się na profesjonalnym sprzęcie, który będzie Ci potrzebny w przyszłej pracy. Pracownie wyposażone są w kombajn kosmetyczny, wapozony, lampy, lupy, frezarki. Ponadto posiadamy urządzenia do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, kawitacji i sonoforezy. Będziesz uczyć się min. wykonywania waponizacji, diagnozy skóry lampą Wood’a, pulweryzacji, stonizowania naskórka i zabiegów leczenia prądem zmiennym.

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Interesujesz się farmacją i chciałbyś pracować w aptece? Zapraszamy na kierunek technik farmaceutyczny, który jest obecnie bardzo pożądany na rynku pracy. Szkoła Policealna Gowork.pl zapewnia kadrę najlepszych wykładowców, którzy jednocześnie od lat pracują w branży. Rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu.

Do podstawowych obowiązków technika farmaceutycznego należy wykonywanie zadań zleconych przez farmaceutę. Technik farmaceutyczny musi również sprawować nadzór nad prawidłowym działaniem całej apteki oraz nadzorować zespół (w przypadku kierownika apteki). Osoba pracująca w aptece musi również sporządzać i wytwarzać produkty lecznicze. Dzięki nauce w naszej Dwuletniej Szkole Policealnej GoWork.pl zdobędziesz podstawowe umiejętności w zakresie farmacji i będziesz doskonale przygotowany do pracy w zawodzie. Stosujemy łączenie wiedzy praktycznej z teoretyczną, co przynosi najlepsze efekty.

OPIEKUN MEDYCZNY

Po ukończeniu zajęć w nasze Szkole Policealnej GoWork.pl na kierunku opiekun medyczny, każdy absolwent uzyskuje zaawansowaną wiedzę z zakresu opieki nad osobą niesamodzielną. Uczymy również anatomii i fizjologii człowieka oraz zagadnień z zakresu zdrowia publicznego. Słuchacze będą wiedzieli, jak poprawnie wykonać zabiegi higieniczno - pielęgnacyjne.

Nowością jest również gwarancja zatrudnienia w Niemczech dla osób, które ukończą kierunek w naszej Szkole Policealnej GoWork.pl! Warto się starać i zbierać dobre oceny, ponieważ w tym przypadku dyplom gwarantuje pracę! Naszymi partnerami są znane firmy z wieloletnią tradycją. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, które prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

TECHNIK BHP

Do zadań technika bezpieczeństwa i higieny pracy należy sporządzanie bieżącej i okresowej analizy systemu bhp w skali zakładu pracy i w kontekście miejsca pracy. Ma on za zadanie kontrolować stan bhp w zakładzie pracy. Sporządza rów...

Do zadań technika bezpieczeństwa i higieny pracy należy sporządzanie bieżącej i okresowej analizy systemu bhp w skali zakładu pracy i w kontekście miejsca pracy. Ma on za zadanie kontrolować stan bhp w zakładzie pracy. Sporządza również sprawozdania i protokoły pokontrolne, a także opinie dotyczące spełniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy. Ocenia także skutki ekonomiczne zagrożeń, chorób zawodowych oraz wypadków przy pracy. Dbając o bezpieczeństwo w zakładzie pracy, dobiera odpowiednie środki ochrony dla pracowników, na konkretnych stanowiskach pracy oraz nadzoruje wykonywanie zleceń służb kontrolujących warunki bhp w instytucjach wszelkiego rodzaju. W ramach swoich obowiązków identyfikuje i ocenia zagrożenia występujące podczas procesu pracy, organizując ją w taki sposób, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i higienę,  a także wypracowuje i implementuje metody ochrony pracowników przed zagrożeniami występującymi w danej pracy. Ustala on także przyczyny i okoliczności wypadków, współpracuje ze służbami pracowniczymi danego zakładu pracy w zakresie obowiązków wynikających z bezpieczeństwa i higieny pracy.

Każda firma, która zatrudnia więcej niż stu pracowników, zobowiązana jest do zatrudnienia specjalisty odpowiedzialnego za bezpieczeństwo pracy (Inspektor BHP). Firmy mniejsze zazwyczaj współpracują ze specjalistami BHP, którzy prowadzą swoje własne działalności gospodarcze.  Co ciekawe, od lipca 2013 roku w służbie bhp mogą być zatrudnione osoby, które posiadają zawód technika, studia podyplomowe w zakresie bhp lub wyższe wykształcenie o kierunku/specjalności bhp.

Szkoła Policealna GoWork.pl w trybie zaocznym na kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy, przygotuje cię do wykonywania zawodu technika BHP - rekrutujemy w Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Zdobądź kwalifikację K1- Z.13. Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy. Zdobyte kwalifikacje potwierdzi egzamin zdawany pod koniec III semestru. Uzyskasz dyplom Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i pełne uprawnienia do wykonywania zawodu technika Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

TECHNIK ADMINISTRACJI

Technik administracji to osoba zajmująca się pracami związanymi z  gromadzeniem i obiegiem dokumentacji oraz obiegiem informacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną w urzędach administracji publicznej, a także w przedsiębiorstwach. Mowa tutaj także o informacjach ekonomicznych i statystycznych.

Technik administracji zajmuje się również sporządzaniem sprawozdań, protokołów posiedzeń i zebrań. Do jego najważniejszych zadań należy  opracowywanie projektów aktów administracyjnych, prowadzenie postępowań kończących się wydaniem decyzji administracyjnych oraz sporządzanie projektów umów cywilnoprawnych. W jego kompetencjach leży również planowanie i organizacja narad, sesji, zebrań i konferencji. Zajmuje się prowadzeniem podstawowej dokumentacji księgowej, planowaniem kosztów i przychodów, a także gospodaruje majątkiem i nadzoruje pozostałych pracowników w przedsiębiorstwie.

Sfera szeroko rozumianych usług gospodarczych coraz bardziej się rozwija, a tym samym rosną wymagania i oczekiwania względem administracji. Dlatego technik administracji musi ciągle podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się, aby dążyć do wszechstronności (różne stanowiska administracyjne) oraz bez problemu rozumieć i stosować normy prawne.

Nauka w Szkole Policealnej GoWork.pl przygotowuje zarówno praktycznie, jak i teoretycznie do pracy w administracji. Nasz program nauczania jest dostosowany do zmieniających się realiów, a więc uczymy także adaptowania się do zawodu i elastyczności. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonych w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Technicy administracji są coraz bardziej pożądani na rynku pracy. W okresie wrzesień 2013 - kwiecień 2014, na stanowiska w administracji biurowej w czołowych portalach pojawiało się nawet średnio 9,9 ofert pracy (w tygodniach objętych analizą). Według prognoz zapotrzebowanie na zatrudnienie w administracji wkrótce ma wzrosnąć nawet dwukrotnie.

TECHNIK INFORMATYK

Informatyka to bardzo rozległa branża, w której coraz częściej wyróżnia się poszczególne specjalizacje (programista, administrator sieci komputerowych lub administrator baz danych). Do zadań ogólnych Informatyka należy diagnostyka i naprawa urządzeń komputerowych, administracja sieciowych systemów operacyjnych, projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych, administracja baz danych.

W szkole policealnej GoWork.pl dostosowujemy program nauczania do trendów i zapotrzebowania na rynku pracy. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz umieć, aby dostać wymarzoną pracę w braży IT. Rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Fachowcy z branży informatycznej nie boją się bezrobocia i spowolnienia gospodarczego. Polscy pracodawcy specjalizujący się w oprogramowaniu i sprzęcie od kilku lat nieustannie zatrudniają ich coraz więcej. Zatrudnienie w tej branży rośnie również z powodu pojawiania się na polskim rynku kolejnych firm teleinformatycznych i informatycznych. Rośnie konkurencja, napędza się coraz bardziej postęp technologiczny, a w infrastrukturę IT inwestuje się coraz większe pieniądze. Co więcej, informatyzacji i cyfryzacji coraz bardziej ulega też administracja publiczna.

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

Osoba pracująca w tym zawodzie jest odpowiedzialna za prowadzanie rachunkowości w firmie. W zakres jej obowiązków wchodzą takie czynności jak: stosowanie narzędzi rachunkowości finansowej, odpowiednia kontrola i kwalifikacja dowodów do księgowania, zastosowanie odpowiedniego oprogramowania czy sporządzania sprawozdań. Technik rachunkowości musi również wiedzieć, jak ocenić kondycję finansową firmy lub instytucji oraz jak poprawnie rozliczyć pracowników z każdej formy umowy. Na kierunku Technik rachunkowości uczymy również, jak przygotowywać ewidencje i deklaracje podatkowe wraz z dokumentami potrzebnymi do rozliczeń z ZUS-em.

Nasza Szkoła Policealna prowadzi rekrutację w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu. Zapewniamy nie tylko zajęcia teoretyczne, ale również praktyczne, co pozwala na zdobycie dobrego stanowiska w zawodzie, np. w instytucjach gospodarczych, finansowych czy w przedsiębiorstwach i kancelariach. Na rynku zawód technika rachunkowości coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, ponieważ umożliwia ujednolicenie systemu rachunkowości nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

BIOMASAŻYSTA

Zabiegi relaksacyjne i biostymulacyjne (przyspieszenie procesów regeneracji psychofizycznej organizmu człowieka) cieszą się coraz większą popularnością. Coraz bardziej dostrzega się i docenia związek pomiędzy skórą, układem nerwowym a narządami wewnętrznymi. Popularny staje się biomasaż, czyli połączenie medycyny wschodu z medycyną konwencjonalną. Łączy się klasyczny masaż leczniczy z oddziaływaniem na punkty biologicznie aktywne, aby uzyskać efekt profilaktyczny i terapeutyczny. W ramach biomasażu stymuluje się okolice przykręgosłupowe i kości krzyżowej, jednocześnie stosując akupresurę na wybrane punkty akupunkturowe i stymulując punkty biologicznie aktywne umieszczone na meridanach i innych punktach mających terapeutyczne właściwości.

Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli ci zostać specjalistą w tej dziedzinie i uczyć się w trybie zaocznym - rekrutacje prowadzone są w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Uzyskaj z nami tytuł biomasażysty i znajdź pracę w gabinetach odnowy biologicznej, klubach fitness, gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA lub otwórz własną działalność gospodarczą. Poznaj nie tylko anatomię i fizjologię , ale także psychologię człowieka chorego.

INSTRUKTOR FITNESS

Zumba, aerobic dance, step, shape, body hall – jeśli chcesz prowadzić takie zajęcia i pomagać ludziom uzyskać wspaniałą sylwetkę, a dodatkowo kochasz sport, możesz rozpocząć karierę jako instruktor fitness. Wystarczy, że zapiszesz się do Rocznej Szkoły Policealnej GoWork - rekrutację prowadzimy w Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Oferujemy szeroki zakres kształcenia, od pracy z muzyką, przez naukę kroków i planowania układów choreograficznych oraz teorię fitnessu po biologiczne podstawy rekreacji, podstawy żywienia w treningu fitness, zasady korygowania wad postawy i komunikację z grupą.

Gdy zdobędziesz tytuł instruktora fitness, zyskasz nowe możliwości na rynku pracy – kluby rekreacyjne i komercyjne, ośrodki fitnessowe, ośrodki SPA, ośrodki odnowy biologicznej i sportowe, placówki wypoczynkowe, a także szkoły (lekcje wychowania fizycznego). Nic nie stoi na przeszkodzie, byś założył także własną działalność gospodarczą.

Pamiętaj, że w tej branży ważne jest nie tylko wygimnastykowanie, ale również umiejętności interpersonalne.

FRYZJERSTWO

Dobór ciekawej fryzury i odpowiednie strzyżenie to w dzisiejszych czasach nie tylko wyznacznik stylu i czynnik poprawiający samopoczucie, ale także istotny składnik kreowania marki osobistej.

Dobry fryzjer nie tylko strzyże, ale potrafi także położyć farbę, wykonać trwałą ondulację, ozdobić włosy oraz przeanalizować ich stan i ewentualnie zaproponować klientowi odpowiednią pielęgnację lub zabiegi poprawiające kondycję skóry głowy i włosów. Powinien potrafić nawiązać z klientem dobry kontakt i umieć z nim odpowiednio rozmawiać, aby poprawnie odczytać i zinterpretować jego potrzeby i oczekiwania. Dodatkowo w cenie jest nie tylko profesjonalna stylizacja, ale także masaż głowy.

Branża kosmetyczna rozwija się w zawrotnym tempie i cały czas potrzebni są nowi fachowcy. W naszym studium uzyskasz tytuł Specjalisty ds. usług fryzjerskich, a później bez problemu znajdziesz pracę w salonach fryzjerskich lub SPA. Będziesz mógł też otworzyć własną działalność gospodarczą. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutację - zapisy prowadzone są w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

WIZAŻ

Interesujesz się makijażem i charakteryzacją? Lubisz malować, łączyć cienie i kolory oraz znasz się na kosmetykach? Poszerz swoją wiedzę i zapisz się do szkoły policealnej GoWork.pl na wizaż  - rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Przygotujemy Cię do profesjonalnej pracy stylisty. Zdobędziesz dobry i ceniony zawód nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Podczas kursu poznasz techniki pozwalające na podkreślenie piękna lub ukrycie manakamentów urody, nauczysz się też przeprowadzać analizę kolorystyczną i wykorzystywać ją tworząc świetne stylizacje ubioru i fryzur.

Wizażysta znajdzie pracę przy planach filmowych, pokazach mody, sesjach okolicznościowych, a także w dużych koncernach kosmetycznych i firmach kosmetycznych. Podczas nauki w Rocznej Szkole Policealnej nauczymy Cię nie tyko teorii - całą wiedzę wykorzystasz w praktyce!

MANICURE I PEDICURE

Specjalista manicure i pedicure

Manikiurzystka nie tylko wykonuje profesjonalny manicure, ale przeprowadza także zabiegi regeneracyjne na dłonie i paznokcie.

Podczas kursu, na któzy możesz się zapisać w Katowicach, Białymstoku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Warszawie lub Krakowie - uzyskasz niezbędną wiedzę z zakresu robienia manicure czy artystycznego zdobienia paznokci. Poznasz także techniki piłowania i pielęgnowania płytki paznokcia. Zajęcia przygotowują również do pracy z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym i narzędziami niezbędnymi dla każdej manicurzystki. Kursanci dowiedzą się nie tylko jak odpowiednio przygotować stanowisko pracy, ale także jak utrzymać dobry kontakt z klientem.

MANIKIURZYSTKA

Celem kursu jest nauka profesjonalnego wykonywania zabiegów na skórę dłoni i paznokci, manikiuru klasycznego (malowania oraz opiłowywania i polerowania), a także artystycznego zdobienia paznokci. Będąc naszym Słuchaczem poznasz obsługę profesjonalnego sprzętu i narzędzi niezbędnych w pracy profesjonalnej manikiurzystki. Ponadto nauczysz się, jak należy przygotować stanowisko pracy oraz poznasz techniki indywidualnego podejścia do klienta. Zapraszamy do rekrutacji w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Gwarantujemy profesjonalizm w zakresie poziomu prowadzonych zajęć.

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Zarządzanie zasobami ludzkimi to coraz bardziej popularny kierunek, a menedżerowie zarządzający zespołem coraz bardziej pożądani na rynku pracy. Do ich pracy należy planowanie zasobów ludzkich, rekrutacja i wdrożenie pracowników, ocenianie efektów ich pracy, a także szkolenie oraz motywacja zatrudnionych.

Na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w naszej Rocznej Szkole Policealnej GoWork.pl dowiesz się, jak profesjonalnie zarządzać pracownikami, a także poznasz wszelkie niezbędne systemy, techniki i narzędzia wykorzystywane w tej pracy.  Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji - zajęcia odbywają się w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Nasi wykładowcy są praktykami, więc wszystkie przykłady i poznane metody będą realizowane w praktyce. Po naszych zajęciach będziesz wykwalifikowanym managerem personalnym i będziesz mógł samodzielnie realizować politykę firmy oraz dbać o odpowiednią motywację pracowników.

MARKETING I PUBLIC RELATION

Specjalista ds. Marketingu i Public Relations

Chcesz podjąć pracę w branży biznesowej? Marzysz o zawodzie menedżera lub specjalisty ds. PR? Jeśli tak - ten kurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Uczymy wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat prowadzenia kampanii reklamowych, pisania tekstów PR oraz pracy w marketingu.

Specjalista ds. Marketingu i Public Relations pracuje nie tylko w biurze firmy, ale jest również odpowiedzialny za kontakt z domami mediowymi, dziennikarzami, reporterami oraz z przedstawicielami biura prasowego. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest na za sporządzenie notatek prasowych, artykułów tematycznych, broszur czy ulotek eventowych. Specjalista jest zobowiązany do dbania o wizerunek, wartości i główne idee danej firmy, musi stawiać ją w jak najlepszym świetle. Ważne w tym zawodzie są również raporty z zakresu działań PR. Zapisz siędo Szkoły Policealnej GoWork.pl - pomożemy Ci zdobyć umiejętności do wykonywania zawodu - rekrutację prowadzimy w Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Poznaniu i Warszawie.

FLORYSTA

Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl oferuje kierunek Florysta - zapisy prowadzimy w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach oraz Poznaniu. Jest to kierunek o wiele bardziej szczegółowy niż bukieciarstwo. Jego absolwent będzie posiadał wiedzę i umiejętności z zakresu kompozycji kwiatowych i projektowania bukietów ślubnych, a także dekorowania witryn, stołów, ogrodów. Florystę powinien cechować zmysł artystyczny i estetyczny, a także wyczucie proporcji oraz zręczność.

Pomożemy zdobyć również niezbędne umiejętności menedżerskie niezbędne do prowadzenia własnej kwiaciarni. Uczęszczaj na nasze zajęcia w trybie zaocznym, zdaj egzamin i uzyskaj tytuł florysty.

DEKORATOR WNĘTRZ

Dekorator wnętrz dostosowuje wygląd pomieszczeń do potrzeb i oczekiwań klientów. Są to często pełne metamorfozy, obejmujące także dobór dzieł sztuki. Dekorator powinien cechować się dobrym gustem, wyczuciem stylu, a także świetną wyobraźnią przestrzenną. Praca dekoratora to nie tylko spotkania z klientami i tworzenie komputerowych wizualizacji, ale także pozyskiwanie materiałów oraz współpraca ze sklepami, fabrykami i fachowcami. Zawód dekoratora w dużej mierze wiąże się z nienormowanym czasem pracy, który należy podzielić między pracę przy komputerze, spotkania z klientami a wizyty w sklepach czy antykwariatach w poszukiwaniu odpowiednich mebli i przedmiotów dekoracyjnych.

Jeśli interesujesz się architekturą wnętrz oraz historią sztuki, koniecznie przyjdź do szkoły policealnej GoWork.pl i zapisz się na nasz kurs w Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub Bydgoszczy.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Specjalista ds. architektury krajobrazu

Jeśli interesujesz się architekturą i ogrodnictwem, chciałbyś kreować krajobraz wokół siebie, to kierunek Specjalista ds. Architektury Krajobrazu jest idealny dla ciebie. Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli ci w ciągu dwóch semestrów (290 godzin) zdobyć kompetencje, aby znaleźć zatrudnienie m.in. w pracowniach architektury krajobrazu, firmach zajmujących się rekultywacją terenów zdegradowanych i instytucjach związanych z opieką i ochroną krajobrazów kulturowych. Będziesz mógł również otworzyć własną działalność. Zachęcamy do rekrutacji w Krakowie, Warszawie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

ORGANIZACJA REKLAMY

Interesujesz się reklamą oraz światem mediów i chcesz tworzyć wirtualną rzeczywistość? Już dziś zapisz się na kierunek Organizacja Reklamy! Rektutacja odbywa się w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Nasza szkoła zapewnia dobre przygotowanie do wykonywania usług reklamowych, w tym także pozyskiwania zleceń i pośrednictwa. Osoba odpowiedzialna za organizację reklamy powinna również umieć zbudować bazę klientów, adekwatną z konkretnymi usługami. Taka osoba pełni również rolę mediatora, prowadzi rozmowy biznesowe z partnerami oraz klientami w zakresie organizacji reklamy.

Po ukończeniu szkoły absolwent po kierunku Organizacja Reklamy może być zatrudniony w agencjach reklamowych, działach marketingu dużych przedsiębiorstw, biurach ogłoszeń, studiach graficznych lub studiach produkcyjnych! Po ukończeniu kształcenia istnieje możliwość pracy również w domach handlowych czy innych agencjach, które zajmują się prasą lub opinią publiczną.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Osoba, która zajmuje się ochroną środowiska, wykonuje badania technologiczne mające na celu ustalenie bieżącego stanu zanieczyszczeń środowiska oraz podejmuje działania mające przeciwdziałać negatywnej działalności człowieka. Przygotowuje dokumentację techniczną, sporządza bilanse zanieczyszczeń, planuje także gospodarkę odpadami.

Słuchacze szkoły policealnej GoWork.pl poznają schematy działania w ujęciu lokalnym, regionalnym oraz krajowym. Po ukończeniu kształcenia kursanci stają się specjalistami z dziedziny ochrony środowiska. Jeśli zatem wiążesz przyszłość z ochroną środowiska - zapisz się już dziś - rektutacja odbywa się w Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach oraz Bydgoszczy.

SEKRETARKA

Absolwenci kursu dla Sekretarek po zakończeniu zajęć posiadają niezbędne umiejętności potrzebne do sprawnego prowadzenia sekretariatu. Mają nie tylko potrzebną wiedzę na temat poprawnego prowadzenia obiegu dokumentów, ale również umiejętności potrzebne w zawodzie, takie jak zarządzanie, administracja, księgowość czy psychologia. Podczas nauki zapoznasz się również z zagadnieniami z zakresu organizowania czasu, porządku  i zarządzania przedsiębiorstwem. Dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne pisma, poznasz zasady przeprowadzania ważnych rozmów oraz ustalania spotkań. Dowiesz się, jak w profesjonalny i efektywny sposób organizować spotkania, konferencje, narady, wyjazdy służbowe oraz imprezy firmowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w rektutacji, która odbywa się w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Po ukończeniu kursu absolwenci będą mogli objąć samodzielne stanowiska oraz stać się specjalistami w zakresie prowadzenie biura oraz obsługi poczty czy organizacji firmy. Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwala na naukę zasad dobrego wychowania, kulturalnego sposobu rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenia negocjacji.

OPERATOR BEZPRZEWODOWYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Obecnie tradycyjna sieć przewodowa traci na rzecz bezprzewodowej sieci lokalnej. To coraz bardziej popularne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla wielu domów czy przedsiębiorstw prywatnych. Znajdziemy je również w budynkach firmowych oraz w przestrzeni publicznej. Pojawią się także w takich miejscach jak porty lotnicze, lokale gastronomiczne, centra handlowe i budynki uniwersyteckie. Bezprzewodowa sieć posiada strukturę komórkową, czyli jest podzielona na obszary wytyczone przez punkty dostępowe. 

Jeśli chcesz zdobyć kompetencje w zakresie połączeń LAN/WAN i konfiguracji urządzeń sieciowych, już dziś zapisz się na nasz kurs! Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli na fachowe zapoznanie się z tematyką oraz obowiązkami operatora bezprzewodowych sieci komputerowych. Zapisy na kierunek odbywają się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Bydgoszczy. Celem nauki jest przekazanie wszelkiej, teoretycznej wiedzy o lokalnych sieciach komputerowych. Urozmaiceniem zajęć będą również elementy projektowania oraz budowa i konfiguracja sieci bezprzewodowych.

INSPEKTOR BUDOWLANY

Chcesz nadzorować prace na budowach, kontrolować przestrzeganie prawa budowlanego i pozwolenia na budowy oraz zgodność prac z projektem? Zapisz się do Rocznej Szkoły Policealnej GoWork.pl, zostań zawodowym inspektorem budowlanym i reprezentuj inwestorów - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w Krakowie, Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Będziesz odpowiedzialny za kontrolę wydatków finansowych i jakość materiałów budowlanych. Będziesz również brał udział w próbach technicznych instalacji, kondygnacji i przewodów. Twoim zadaniem będzie całościowe kontrolowanie i rozliczanie budowy. Studiuj z nami zaocznie i zdobądź tytuł inspektora budowlanego.

ADMINISTROWANIE STRON INTERNETOWYCH

Specjalista ds. administrowania stron internetowych

Administrator strony internetowej to osoba kluczowa dla jej funkcjonowania. Dba nie tylko o atrakcyjny wygląd witryny, ale również odpowiada za jej bezpieczeństwo (m.in. kopie zapasowe strony, stabilność, uzupełnianie nowych treści). Funkcja administratora to wielka odpowiedzialność, dlatego na tego typu stanowiska zatrudnia się wyłącznie specjalistów o ogromnej wiedzy i odpowiednich umiejętnościach.

Ty również możesz zostać profesjonalnym administratorem strony internetowej. Wszystkie niezbędne umiejętności zdobędziesz w Rocznej Szkole Policealnej GoWork.pl - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Lubisz pracować ze starszymi osobami i chcesz rozwijać swoje umiejętności w opiece nad nimi? Zapisz się do naszej Dwuletniej Szkoły Policealnej! Nauczymy Cię, jak profesjonalnie świadczyć usługi opiekuńcze oraz w jaki sposób udzielać starszej osobie codziennej pomocy przy podstawowych czynnościach. Podczas zajęć poruszamy również problemy z zakresu psychologii oraz socjologii, by jeszcze lepiej zrozumieć swoich podopiecznych. Przy pracy ze starszymi osobami ważna jest również kwestia organizacji samej opieki z uwzględnieniem odpowiedniej metodyki. Zapisy na kierunek prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Dodatkowym atutem są zajęcia z podstaw przedsiębiorczości w pracy, nauka języka migowego oraz języka obcego, niezbędnego w codziennej pracy. Po ukończeniu Dwuletniej Szkoły Policealnej zapewniamy praktyki zawodowe z zakresu opieki nad osobą starszą oraz jej aktywizacji w życiu społecznym.

przejdź do spisu treści
MASAŻ Z REHABILITACJĄ

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji, a jego kwalifikacje ustala samo Ministerstwo Zdrowia. Każda osoba pracująca w tym zawodzie zajmuje się wykonywaniem masaży profilaktycznych, leczniczych, sportowych oraz kosmetycznych. Rodzaj masażu jest dostosowany indywidualnie do pacjenta. Dobrze, gdy masażystę cechuje dobra sprawność fizyczna oraz m.in. empatia i życzliwość w stosunku do pacjenta.

Nasza Dwuletnia Szkoła Policealna zapewnia uzyskanie nie tylko tytułu zawodowego, ale również stabilną pracę w gabinetach odnowy biologicznej, ośrodkach rehabilitacyjnych czy rekreacyjno - wypoczynkowych, a także klubach sportowych, sanatoriach, a nawet w hospicjach. Często masażyści prowadzą również własną działalność i zajmują się masowaniem m.in. sportowców. Zachęcamy do rekrutacji, które prowadzimy w Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Prowadzimy zajęcia z teorii, ale sprzede wszystkim stawiamy na praktykę. Nasi absolwenci po ukończeniu Szkoły Policealnej wiedzą, jak prawidłowo wykonywać różne rodzaje masaży, jak obsługiwać specjalistyczny sprzęt medyczny oraz w jaki sposób analizować reakcję pacjentów na dany rodzaj masażu.

przejdź do spisu treści
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Z ORTODONCJĄ

Asystentka stomatologa to bardzo ważny członek zespołu, odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie przygotowanie narzędzi, materiałów czy leków, ale także za kontakt z pacjentem. Dba o higienę gabinetu stomatologicznego zarówno przed zabiegiem, jak i po oraz sporządza dokumentację medyczną. Powinna umieć przygotować także rozliczenie zużytych środków. Asystentkę powinna cechować ogólna życzliwość, komunikacyjność, a także mocne nerwy i umiejętność zachowania spokoju w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą wystąpić podczas wykonywania zabiegu.

W Unii Europejskiej coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na asystentów stomatologicznych, a w Polsce osoby wykonujące tę profesję są pilnie potrzebne w związku z regulacjami prawnymi zaimplementowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Póki co, w naszym kraju działa około trzydziestu ośmiu tysięcy dentystów, a na razie tylko jedna trzecia współpracuje z dyplomowanymi asystentami stomatologicznymi. 

Szkoła Policealna GoWork.pl umożliwia ci zdobycie tytułu asystentka stomatologii i perfekcyjnego przygotowania się do wykonywania tego zawodu. Zdobędziesz praktyczne umiejętności zawodowe, które potwierdzi dyplom i zewnętrzny egzamin państwowy. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, które prowadzimy w Bydgoszczy, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Dzięki naszej szkole staniesz się profesjonalnym członkiem zespołu stomatologicznego, dysponującym fachową wiedzą i doświadczeniem. Będziesz przygotować gabinet i stanowisko pracy lekarza dentysty oraz obsługiwać sprzęt diagnostyczny. Będziesz także prowadzić dokumentację oraz pomagać przygotowywać pacjentów do zabiegów (profilaktycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych). Przekażemy ci wiedzę niezbędną do segregowania odpadów, rozróżniania grup leków oraz przekazywania zaleceń przed i po zabiegach.

Umożliwiamy naukę w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. Podczas nauki w Szkole Policealnej GoWork.pl zapoznasz się z programami pomagającymi tworzyć terminarze, rejestrować zabiegi oraz współpracować ze stacją sanitarno - epidemiologiczną i pracowniami techników dentystycznych. 

przejdź do spisu treści
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Z IMPLANTOLOGIĄ

Zawód higienistki stomatologicznej istnieje w Polsce od 1975 roku, jednak dopiero od 2011 roku istnieje rozporządzenie, według którego w każdym gabinecie stomatologicznym powinna być zatrudniona wykwalifikowana higienistka lub asystentka, z tym że higienistka ma większe uprawnienia. Jest to zdecydowanie przyszłościowy, ciągle rozwijający się kierunek, a ciekawe oferty pracy można znaleźć nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach Unii Europejskiej jak Niemcy, Hiszpania, Włochy czy Anglia.

Higienista stomatologiczny współpracuje bezpośrednio z lekarzem stomatologiem. Pod jego nadzorem wykonuje zabiegi profilaktyczno - techniczne. Dobiera odpowiednie środki do utrzymania higieny jamy ustnej, wykonuje wstępne badania diagnostyczne, a także piaskowanie, skaling, polerowanie, lakowanie i lakierowanie zębów. Robi również takie zabiegi jak impregnacja zębów mlecznych, polerowanie i wykańczanie wypełnień zębowych. Higienistka instruuje także pacjentów, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Absolwenci tego kierunku mogą się spodziewać godnych warunków pracy oraz dobrego wynagrodzenia. Higenista może prowadzić także własną działalność gospodarczą, w ramach której ma prawo współpracować z wieloma gabinetami stomatologicznymi. Może także prowadzić pogadanki dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału rekrutacji, prowadzonych obecnie w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki Szkole Policealnej GoWork.pl zdobędziesz umiejętności i będziesz doskonale przygotowany do pracy w tym zawodzie.

przejdź do spisu treści
DIETETYKA Z SUPLEMENTACJĄ SPORTOWĄ

Dietetyk, jako specjalista ds. żywności, zajmuje się fachową oceną jakości składników i produktów odżywczych, ustalając na tej podstawie odpowiednie programy żywieniowe. Aby robić to prawidłowo, musi mieć rozległą wiedzę z zakresu żywienia człowieka, medycyny i biochemii, a także znać normy żywieniowe oraz obowiązującą klasyfikację. Powinien także umieć właściwie oceniać wzajemny wpływ farmakologii i spożywanych produktów, a także reakcje organizmu. Dietetyk powinien umieć tworzyć plany żywieniowe w zależności od płci, wieku, stanu zdrowia oraz trybu życia pacjenta. Ważny jest nie tylko sam plan, ale także przekonanie pacjenta do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Jest to ważne nie tylko w leczeniu otyłości i innych chorób - każdy z nas powinien przynajmniej spróbować odżywiać się zdrowo, traktując pożywienie jako profilaktykę.

Jeśli interesujesz się zdrową żywnością, być może nasz kurs jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji zajęcia prowdzone są w Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

przejdź do spisu treści
KOSMETOLOGIA Z LIFTINGIEM RZĘS

Kosmetyczka powinna być otwarta w stosunku do ludzi. Praca w tym zawodzie daje wiele satysfakcji osobom, które interesują się zdrowiem, urodą i lubią pomagać innym. Do  zadań kosmetyczki należy udzielanie porad dotyczących dbania o cerę, wykonywanie kuracji, zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, rozpoznawanie problemów skórnych, depilacja, stylizacja brwi czy rzęs, manicure, pedicure oraz polecanie odpowiednio dobranych kosmetyków. Z roku na rok coraz więcej osób korzysta z usług kosmetycznych, dlatego szanse na bardzo dobry zarobek również rosną.

W naszej szkole policealnej uczysz się na profesjonalnym sprzęcie, który będzie Ci potrzebny w przyszłej pracy. Pracownie wyposażone są w kombajn kosmetyczny, wapozony, lampy, lupy, frezarki. Ponadto posiadamy urządzenia do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, kawitacji i sonoforezy. Będziesz uczyć się min. wykonywania waponizacji, diagnozy skóry lampą Wood’a, pulweryzacji, stonizowania naskórka i zabiegów leczenia prądem zmiennym.

przejdź do spisu treści
TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Interesujesz się farmacją i chciałbyś pracować w aptece? Zapraszamy na kierunek technik farmaceutyczny, który jest obecnie bardzo pożądany na rynku pracy. Szkoła Policealna Gowork.pl zapewnia kadrę najlepszych wykładowców, którzy jednocześnie od lat pracują w branży. Rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu.

Do podstawowych obowiązków technika farmaceutycznego należy wykonywanie zadań zleconych przez farmaceutę. Technik farmaceutyczny musi również sprawować nadzór nad prawidłowym działaniem całej apteki oraz nadzorować zespół (w przypadku kierownika apteki). Osoba pracująca w aptece musi również sporządzać i wytwarzać produkty lecznicze. Dzięki nauce w naszej Dwuletniej Szkole Policealnej GoWork.pl zdobędziesz podstawowe umiejętności w zakresie farmacji i będziesz doskonale przygotowany do pracy w zawodzie. Stosujemy łączenie wiedzy praktycznej z teoretyczną, co przynosi najlepsze efekty.

przejdź do spisu treści
OPIEKUN MEDYCZNY

Po ukończeniu zajęć w nasze Szkole Policealnej GoWork.pl na kierunku opiekun medyczny, każdy absolwent uzyskuje zaawansowaną wiedzę z zakresu opieki nad osobą niesamodzielną. Uczymy również anatomii i fizjologii człowieka oraz zagadnień z zakresu zdrowia publicznego. Słuchacze będą wiedzieli, jak poprawnie wykonać zabiegi higieniczno - pielęgnacyjne.

Nowością jest również gwarancja zatrudnienia w Niemczech dla osób, które ukończą kierunek w naszej Szkole Policealnej GoWork.pl! Warto się starać i zbierać dobre oceny, ponieważ w tym przypadku dyplom gwarantuje pracę! Naszymi partnerami są znane firmy z wieloletnią tradycją. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, które prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

przejdź do spisu treści
BHP

Do zadań technika bezpieczeństwa i higieny pracy należy sporządzanie bieżącej i okresowej analizy systemu bhp w skali zakładu pracy i w kontekście miejsca pracy. Ma on za zadanie kontrolować stan bhp w zakładzie pracy. Sporządza rów...

Do zadań technika bezpieczeństwa i higieny pracy należy sporządzanie bieżącej i okresowej analizy systemu bhp w skali zakładu pracy i w kontekście miejsca pracy. Ma on za zadanie kontrolować stan bhp w zakładzie pracy. Sporządza również sprawozdania i protokoły pokontrolne, a także opinie dotyczące spełniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy. Ocenia także skutki ekonomiczne zagrożeń, chorób zawodowych oraz wypadków przy pracy. Dbając o bezpieczeństwo w zakładzie pracy, dobiera odpowiednie środki ochrony dla pracowników, na konkretnych stanowiskach pracy oraz nadzoruje wykonywanie zleceń służb kontrolujących warunki bhp w instytucjach wszelkiego rodzaju. W ramach swoich obowiązków identyfikuje i ocenia zagrożenia występujące podczas procesu pracy, organizując ją w taki sposób, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i higienę,  a także wypracowuje i implementuje metody ochrony pracowników przed zagrożeniami występującymi w danej pracy. Ustala on także przyczyny i okoliczności wypadków, współpracuje ze służbami pracowniczymi danego zakładu pracy w zakresie obowiązków wynikających z bezpieczeństwa i higieny pracy.

Każda firma, która zatrudnia więcej niż stu pracowników, zobowiązana jest do zatrudnienia specjalisty odpowiedzialnego za bezpieczeństwo pracy (Inspektor BHP). Firmy mniejsze zazwyczaj współpracują ze specjalistami BHP, którzy prowadzą swoje własne działalności gospodarcze.  Co ciekawe, od lipca 2013 roku w służbie bhp mogą być zatrudnione osoby, które posiadają zawód technika, studia podyplomowe w zakresie bhp lub wyższe wykształcenie o kierunku/specjalności bhp.

Szkoła Policealna GoWork.pl w trybie zaocznym na kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy, przygotuje cię do wykonywania zawodu technika BHP - rekrutujemy w Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Zdobądź kwalifikację K1- Z.13. Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy. Zdobyte kwalifikacje potwierdzi egzamin zdawany pod koniec III semestru. Uzyskasz dyplom Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i pełne uprawnienia do wykonywania zawodu technika Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

przejdź do spisu treści
ADMINISTRACJA

Technik administracji to osoba zajmująca się pracami związanymi z  gromadzeniem i obiegiem dokumentacji oraz obiegiem informacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną w urzędach administracji publicznej, a także w przedsiębiorstwach. Mowa tutaj także o informacjach ekonomicznych i statystycznych.

Technik administracji zajmuje się również sporządzaniem sprawozdań, protokołów posiedzeń i zebrań. Do jego najważniejszych zadań należy  opracowywanie projektów aktów administracyjnych, prowadzenie postępowań kończących się wydaniem decyzji administracyjnych oraz sporządzanie projektów umów cywilnoprawnych. W jego kompetencjach leży również planowanie i organizacja narad, sesji, zebrań i konferencji. Zajmuje się prowadzeniem podstawowej dokumentacji księgowej, planowaniem kosztów i przychodów, a także gospodaruje majątkiem i nadzoruje pozostałych pracowników w przedsiębiorstwie.

Sfera szeroko rozumianych usług gospodarczych coraz bardziej się rozwija, a tym samym rosną wymagania i oczekiwania względem administracji. Dlatego technik administracji musi ciągle podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się, aby dążyć do wszechstronności (różne stanowiska administracyjne) oraz bez problemu rozumieć i stosować normy prawne.

Nauka w Szkole Policealnej GoWork.pl przygotowuje zarówno praktycznie, jak i teoretycznie do pracy w administracji. Nasz program nauczania jest dostosowany do zmieniających się realiów, a więc uczymy także adaptowania się do zawodu i elastyczności. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonych w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Technicy administracji są coraz bardziej pożądani na rynku pracy. W okresie wrzesień 2013 - kwiecień 2014, na stanowiska w administracji biurowej w czołowych portalach pojawiało się nawet średnio 9,9 ofert pracy (w tygodniach objętych analizą). Według prognoz zapotrzebowanie na zatrudnienie w administracji wkrótce ma wzrosnąć nawet dwukrotnie.

przejdź do spisu treści
NFORMATYKA

Informatyka to bardzo rozległa branża, w której coraz częściej wyróżnia się poszczególne specjalizacje (programista, administrator sieci komputerowych lub administrator baz danych). Do zadań ogólnych Informatyka należy diagnostyka i naprawa urządzeń komputerowych, administracja sieciowych systemów operacyjnych, projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych, administracja baz danych.

W szkole policealnej GoWork.pl dostosowujemy program nauczania do trendów i zapotrzebowania na rynku pracy. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz umieć, aby dostać wymarzoną pracę w braży IT. Rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Fachowcy z branży informatycznej nie boją się bezrobocia i spowolnienia gospodarczego. Polscy pracodawcy specjalizujący się w oprogramowaniu i sprzęcie od kilku lat nieustannie zatrudniają ich coraz więcej. Zatrudnienie w tej branży rośnie również z powodu pojawiania się na polskim rynku kolejnych firm teleinformatycznych i informatycznych. Rośnie konkurencja, napędza się coraz bardziej postęp technologiczny, a w infrastrukturę IT inwestuje się coraz większe pieniądze. Co więcej, informatyzacji i cyfryzacji coraz bardziej ulega też administracja publiczna.

przejdź do spisu treści
RACHUNKOWOŚĆ - technik rachunkowości

Osoba pracująca w tym zawodzie jest odpowiedzialna za prowadzanie rachunkowości w firmie. W zakres jej obowiązków wchodzą takie czynności jak: stosowanie narzędzi rachunkowości finansowej, odpowiednia kontrola i kwalifikacja dowodów do księgowania, zastosowanie odpowiedniego oprogramowania czy sporządzania sprawozdań. Technik rachunkowości musi również wiedzieć, jak ocenić kondycję finansową firmy lub instytucji oraz jak poprawnie rozliczyć pracowników z każdej formy umowy. Na kierunku Technik rachunkowości uczymy również, jak przygotowywać ewidencje i deklaracje podatkowe wraz z dokumentami potrzebnymi do rozliczeń z ZUS-em.

Nasza Szkoła Policealna prowadzi rekrutację w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Warszawie i Wrocławiu. Zapewniamy nie tylko zajęcia teoretyczne, ale również praktyczne, co pozwala na zdobycie dobrego stanowiska w zawodzie, np. w instytucjach gospodarczych, finansowych czy w przedsiębiorstwach i kancelariach. Na rynku zawód technika rachunkowości coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, ponieważ umożliwia ujednolicenie systemu rachunkowości nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

przejdź do spisu treści
BIOMASAŻYSTA

Zabiegi relaksacyjne i biostymulacyjne (przyspieszenie procesów regeneracji psychofizycznej organizmu człowieka) cieszą się coraz większą popularnością. Coraz bardziej dostrzega się i docenia związek pomiędzy skórą, układem nerwowym a narządami wewnętrznymi. Popularny staje się biomasaż, czyli połączenie medycyny wschodu z medycyną konwencjonalną. Łączy się klasyczny masaż leczniczy z oddziaływaniem na punkty biologicznie aktywne, aby uzyskać efekt profilaktyczny i terapeutyczny. W ramach biomasażu stymuluje się okolice przykręgosłupowe i kości krzyżowej, jednocześnie stosując akupresurę na wybrane punkty akupunkturowe i stymulując punkty biologicznie aktywne umieszczone na meridanach i innych punktach mających terapeutyczne właściwości.

Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli ci zostać specjalistą w tej dziedzinie i uczyć się w trybie zaocznym - rekrutacje prowadzone są w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Uzyskaj z nami tytuł biomasażysty i znajdź pracę w gabinetach odnowy biologicznej, klubach fitness, gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA lub otwórz własną działalność gospodarczą. Poznaj nie tylko anatomię i fizjologię , ale także psychologię człowieka chorego.

przejdź do spisu treści
INSTRUKTOR FITNESS

Zumba, aerobic dance, step, shape, body hall – jeśli chcesz prowadzić takie zajęcia i pomagać ludziom uzyskać wspaniałą sylwetkę, a dodatkowo kochasz sport, możesz rozpocząć karierę jako instruktor fitness. Wystarczy, że zapiszesz się do Rocznej Szkoły Policealnej GoWork - rekrutację prowadzimy w Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Oferujemy szeroki zakres kształcenia, od pracy z muzyką, przez naukę kroków i planowania układów choreograficznych oraz teorię fitnessu po biologiczne podstawy rekreacji, podstawy żywienia w treningu fitness, zasady korygowania wad postawy i komunikację z grupą.

Gdy zdobędziesz tytuł instruktora fitness, zyskasz nowe możliwości na rynku pracy – kluby rekreacyjne i komercyjne, ośrodki fitnessowe, ośrodki SPA, ośrodki odnowy biologicznej i sportowe, placówki wypoczynkowe, a także szkoły (lekcje wychowania fizycznego). Nic nie stoi na przeszkodzie, byś założył także własną działalność gospodarczą.

Pamiętaj, że w tej branży ważne jest nie tylko wygimnastykowanie, ale również umiejętności interpersonalne.

przejdź do spisu treści
FRYZJERSTWO

Dobór ciekawej fryzury i odpowiednie strzyżenie to w dzisiejszych czasach nie tylko wyznacznik stylu i czynnik poprawiający samopoczucie, ale także istotny składnik kreowania marki osobistej.

Dobry fryzjer nie tylko strzyże, ale potrafi także położyć farbę, wykonać trwałą ondulację, ozdobić włosy oraz przeanalizować ich stan i ewentualnie zaproponować klientowi odpowiednią pielęgnację lub zabiegi poprawiające kondycję skóry głowy i włosów. Powinien potrafić nawiązać z klientem dobry kontakt i umieć z nim odpowiednio rozmawiać, aby poprawnie odczytać i zinterpretować jego potrzeby i oczekiwania. Dodatkowo w cenie jest nie tylko profesjonalna stylizacja, ale także masaż głowy.

Branża kosmetyczna rozwija się w zawrotnym tempie i cały czas potrzebni są nowi fachowcy. W naszym studium uzyskasz tytuł Specjalisty ds. usług fryzjerskich, a później bez problemu znajdziesz pracę w salonach fryzjerskich lub SPA. Będziesz mógł też otworzyć własną działalność gospodarczą. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutację - zapisy prowadzone są w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

przejdź do spisu treści
WIZAŻ

Interesujesz się makijażem i charakteryzacją? Lubisz malować, łączyć cienie i kolory oraz znasz się na kosmetykach? Poszerz swoją wiedzę i zapisz się do szkoły policealnej GoWork.pl na wizaż  - rekrutację prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Przygotujemy Cię do profesjonalnej pracy stylisty. Zdobędziesz dobry i ceniony zawód nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju.

Podczas kursu poznasz techniki pozwalające na podkreślenie piękna lub ukrycie manakamentów urody, nauczysz się też przeprowadzać analizę kolorystyczną i wykorzystywać ją tworząc świetne stylizacje ubioru i fryzur.

Wizażysta znajdzie pracę przy planach filmowych, pokazach mody, sesjach okolicznościowych, a także w dużych koncernach kosmetycznych i firmach kosmetycznych. Podczas nauki w Rocznej Szkole Policealnej nauczymy Cię nie tyko teorii - całą wiedzę wykorzystasz w praktyce!

przejdź do spisu treści
MANICURE I PEDICURE

Specjalista manicure i pedicure

Manikiurzystka nie tylko wykonuje profesjonalny manicure, ale przeprowadza także zabiegi regeneracyjne na dłonie i paznokcie.

Podczas kursu, na któzy możesz się zapisać w Katowicach, Białymstoku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Warszawie lub Krakowie - uzyskasz niezbędną wiedzę z zakresu robienia manicure czy artystycznego zdobienia paznokci. Poznasz także techniki piłowania i pielęgnowania płytki paznokcia. Zajęcia przygotowują również do pracy z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym i narzędziami niezbędnymi dla każdej manicurzystki. Kursanci dowiedzą się nie tylko jak odpowiednio przygotować stanowisko pracy, ale także jak utrzymać dobry kontakt z klientem.

przejdź do spisu treści
MANIKIURZYSTKA

Celem kursu jest nauka profesjonalnego wykonywania zabiegów na skórę dłoni i paznokci, manikiuru klasycznego (malowania oraz opiłowywania i polerowania), a także artystycznego zdobienia paznokci. Będąc naszym Słuchaczem poznasz obsługę profesjonalnego sprzętu i narzędzi niezbędnych w pracy profesjonalnej manikiurzystki. Ponadto nauczysz się, jak należy przygotować stanowisko pracy oraz poznasz techniki indywidualnego podejścia do klienta. Zapraszamy do rekrutacji w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Gwarantujemy profesjonalizm w zakresie poziomu prowadzonych zajęć.

przejdź do spisu treści
ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Zarządzanie zasobami ludzkimi to coraz bardziej popularny kierunek, a menedżerowie zarządzający zespołem coraz bardziej pożądani na rynku pracy. Do ich pracy należy planowanie zasobów ludzkich, rekrutacja i wdrożenie pracowników, ocenianie efektów ich pracy, a także szkolenie oraz motywacja zatrudnionych.

Na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w naszej Rocznej Szkole Policealnej GoWork.pl dowiesz się, jak profesjonalnie zarządzać pracownikami, a także poznasz wszelkie niezbędne systemy, techniki i narzędzia wykorzystywane w tej pracy.  Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji - zajęcia odbywają się w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Nasi wykładowcy są praktykami, więc wszystkie przykłady i poznane metody będą realizowane w praktyce. Po naszych zajęciach będziesz wykwalifikowanym managerem personalnym i będziesz mógł samodzielnie realizować politykę firmy oraz dbać o odpowiednią motywację pracowników.

przejdź do spisu treści
MARKETING I PUBLIC RELATION

Specjalista ds. Marketingu i Public Relations

Chcesz podjąć pracę w branży biznesowej? Marzysz o zawodzie menedżera lub specjalisty ds. PR? Jeśli tak - ten kurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Uczymy wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat prowadzenia kampanii reklamowych, pisania tekstów PR oraz pracy w marketingu.

Specjalista ds. Marketingu i Public Relations pracuje nie tylko w biurze firmy, ale jest również odpowiedzialny za kontakt z domami mediowymi, dziennikarzami, reporterami oraz z przedstawicielami biura prasowego. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest na za sporządzenie notatek prasowych, artykułów tematycznych, broszur czy ulotek eventowych. Specjalista jest zobowiązany do dbania o wizerunek, wartości i główne idee danej firmy, musi stawiać ją w jak najlepszym świetle. Ważne w tym zawodzie są również raporty z zakresu działań PR. Zapisz siędo Szkoły Policealnej GoWork.pl - pomożemy Ci zdobyć umiejętności do wykonywania zawodu - rekrutację prowadzimy w Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Poznaniu i Warszawie.

przejdź do spisu treści
FLORYSTA

Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl oferuje kierunek Florysta - zapisy prowadzimy w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach oraz Poznaniu. Jest to kierunek o wiele bardziej szczegółowy niż bukieciarstwo. Jego absolwent będzie posiadał wiedzę i umiejętności z zakresu kompozycji kwiatowych i projektowania bukietów ślubnych, a także dekorowania witryn, stołów, ogrodów. Florystę powinien cechować zmysł artystyczny i estetyczny, a także wyczucie proporcji oraz zręczność.

Pomożemy zdobyć również niezbędne umiejętności menedżerskie niezbędne do prowadzenia własnej kwiaciarni. Uczęszczaj na nasze zajęcia w trybie zaocznym, zdaj egzamin i uzyskaj tytuł florysty.

przejdź do spisu treści
DEKORATOR WNĘTRZ

Dekorator wnętrz dostosowuje wygląd pomieszczeń do potrzeb i oczekiwań klientów. Są to często pełne metamorfozy, obejmujące także dobór dzieł sztuki. Dekorator powinien cechować się dobrym gustem, wyczuciem stylu, a także świetną wyobraźnią przestrzenną. Praca dekoratora to nie tylko spotkania z klientami i tworzenie komputerowych wizualizacji, ale także pozyskiwanie materiałów oraz współpraca ze sklepami, fabrykami i fachowcami. Zawód dekoratora w dużej mierze wiąże się z nienormowanym czasem pracy, który należy podzielić między pracę przy komputerze, spotkania z klientami a wizyty w sklepach czy antykwariatach w poszukiwaniu odpowiednich mebli i przedmiotów dekoracyjnych.

Jeśli interesujesz się architekturą wnętrz oraz historią sztuki, koniecznie przyjdź do szkoły policealnej GoWork.pl i zapisz się na nasz kurs w Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub Bydgoszczy.

przejdź do spisu treści
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Specjalista ds. architektury krajobrazu

Jeśli interesujesz się architekturą i ogrodnictwem, chciałbyś kreować krajobraz wokół siebie, to kierunek Specjalista ds. Architektury Krajobrazu jest idealny dla ciebie. Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli ci w ciągu dwóch semestrów (290 godzin) zdobyć kompetencje, aby znaleźć zatrudnienie m.in. w pracowniach architektury krajobrazu, firmach zajmujących się rekultywacją terenów zdegradowanych i instytucjach związanych z opieką i ochroną krajobrazów kulturowych. Będziesz mógł również otworzyć własną działalność. Zachęcamy do rekrutacji w Krakowie, Warszawie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

 

przejdź do spisu treści
ORGANIZACJA REKLAMY

Interesujesz się reklamą oraz światem mediów i chcesz tworzyć wirtualną rzeczywistość? Już dziś zapisz się na kierunek Organizacja Reklamy! Rektutacja odbywa się w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Nasza szkoła zapewnia dobre przygotowanie do wykonywania usług reklamowych, w tym także pozyskiwania zleceń i pośrednictwa. Osoba odpowiedzialna za organizację reklamy powinna również umieć zbudować bazę klientów, adekwatną z konkretnymi usługami. Taka osoba pełni również rolę mediatora, prowadzi rozmowy biznesowe z partnerami oraz klientami w zakresie organizacji reklamy.

Po ukończeniu szkoły absolwent po kierunku Organizacja Reklamy może być zatrudniony w agencjach reklamowych, działach marketingu dużych przedsiębiorstw, biurach ogłoszeń, studiach graficznych lub studiach produkcyjnych! Po ukończeniu kształcenia istnieje możliwość pracy również w domach handlowych czy innych agencjach, które zajmują się prasą lub opinią publiczną.

przejdź do spisu treści
OCHRONA ŚRODOWISKA

Osoba, która zajmuje się ochroną środowiska, wykonuje badania technologiczne mające na celu ustalenie bieżącego stanu zanieczyszczeń środowiska oraz podejmuje działania mające przeciwdziałać negatywnej działalności człowieka. Przygotowuje dokumentację techniczną, sporządza bilanse zanieczyszczeń, planuje także gospodarkę odpadami.

Słuchacze szkoły policealnej GoWork.pl poznają schematy działania w ujęciu lokalnym, regionalnym oraz krajowym. Po ukończeniu kształcenia kursanci stają się specjalistami z dziedziny ochrony środowiska. Jeśli zatem wiążesz przyszłość z ochroną środowiska - zapisz się już dziś - rektutacja odbywa się w Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach oraz Bydgoszczy.

przejdź do spisu treści
SEKRETARKA

Absolwenci kursu dla Sekretarek po zakończeniu zajęć posiadają niezbędne umiejętności potrzebne do sprawnego prowadzenia sekretariatu. Mają nie tylko potrzebną wiedzę na temat poprawnego prowadzenia obiegu dokumentów, ale również umiejętności potrzebne w zawodzie, takie jak zarządzanie, administracja, księgowość czy psychologia. Podczas nauki zapoznasz się również z zagadnieniami z zakresu organizowania czasu, porządku  i zarządzania przedsiębiorstwem. Dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne pisma, poznasz zasady przeprowadzania ważnych rozmów oraz ustalania spotkań. Dowiesz się, jak w profesjonalny i efektywny sposób organizować spotkania, konferencje, narady, wyjazdy służbowe oraz imprezy firmowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w rektutacji, która odbywa się w Katowicach, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Po ukończeniu kursu absolwenci będą mogli objąć samodzielne stanowiska oraz stać się specjalistami w zakresie prowadzenie biura oraz obsługi poczty czy organizacji firmy. Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwala na naukę zasad dobrego wychowania, kulturalnego sposobu rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenia negocjacji.

przejdź do spisu treści
OPERATOR BEZPRZEWODOWYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

Obecnie tradycyjna sieć przewodowa traci na rzecz bezprzewodowej sieci lokalnej. To coraz bardziej popularne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla wielu domów czy przedsiębiorstw prywatnych. Znajdziemy je również w budynkach firmowych oraz w przestrzeni publicznej. Pojawią się także w takich miejscach jak porty lotnicze, lokale gastronomiczne, centra handlowe i budynki uniwersyteckie. Bezprzewodowa sieć posiada strukturę komórkową, czyli jest podzielona na obszary wytyczone przez punkty dostępowe. 

Jeśli chcesz zdobyć kompetencje w zakresie połączeń LAN/WAN i konfiguracji urządzeń sieciowych, już dziś zapisz się na nasz kurs! Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl pozwoli na fachowe zapoznanie się z tematyką oraz obowiązkami operatora bezprzewodowych sieci komputerowych. Zapisy na kierunek odbywają się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Warszawie oraz Bydgoszczy. Celem nauki jest przekazanie wszelkiej, teoretycznej wiedzy o lokalnych sieciach komputerowych. Urozmaiceniem zajęć będą również elementy projektowania oraz budowa i konfiguracja sieci bezprzewodowych.

 

przejdź do spisu treści
INSPEKTOR BUDOWLANY

Chcesz nadzorować prace na budowach, kontrolować przestrzeganie prawa budowlanego i pozwolenia na budowy oraz zgodność prac z projektem? Zapisz się do Rocznej Szkoły Policealnej GoWork.pl, zostań zawodowym inspektorem budowlanym i reprezentuj inwestorów - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w Krakowie, Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Będziesz odpowiedzialny za kontrolę wydatków finansowych i jakość materiałów budowlanych. Będziesz również brał udział w próbach technicznych instalacji, kondygnacji i przewodów. Twoim zadaniem będzie całościowe kontrolowanie i rozliczanie budowy. Studiuj z nami zaocznie i zdobądź tytuł inspektora budowlanego.

 

przejdź do spisu treści
ADMINISTROWANIE STRON INTERNETOWYCH

Specjalista ds. administrowania stron internetowych

Administrator strony internetowej to osoba kluczowa dla jej funkcjonowania. Dba nie tylko o atrakcyjny wygląd witryny, ale również odpowiada za jej bezpieczeństwo (m.in. kopie zapasowe strony, stabilność, uzupełnianie nowych treści). Funkcja administratora to wielka odpowiedzialność, dlatego na tego typu stanowiska zatrudnia się wyłącznie specjalistów o ogromnej wiedzy i odpowiednich umiejętnościach.

Ty również możesz zostać profesjonalnym administratorem strony internetowej. Wszystkie niezbędne umiejętności zdobędziesz w Rocznej Szkole Policealnej GoWork.pl - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

przejdź do spisu treści
OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Lubisz pracować ze starszymi osobami i chcesz rozwijać swoje umiejętności w opiece nad nimi? Zapisz się do naszej Dwuletniej Szkoły Policealnej! Nauczymy Cię, jak profesjonalnie świadczyć usługi opiekuńcze oraz w jaki sposób udzielać starszej osobie codziennej pomocy przy podstawowych czynnościach. Podczas zajęć poruszamy również problemy z zakresu psychologii oraz socjologii, by jeszcze lepiej zrozumieć swoich podopiecznych. Przy pracy ze starszymi osobami ważna jest również kwestia organizacji samej opieki z uwzględnieniem odpowiedniej metodyki. Zapisy na kierunek prowadzimy w Białymstoku, Katowicach, Bydgoszczy, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Dodatkowym atutem są zajęcia z podstaw przedsiębiorczości w pracy, nauka języka migowego oraz języka obcego, niezbędnego w codziennej pracy. Po ukończeniu Dwuletniej Szkoły Policealnej zapewniamy praktyki zawodowe z zakresu opieki nad osobą starszą oraz jej aktywizacji w życiu społecznym.

Zawody na uczelni:

administrowanie stron internetowych
architektura krajobrazu
asystentka stomatologiczna
biomasażysta
dekorator wnętrz
dietetyk
florysta
fryzjer
higienistka stomatologiczna
inspektor budowlany
instruktor fitness
kosmetologia z liftingiem rzęs
manicure i pedicure
manikiurzystka
marketing i public relation
ochrona środowiska
operator bezprzewodowych sieci komputerowych
opiekun medyczny
opiekun osoby starszej
organizacja reklamy
sekretarka
technik administracji
technik bhp
technik farmaceutyczny
technik informatyk
technik masażysta
technik rachunkowości
Wizaż
zarządzanie zasobami ludzkimi

Główny adres uczelni


Godziny pracy sekretariatu:
pn. - pt. 8.00 - 16.00 
sob. 8.00 - 16.00

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane