Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Speak up

Speak up


szkoła języka angielskiego nr 1 na rynku polskim

kursy angielskiego nastawione na praktyczne umiejętności unikalny model biznesowy
- kurs możesz rozpocząć codziennie

Szkoła angielskiego Speak Up w Gliwicach to miejsce gdzie rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki a cuda realizujemy w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.

Placówka o wieloletniej tradycji, skupiająca się na nauce języka angielskiego dla dorosłych oraz wśród grup dziecięcych. Najmłodszy słuchacz uczący się w szkole ma lat 8 a najstarszy 82 - co potwierdza naszą dewizę o tym, że nauka jest dla wszystkich.

Wspaniały zespół lektorów składający się z kilkunastu osób (w tym dwóch native speaker ów), uczących języka angielskiego z pasją i pełnym zaangażowaniem.

W celu podniesienia komfortu nauki naszych uczniów, do dyspozycji klientów jest także zespół obsługowy składający się z trzech osób oraz dwie konsultantki dydaktyczne będące w stałym kontakcie z uczniami.

Dojazd do szkoły:
Szkoła angielskiego Speak Up w Gliwicach mieści się w samym centrum miasta, do którego łatwo dostać się autobusami miejskimi. Jadąc  autobusem A4, należy wysiąść przy ul. Dolnych Wałów. Autobusami miejskimi numer: 8, 32, 41, 58, 669, 702, 932 można dojechać do sąsiadującej z Rynkiem ul. Mikołowskiej. Niecałe 250 metrów od szkoły przy ul. Górnych Wałów przystanek mają linie: 710, 59, 60, 126, 156, 178, 187, 194, 202, 288, 617, 648, 676, 677, 840 i 850. 

Adres:
Ul. Dolnych Wałów 8
44-100 Gliwice
telefon: (+48) 695 213 896
email: reception.sla-03@speak-up.pl
SZKOŁA SPEAK UP NALEŻY DO FIRMY SPEAK UP LEARNING SP. Z O.O.
TO SIEĆ NOWOCZESNYCH  SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, KTÓRA LICZY KILKADZIESIĄT PLACÓWEK W POLSCE ORAZ NA ŚWIECIE.
JESTEŚMY NA RYNKU SZKÓŁ JĘZYKOWYCH JUŻ 17 LAT.

Więcej o metodzie Speak Up 

Speak Up to gwarancja najwyższej skuteczności w nauczaniu języka angielskiego. Sprawdzona metoda sprawia, że nauczysz się więcej, szybciej i łatwiej, ponieważ prowadzone zajęcia łączą w sobie ważne aspekty: indywidualne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych.

Chcesz szybko nauczyć się angielskiego?
Z nami nauczysz się angielskiego skutecznie i dwa razy szybciej. Elastyczny grafik zajęć dopasujesz do swoich potrzeb.

Chcesz swobodnie mówić po angielsku?
Zajęcia multimedialne i konwersacje to doskonały sposób, aby przełamać barierę językową i zacząć pewnie mówić po angielsku.

Nie chcesz tracić lekcji?
Jeśli zdarzy ci się, że nie możesz uczestniczyć w zarezerwowanych zajęciach odwołaj je minimum dzień wcześniej. Będziesz mógł zrealizować je w innym terminie.

Twoim celem jest zdobycie certyfikatu językowego?
Po każdym ukończonym poziomie otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją znajomość angielskiego. Przygotujemy Cię również do egzaminu FCE i CAE.

Chcesz wybierać tylko te zajęcia, które Cię interesują?
Możesz wybrać rodzaj i tematykę zajęć w zależności od swoich potrzeb:

 • konwersacje
 • gramatyka
 • słownictwo
 • pisanie
 • zajęcia biznesowe i hobbystyczne

Nie masz czasu na naukę? Masz dużo obowiązków?
Szkoła Speak Up to idealne rozwiązanie również dla osób, które są aktywne zawodowo lub prywatnie a swobodny wybór zajęć jest kluczowym elementem decyzji o podjęciu nauki. U nas wybierasz zajęcia w terminie, który najbardziej Ci odpowiada, zarówno w szkole stacjonarnej jak i wirtualnej. Jeśli okaże się, że masz inne plany i nie możesz odbyć zajęć, nic straconego - możesz zrealizować je w innym, wybranym przez siebie terminie.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ (22) 125 51 04

KURSY ANGIELSKIEGO


Kursy na uczelni:

języka angielskiego
maturalne

Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni

 • Speak up
  Ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice
 •  
 • Telefon: 695 213 896
 • Fax: (032) 231 56 24
 • Strona: http://www.speak-up.pl

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane