Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI

Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI

Rok założenia: 1992

przejdź do spisu treści

Studio Sztuki

to najstarsza, niepubliczna szkoła artystyczna w Polsce. Od 25 lat podziwiamy osiągnięcia naszych absolwentów w charakteryzacji, wizażu, perukarstwie, stylizacji fryzur, stylizacji kostiumu, kreacji wizerunku, projektowaniu ubioru. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej.

Szkoła artystyczna Studio Sztuki została wpisana do rejestru szkół niepublicznych jako pierwsza policealna szkoła artystycznapo wejściu w życie Ustawy o oświacie. W ubiegłym  roku obchodziliśmy  dwudziestopięciolecie nieprzerwanej działalności szkoły !

Studio Sztuki - logo - czapka mądrego błazna

Logo nawiązuje do czapeczki legendarnego Stańczyka; „artystyczne” litery i czapka mądrego błazna miały podkreślać nasz stosunek do sztuki, do nauczanych zawodów. Sztuka, której uczymy, jest na użytek widza. Odbiorcy ma sprawiać przyjemność, ale również wzbudzać refleksję, sztuka ma prawo komentować rzeczywistość, czasem działać „podprogowo”, nie zawsze jest tylko przyjemnie. Rozpoczęła działalność od wydziału estradowego.W naszym studium tworzenie artysty estradowego traktowaliśmy kompleksowo tzn. nie zapominaliśmy o oprawie plastycznej, wizerunku artysty. I okazało się,że to nam sprawia największą przyjemność i daje satysfakcję. I pozostaliśmy przy „plastycznej sztuce użytkowej” kreując postaci i przestrzeń wokół niej. W naszym policealnym studium plastycznym uczyliśmy charakteryzacji, stylizacji, wizażu, stylizacji fryzur, projektowania mody, fotografii artystycznej, kreacji przestrzeni- dekorowania wnętrz, grafiki komputerowej. Zawsze kierowaliśmy się zasadą ciągłego doskonalenia i rozwoju zakładając, że nauczanie zawodu musi wychodzić naprzeciw potrzebom rynku pracy. Dlatego uczymy praktycznie poprzez ćwiczenia, ciągle doskonalimy programy nauczania, staramy się zapewniać wszelkie dostępne narzędzia pracy, a grono nauczycieli wyszukujemy wśród praktykujących artystów – specjalistów w swojej dziedzinie i proponujemy, aby uczyli tego w naszym studium ,co najbardziej lubią. To, co sprawia przyjemność nauczycielom i skłania ich do rozwoju, mamy nadzieję udziela się uczniom.

Udało nam się wpisać w historię szkolnictwa artystycznego nie tylko jako pierwsza niepubliczna szkoła artystyczna, ale również poprzez udane starania Dyrektor szkoły o formalne istnienie zawodu stylisty. Wpierw udało jej się „dopiąć” stylizację do charakteryzacji i stąd kształcenie w zawodzie plastyk specjalizacja charakteryzacja i stylizacja. Od 1 września 2014 r. nareszcie formalnie (rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 2 lipca 2014 r.) jest „samodzielna” specjalizacja: Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku. Autorką podstaw programowych jest Dyrektor Danuta Konarzewska. Jest też autorką podstaw programowych dla specjalizacji Charakteryzacja i wizaż. Nie bez powodu; nie było przed Studio Sztuki żadnej szkoły uczącej charakteryzacji (i wizażu) z uprawnieniami szkoły publicznej z tak szeroką, dostosowaną do potrzeb zawodu ofertą programową.

Studio Sztuki wprowadziło długie pędzle do makijażu, konsultowało kosmetyki kolorowe dla potrzeb firm je produkujących. Międzynarodowa firma Kryolan produkowała w Berlinie na nasze zamówienia palety korektorów i tłustych kolorowych cieni (pomadek) – zostały w ofercie firmy do dzisiaj, Firma Inglot na nasze prośby i sugestie zaczęła pakować produkty w palety. Wcześniej takie palety były traktowane wyłącznie jako testery. To nasza szkoła wprowadziła standard wyposażenia pracowni w niezbędne do nauczania profesjonalne produkty i podręczniki, na początku sprowadzane z całego świata. Kiedy okazało się, że nie ma na świecie, a brakuje podręcznika historii fryzur, to go wydaliśmy. Książka „Historia fryzur” z historią kostiumu, dodatków i makijażu jest dziełem nauczycieli naszej szkoły i ilustrowana pracami powstałymi w szkole. Zostaliśmy docenieni przez Bibliotekę Jagiellońską, wydawców i inne szkoły; książka jest cenionym podręcznikiem w szkołach charakteryzacji, wizażu, szkołach fryzjerskich w całym kraju. Korzystają z niej znani i cenieni styliści fryzur. Przez wiele lat organizowaliśmy pokazy prac słuchaczy wszystkich kierunków łącząc je scenariuszem we wspaniałe widowiska. Najbardziej niezapomniane to pokazy z wystawami w Teatrze Wielkim i na Krakowskim Przedmieściu. Zawsze gromadziły kilkaset widzów.

Obecnie nasi widzowie wymusili na nas przeniesienie się w przestrzeń internetu. Mamy osobny kanał na YouTube. Także nasz fanpage na Facebooku i konto na Instagramie  pełne  jest bieżących prac. Szkoła policealna Studio Sztuki zaczynała działalność z ośmioma słuchaczkami, by w latach siedziby na ul.gen. J. Zajączka 7 w Warszawie pracować z dwustu pięćdziesięcioma. Od 2012 r. siedziba mieści się na Pl. Inwalidów 10, gdzie nie mamy tyle przestrzeni co na Zajączka, ale odtworzyliśmy ukochany artystyczny klimat z siedziby na ul. Felińskiego 15. Tak, wszystkie siedziby oprócz pierwszej w Teatrze na Woli znajdowały się na Starym Mieście (Rynek Starego Miasta 2 i ul. Świętojerska) są na Żoliborzu Oficerskim, idealnie położonym komunikacyjnie – centralnie w Warszawie i sprzyjającemu artystycznemu rozwojowi. Z dużą satysfakcją nadal uczymy charakteryzacji i wizażu ( z perukarstwem i stylizacja fryzur ),  stylizacji  kostiumu i kreacji wizerunku i  projektowania ubioru ( z krawiectwem ). Uczymy w małych grupach, nadal stawiamy na tutoring, czyli indywidualne podejście do słuchacza, na profesjonalizm nauczycieli-praktyków i wyposażenie.

Zapraszamy !

przejdź do spisu treści

Charakteryzacja

NAJSTARSZA, NAJLEPSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA
SZKOŁA CHARAKTERYZACJI I SZKOŁA WIZAŻU CZEKA NA CIEBIE

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: charakteryzacja i wizaż
artystyczne policealne studium plastyczne , dwuletnie  z uprawnieniami szkoły publicznej .

Na instagramie szkoły charakteryzacji i szkoły wizażu Studio Sztuki i  facebooku  Studio Sztuki  na bieżąco prezentujemy relacje fotograficzne z nauki charakteryzacji pierwszego i drugiego roku  koniecznie zobacz też relacje filmowe ; na youtoobie mamy własny kanał Studio Sztuki – tyle już tego :)

Najwięcej absolwentów pracuje w zawodzie  po szkole charakteryzacji  i wizażu Studio Sztuki  jako charakteryzatorzy i jako wizażyści  , po naszej szkole charakteryzacji filmowej najwięcej  na planach filmowych w Polsce i na świecie !  Zobacz : osiągnięcia uczniów  . Najwięcej godzin praktycznej nauki pod okiem najlepszych profesjonalistów , najlepsze wyposażenie w środki charakteryzatorskie!

Nie obawiaj się ,ze czegoś nie umiesz ; po 26 latach doświadczenia w nauczaniu charakteryzacji , wizażu i stylizacji wiemy, że jeżeli tylko będziesz chciał/chciała się nauczyć to się nauczysz – my w tym pomożemy.

Wiemy też, że nie wszyscy chcą być charakteryzatorami filmowymi , niektórzy spełnią się w pracy wizażysty i dlatego też nasza szkoła charakteryzacji i wizażu to nie tylko szkoła charakteryzacji ale też równolegle policealna szkoła makijażu (wizażu ) .

Wizaż to integralna część nauki charakteryzacji . A sam wizaż korzysta z podstaw charakteryzacji .

Pierwsza w Polsce szkoła charakteryzacji i wizażu ; najstarsza i pierwsza szkoła charakteryzacji i stylizacji – aktualnie charakteryzacji i wizażu  . Pierwsza szkoła charakteryzacji , która otrzymała uprawnienia szkoły publicznej .Jedyna , która nieprzerwanie prowadzi działalność  i chyba nadal jedyna z uprawnieniami szkoły publicznej prowadząca naukę charakteryzacji i naukę wizażu ( naukę stylizacji już na osobnej specjalizacji Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku ) .Prekursorska szkoła charakteryzacji i wizażu oraz szkoła stylizacji w Polsce i na świecie .

Najskuteczniejsza szkoła charakteryzacji filmowej ( stąd tyle naszych absolwentów pracuje w zawodzie )

Nasza policealna  szkoła charakteryzacji , policealna szkoła wizażu   zapewnia najlepsze przygotowanie do zawodu, o czym świadczy ilość pracujących w zawodzie absolwentów! Kliknij obok w „Osiagniecia absolwentów charakteryzacji ” i zobacz imponującą, a zapewne niepełną listę :) Kliknij w „Prace uczniów „, wejdż na facebook Studio Sztuki i kanał Studio Sztuki na Youtubie i obejrzyj przykładowe, niepoprawiane photoshopem zdjęcia makijaży , fryzur i  charakteryzacji  oraz  filmy z wydarzeń szkolnych .

Praktyczne zajęcia z wizażu w naszym studium charakteryzacji i wizażu  Studio Sztuki to: modelowanie i korekta kształtu twarzy, analiza kolorystyczna, makijaż beauty, fotograficzny, makijaż fashion , makijaże okazjonalne (m.in. na halloween, sylwestrowe, trendowe, modowe, face painting, body painting, makijaż artystyczny , historia makijażu , stylizacje historyczne itd.

Praktyczne ćwiczenia z charakteryzacji filmowej : tworzenie postaci na podstawie scenariusza ( charakteryzacja filmowa )  tworzenie postaci fantastycznych według własnego projektu, upodobnienia (charakteryzacja portretowa – charakteryzacja filmowa ); postarzanie , odmładzanie , zmiana wizerunku , zmiana płci , charakteryzacja 3D (prostetyki m.in. doklejki silikonowe, lateksowe np. nosa, uszu, całej twarzy – maski,) efekty specjalne fx (w tym rany, szramy, poparzenia, choroby, „odczłowieczenia”), praktyczna historia fryzur : czesanie epokowe,  stylowe, stylizacja , perukarstwo (w tym np. tworzenie zarostów, tkanie rzęs). Jako pierwsza szkoła charakteryzacji w Polsce rozpoczęliśmy naukę efektów specjalnych już 23 lata temu !

Oprócz ćwiczeń w specjalizacji zawodowej w nasza szkoła policealna charakteryzacji i policealna szkoła wizażu zapewnia również zajęcia z historii sztuki ( w tym historia filmu z kostiumami , makijażami i fryzurami ), rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania , podstaw fotografii i filmu oraz projektowania multimedialnego ( Pan Darek nauczy każdego ! też m.in. dla tworzenia własnych stron , blogów i videoblogów ) .

Zajęcia cztery dni w tygodniu  w godzinach przedpołudniowych od poniedziałku do czwartku  ( tryb dzienny z uprawnieniami szkoły publicznej )- ponad 2100 godzin zajęć lekcyjnych w czasie dwuletniego okresu nauki w  policealnym studium dziennym   charakteryzacji i wizażu !  Natomiast  w siostrzanej szkole zaocznej charakteryzacji i szkole wizażu  zjazdy co drugi tydzień w soboty i niedziele .

Zapewniamy (w ramach czesnego) profesjonalne środki do ćwiczeń z charakteryzacji, wizażu, rzeźby , perukarstwa i fryzjerstwa.

Jesteśmy najlepiej w Polsce wyposażoną w profesjonalne środki i akcesoria do charakteryzacji, makijażu, efektów specjalnych (charakteryzacja FX),  perukarstwa, czesania stylowego i stylizacji fryzur szkołą charakteryzacji i wizażu, oferującą największą ilość godzin zajęć praktycznych samej charakteryzacji spośród wszystkich szkół charakteryzacji ! Słuchaczom pomagamy w tworzeniu portfolio. Naszemu studium charakteryzacji i wizażu patronuje Kryolan –  największa na świecie profesjonalna firma produkująca środki charakteryzatorskie i kosmetyki do makijażu , której charakteryzatorzy realizują największe produkcje filmowe np. „Piraci z Karaibów”. Kryolan patronuje najlepszym scenom operowym i  teatrom np. Royal Opera House w Covent Garden w Londynie i programom telewizyjnym np. amerykańskiemu FaceOff .

Absolwenci naszego studium charakteryzacji i wizażu posiadają kwalifikacje do wykonywania zawodu charakteryzatora, wizażysty, stylisty fryzur. Mogą pracować dla potrzeb realizacji filmowej, teatralnej, telewizyjnej, wydawnictw prasowych, teledysków, w przedstawicielstwach firm sprzedających kosmetyki kolorowe, mogą świadczyć usługi osobom prywatnym.

U przyszłych studentów szkoły charakteryzacji i wizażu  mile widziane zainteresowania (talenty) plastyczne. Najważniejsza jednak dla kandydata na charakteryzatora i wizażystę jest świadomość, że postrzegamy ludzi, ich charakter, wiek, zawód, pozycję społeczną jako zbiór cech zewnętrznych, ubioru, fryzury, makijażu, biżuterii, tuszy i wzrostu – o tym rozmawiamy podczas rekrutacji :) Nieładnie, ale to prawda i dzięki temu charakteryzatorzy mogą budować postacie, zmieniać wiek, zawód, pozycję społeczną, płeć aktora z filmu na film. Budować sympatię dla niego lub niechęć widza. Również pomagać prywatnym klientom akcentować odpowiednio dobranym makijażem i fryzurą zalety urody lub/i cechy charakteru np. przydatne lub konieczne w ich pracy zawodowej.

Serdecznie zapraszamy do najlepszej szkoły charakteryzacji i najlepszej policealnej szkoły wizażu :) Ukończenie naszego policealnego studium artystycznego da Ci szansę na pracę na planie filmowym , w telewizji ,przy pokazach mody , produkcjach teledysków ale również jako konsultant makijażu i wizażysta . Nie ma drugiej takiej szkoły charakteryzacji  , czy szkoły wizażu !

Ukończenie naszej plastycznej szkoły charakteryzacji i wizażu nauczy Cię także widzieć świat z pozycji zawodowej artysty  Plastyka .

Szkoła makijażu

szkoła charakteryzacji , najlepsza szkoła charakteryzacji filmowej , szkoła wizażu czyli Studio Sztuki Policealne Studium Zawodowe Plastyczne czeka na Ciebie :)

Od września 2017 r.roku istnieje możliwość nauki charakteryzacji i wizażu w zaocznym studium charakteryzacji , studium wizażu ! O szczegóły nauki w zaocznej szkole policealnej charakteryzacji i wizażu pytaj w sekretariacie lub dzwoń : tel.602 74 00 69 .

I zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych pokazów prac uczniowskich szkoły wizażu , szkoły charakteryzacji , szkoły projektowania mody i szkoły stylizacji kostiumu i kreacji wizerunku – są na facebooku naszego policealnego studium plastycznego i na kanale youtube Studio Sztuki .

Bieżące zdjęcia z zajęć naszej szkoły charakteryzacji i wizażu również na instagramie studium Studio Sztuki – Policealne Studium Zawodowe Plastyczne  – bez retuszu  komputerowego .

Chętnych do podjęcia nauki w szkole policealnej charakteryzacji i wizażu ( oraz ich rodziny i znajomych ) serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac tegorocznych absolwentów studium charakteryzacji i studium projektowania mody w sobotę 16 czerwca o godz. 16.00 w Parku Żeromskiego na warszawskim Żoliborzu . szczegóły na facebooku Studio Sztuki.

przejdź do spisu treści

Projektowanie ubioru

Obchodzimy 26 lat  szkoły projektowania mody Studio Sztuki !

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: Projektowanie ubioru
dwuletnia szkoła (artystyczne studium policealne) z uprawnieniami szkoły publicznej ( jako jedyna szkoła policealna  w Polsce)

Studium projektowania mody Studio Sztuki – Policealne Studium Zawodowe Plastyczne serdecznie zaprasza !

UWAGA : ograniczona ilość miejsc .

Zajęcia z projektowania ubioru obejmują: projektowanie ( w tym  również nauka narzędzi komputerowych do projektowania :  od podstaw  ) , rysunek żurnalowy, historię kostiumu, współczesne trendy, kurs  stylizacji , kurs konstrukcji i modelowanie form odzieży ( w tym kurs konstrukcji bielizny damskiej ), również podstawy kroju i szycia dla początkujących i zaawansowanych .

Proponujemy również zajęcia z Mody w biznesie ( projektowanie marki i prowadzenie firmy ) .

W naszej szkole projektowania mody także obowiązkowe zajęcia z historii sztuki, rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania , podstaw fotografii i filmu i projektowanie multimedialne .

Indywidualna nauka w małych grupach daje naszemu studium szansę na lepszy komfort nauczania niż w innych szkołach policealnych projektowania ubioru .

W trybie dziennym ( uprawnienia szkoły publicznej ) zajęcia odbywają się cztery dni w tygodniu : ponad 2100 godzin zajęć w czasie całego cyklu kształcenia w naszym studium projektowania ubioru ! W siostrzanej szkole zaocznej zjazdy  dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele .

Możliwość nauki projektowania mody w języku angielskim jest zaproszeniem do nauki w naszej szkole artystycznej dla obcokrajowców .

W studium Studio Sztuki dla specjalizacji projektowanie ubioru prowadzimy także takie zajęcia jak : historia filmu ( pod kątem wizerunku ; kostiumu i makijażu ), kurs  makijażu i dobór  fryzur  na wybieg , praktyczne podstawy przedsiębiorczości .

Już można obejrzeć krótką relację z tegorocznego – 2018 r.- pokazu prac słuchaczy szkoły charakteryzacji i wizażu i szkoły stylizacji oraz przede wszystkim tegorocznych dyplomantek studium projektowania mody na facebooku naszego studium i na youtubie : kanał Studio Sztuki . Zapraszamy do obejrzenia :) także pozostałych relacji filmowych z pokazów dyplomowych naszego studium projektowania ubioru , studium projektowania mody .

Spełnij marzenia o zostaniu projektantem mody i zapisz się do naszego policealnego studium projektowania.

Najstarsza szkoła projektowania ubioru , studium projektowania czeka własnie na Ciebie.

Dzienna szkoła policealna projektowania mody : Studio Sztuki Policealne Studium Zawodowe Plastyczne to jedyna policealna szkoła projektowania mody z uprawnieniami szkoły publicznej !

Uwaga – od 1 września 2017 r. szkolnego istnieje możliwość nauki w szkole zaocznej studium projektowania mody .

16 czerwca o godz. 16.oo na Żoliborzu w parku Żeromskiego obok fontanny Aliny odbędzie się krótki pokaz tegorocznych absolwentów szkoły projektowania ubioru . Zapraszamy (więcej informacji o pokazie szkoły projektowania  mody i szkoły charakteryzacji , szkoły wizażu na facebooku Studio Sztuki)

przejdź do spisu treści

Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku

To już 26 lat szkoły stylizacji !

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku
Studio Sztuki to jedyna szkoła policealna , policealne studium artystyczne w Polsce z uprawnieniami publicznymi dla tej specjalizacji.

W ramach zajęć przedmiotu specjalizacyjnego Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku:

stylizacja na potrzeby różnych mediów (w tym reklamy i filmu), na potrzeby indywidualne, dobór i tworzenie garderoby, modelowanie i podkreślanie atutów sylwetki,  historia kostiumu, stylizacja historyczna (w tym biżuteria, nakrycia głowy i buty), współczesne style i trendy .Także szkolenie makijażowe  (  podstawowy kurs  wizażu ,  na zawodowy  kurs wizażu zapraszamy do naszej  policealnej szkoły charakteryzacji i wizażu ) i  podstawowy kurs  stylizacji fryzur .

W naszym policealnym studium stylizacji i kreacji wizerunku także zajęcia z historii sztuki, rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania , podstaw fotografii i filmu i projektowania multimedialnego ( uczymy również od podstaw :)

Tryb dzienny ( szkoła stylizacji z uprawnieniami szkoły publicznej ) to nauka cztery dni w tygodniu czyli ponad 2100 godzin lekcyjnych w czasie dwuletniego cyklu nauczania !

Nieobowiązkowo: podstawy kroju i szycia , historia filmu ( a w nim stylizacja kostiumu , makijaż , charakteryzacja ) , rysunek żurnalowy , podstawy przedsiębiorczości ( praktycznie !)

Polecamy obejrzenie prac ( w zakładce obok ) absolwentów naszej szkoły stylizacji . Polecamy odwiedzenie naszego studium ; można zobaczyć prace w szkolnej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych z pokazów dyplomowych naszego policealnego studium stylizacji na naszym facebooku i youtubie .

Serdecznie zapraszamy do najstarszego policealnego studium stylizacji :)

Elitarne , nieduże grupy naszej szkoły artystyczne , artystycznego studium zapewniają indywidualne podejście do każdego studenta .

Jeżeli nie studia stylizacji ( których nie ma ) to tylko studium stylizacji Studio Sztuki Policealne Studium Zawodowe Plastyczne .

Od września 2017 r. zapraszamy do szkoły zaocznej stylizacji – szczegóły w sekretariacie tel. 602 74 00 69

przejdź do spisu treści

Kursy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  przede wszystkim do naszej  dwuletniej dziennej policealnej szkoły charakteryzacji i wizażu , policealnej szkoły stylizacji kostiumu i kreacji wizerunku oraz policealnej szkoły projektowania ubioru , szkoły projektowania mody . W szkole dziennej zajęcia przeciętnie 30 godzin lekcyjnych ( ćwiczeń praktycznych !) tygodniowo .

W odpowiedzi na duże zainteresowanie i prośby :) od 1 września 2017 r. jest również zaoczna szkoła charakteryzacji i wizażu, zaoczna szkoła wizażu , zaoczna szkoła projektowania ubioru, zaoczna szkoła stylizacji .

Zajęcia co drugi weekend w soboty i niedziele w Studio Sztuki Artystycznym Policealnym Studium Zawodowym .

Serdecznie zapraszamy !

Bardzo nam miło ,że również m.in. niektórzy absolwenci studiów wyższych wybierają nas jako dodatkowe studia uzupełniające albo traktują jako bardzo praktyczne studia podyplomowe .

Serdecznie zapraszamy ! Liczba miejsc ograniczona .

Ale tym , którzy zainteresowani są tylko krótkimi kursami proponujemy kontakt telefoniczny ; 602740069

Planujemy od kwietnia ( po świętach ) sobotni kurs kroju i szycia .

przejdź do spisu treści

Coaching

Oprócz nauki w zawodzie plastyk w specjalizacjach : charakteryzacja i wizaż ( czyli nauka wizażu , nauka charakteryzacji filmowej , nauka fx , nauka perukarstwa , nauka czesania stylowego , nauka stylizacji fryzur ) stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku ( w tym nauka makijażu ) czy projektowania mody ( w tym nauka modelowania i nauka krawiectwa – podstawy ) Studio Sztuki oferuje również life coaching swoim słuchaczom .

Doradztwo (usługi)

Mail: studiosztuki@studiosztuki.pl  ,  tel.731 788 299

Oferty pracy lub staży dla słuchaczy i absolwentów – bezpłatnie ogłaszamy, pośredniczymy i polecamy

Pomoc przy realizacji etiud szkolnych – bezpłatnie

Współpraca przy realizacji niekomercyjnych ciekawych projektów artystycznych – jeżeli tylko jesteśmy w stanie pomóc – za jeden uśmiech!

Gorąco polecamy!

Charakteryzacja

NAJSTARSZA, NAJLEPSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA 
SZKOŁA CHARAKTERYZACJI I SZKOŁA WIZAŻU CZEKA NA CIEBIE

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: charakteryzacja i wizaż
artystyczne policealne studium plastyczne , dwuletnie  z uprawnieniami szkoły publicznej .

Projektowanie ubioru

Obchodzimy 26 lat  szkoły projektowania mody Studio Sztuki !

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: Projektowanie ubioru
dwuletnia szkoła (artystyczne studium policealne) z uprawnieniami szkoły publicznej ( jako jedyna szkoła policealna  w Polsce)

Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku

To już 26 lat szkoły stylizacji !

Zawód: Plastyk
Specjalizacja: Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku
Studio Sztuki to jedyna szkoła policealna , policealne studium artystyczne w Polsce z uprawnieniami publicznymi dla tej specjalizacji.


Kursy na uczelni:

wizażu
wizaż/stylizacja
wizaż i charakteryzacja
wizaż
coaching aktorski

Zawody na uczelni:

charakteryzator
fashion desingner
kreowanie wizerunku
kurs makijażu
make up artist
makijaż
plastyk
projektant mody
stylista
Wizażysta
Wizażysta / stylista

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Osiągnięcia absolwentów STUDIA SZTUKI - szkoły charakteryzacji , szkoły wizażu i szkoły stylizacji

Już 2 marca rozdanie nagród ORŁY 2020 r. Wśród nominowanych za charakteryzację i za kostiumy absolwentki naszej szkoły charakteryzacji Studio Sztuki ! Dominika Dylewska film „Pan T.” ,Monika Jan ( razem z Aneta Brzozowską)”Czarny mercedes” i Agata Culak -„Ikar .Legenda Mietka Kosza”- GRATULUJEMY i życzymy powodzenia ! W pozostałych nominowanych do nagrody za charakteryzację filmach „Legiony”, „Piłsudski” i „Ukryta gra” też swój udział w charakteryzacji miały nasze absolwentki.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane