Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Perfect Centrum Edukacji

Perfect Centrum Edukacji


16 lat. Perfect Kursy Językowe w Poznaniu. Już 15 lat uczymy języków obcych w samym sercu miasta ul. Św. Marcin 26 (obok Galerii MM). Doskonale skomunikowana lokalizacja.

12 języków. W ofercie aż dwanaście języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński i koreański.

Priorytet  – wysoki poziom zajęć i satysfakcja słuchacza. 

Sukces – niepokonane ceny, jakość usług oraz zadowolenie kursantów polecających nas swoim znajomym. 

Sprawdzone i efektywne metody nauczania wraz z najnowszymi materiałami dydaktycznymi. Proponujemy także metodę prowadzenia zajęć wspomagającą zapamiętywanie „Record+”.

Na zajęciach posługujemy się językiem obcym, już na niższych poziomach zaawansowania. Skłaniamy do mówienia, przełamujemy bariery.

Postępy i Jakość. Naszej szkole zależy na Państwa postępach w nauce i bardzo dobrych wynikach na egzaminach międzynarodowych. Jakość nauczania jest dla nas najważniejszym parametrem dlatego nasze grupy liczą od 2 do maksymalnie 10 uczestników. Prowadzimy także zajęcia indywidualne VIP.

Metoda nauczania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie. Staramy się wyraźnie akcentować kolejne etapy nauki.

Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. Wszystko po to by dodatkowo utrwalać wiedzę i aby słuchacz doskonale zdawał sobie sprawę na jakim etapie szkolenia się obecnie znajduje. Metodę tę nazwaliśmy „Record+”. 

Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywacje do nauki.

Proponujemy dodatkowe bezpłatne konwersacje z native speakerami. Aby wziąć w nich udział wystarczy być słuchaczem naszej szkoły.

Kadra. Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć.

Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego. Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ponieważ te najczęściej sprawiają największe kłopoty.

Staramy się aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim.

Przyjdziesz na kurs, przełamiesz barierę, zaczniesz mówić, pisać i czytać.

Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap to słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania.

Certyfikat. Na końcu roku akademickiego uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych. U nas możesz się zapisać na kurs przygotowujący do egzaminów na certyfikaty międzynarodowe.

Drugi język Gratis

W celu zachęcenia naszych kursantów do jeszcze szerszego obcowania z językami obcymi, wprowadziliśmy stałą promocję: "drugi język Gratis". Dzięki niej kursanci po opłaceniu rocznego kursu z jednego języka, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego, wybranego języka (cały semestr). Promocja ta cieszy się dużym zainteresowaniem.

kursy w grupach Comfort 5 do 10 osób w cenie 14 zł. za lekcję 45 minut.
kursy w grupach LuX 2 do 4 osób w cenie 25 zł. za lekcję 45 minut.
kursy indywidualne w cenie 42 zł. za lekcję 45 minut.

Dlaczego tak tanio?

Największym naszym atutem jest uzyskanie wysokiego poziomu kształcenia przy nieporównywalnie niskiej cenie kursu. Zapytaj nas dlaczego tak tanio? Redukujemy do minimum koszty reklamy. Oszczędność na akcjach promocyjnych powoduje, że tak niskie ceny zarezerwowane są dla tych z Państwa, którzy potrafili znaleźć naszą ofertę. Dodatkowo nasi słuchacze otrzymują zniżki i kupony rabatowe do kilku zaprzyjaźnionych księgarni oraz zaproszenia na wybrane imprezy kulturalne w Poznaniu.


Kursy na uczelni:

języka szwedzkiego
języka rosyjskiego
języka norweskiego
języka niemieckiego
języka koreańskiego
języka japońskiego
języka hiszpańskiego
języka francuskiego
języka chińskiego
języka angielskiego

Języki na uczelni:

włoski, szwedzki, rosyjski, norweski, niemiecki, koreański, japoński, hiszpański, francuski, chiński, angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane