Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Indeks w Kieszeni - Przygotowanie do Olimpiad, Kursy Maturalne

Indeks w Kieszeni - Przygotowanie do Olimpiad, Kursy Maturalne


Indeks w Kieszeni to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która powstała po to by nauka do olimpiad i matur stała się łatwiejsza. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz pomocą w wybraniu naszym podopiecznym ich indywidualnej ścieżki rozwoju, która ma pozwolić im zdobyć wymarzone indeksy na studia. Będąc firmą z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym możemy poszczycić się najwyższą skutecznością jeśli chodzi o przygotowywanie do olimpiad tematycznych w formie kursów stacjonarnych oraz e-learningowych.

Zajęcia w IWK odbywają się w małych, energicznych grupach, z młodymi prowadzącymi, dla których nauczanie to główna pasja!

Wierzymy, że wypracowany przez nas sposób nauki to najlepsza droga do dostania się na wymarzoną uczelnię, niezależnie od tego czy chcecie dostać się na Warszawski Uniwersytet Medyczny, prawo na Uniwersytecie Warszawskim, zostać studentem Politechniki Warszawskiej, czy Szkoły Głównej Handlowej.

Pragniemy przyczyniać się do pomyślnej realizacji Twojego planu, poprzez podniesienie Twojego poziomu wiedzy oraz przekazanie Ci z pierwszej ręki informacji które pomogą nie tylko zdobyć indeks na studia, ale później również odnaleźć się w procesie rekrutacji i adaptacji na Twojej wymarzonej uczelni.


Przygotowanie do olimpiad


Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Warszawski – zostać studentem tych uczelni to marzenie każdego ucznia szkoły średniej.

Właśnie dlatego wielu z nich instynktownie sięga po kursy przygotowujące do matur i swoją lekturą na kilka miesięcy czyni repetytorium maturalne. Istnieje jednak inna odpowiedź na pytanie jak dostać się na SGH, WUM, czy PW?. Odpowiedź to właśnie przygotowania do olimpiad przedmiotowych!

Wybór konkretnej olimpiady nie będzie trudny. Jeśli obierzemy kierunek na studia medyczne to oczywistym wyborem będzie Olimpiada Biologiczna i Olimpiada Chemiczna. Jeśli chcemy dostać się na studia prawnicze to zainteresuje nas Olimpiada Wiedzy o Prawie, w przypadku kiedy ciekawią nas kierunki techniczne to najlepsze będą: Olimpiada Informatyczna lub Olimpiada Matematyczna.


Przygotowanie do olimpiad przedmiotowych


Przygotowanie do matury


Cel: DOSTAŃ SIĘ NA EKONOMIĘ
Matury: Matematyka (rozszerzenie), Geografia, Angielski (rozszerzenie),
test z wiedzy o przedsiębiorczości

Cel: DOSTAŃ SIĘ NA MEDYCYNĘ
Matury: Biologia, Chemia, Matematyka (rozszerzenie lub podstawa) lub Fizyka

Cel: DOSTAŃ SIĘ NA PRAWO
Matury: WOS, Historia, Angielski (rozszerzenie), Polski

Cel: DOSTAŃ SIĘ NA POLITECHNIKĘ
Matury: Matematyka (rozszerzenie), Fizyka

Wiedząc jak ważne jest dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego, w naszej ofercie znalazły się aż 3 różne tryby nauki. Niezależnie od tego czy preferujesz zajęcia w Warszawie w kameralnych grupach przez cały rok szkolny, indywidualną naukę zdalną (e-learning) czy intensywny kurs wiosenny (ostatni dzwonek) – z nami zawsze będziesz perfekcyjnie przygotowany do majowych zmagań!


Kurs e-learningowy

Nie możesz chodzić na zajęcia stacjonarne? Mieszkasz daleko od Warszawy? Wolisz uczyć się indywidualnie, o dowolnej porze? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania to TAK, to kurs e-learningowy będzie idealnym wyborem! Przydzielimy Ci indywidualnego mentora, który będzie prowadził Twój kurs i czuwał nad całym procesem nauki, a uczyć się będziesz mógł kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

 • Komplet dopracowanych materiałów
 • Zdalna nauka indywidualna
 • Kontakt 24/7 z mentorem
 • Próbne matury w ramach kursu

Zainteresował Cię taki tryb nauki? Dowiedz się więcej! 


Kurs całoroczny

Szkół oferujących przygotowania do matur jest wiele. Powodem tego jest często niezadowalający poziom zajęć oferowanych przez licea lub zwyczajnie chęć uzyskania jeszcze lepszego wyniku z matury, by zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji na studia. Jednak to duże zainteresowanie, którym cieszą się komercyjne kursy powoduje wiele problemów: grupy przygotowujące się na zajęciach pozaszkolnych wręcz pękają w szwach, nierzadko uczniowie biorą udział w kursach, gdzie „oddziały” liczą po 30-40 osób.

U nas jest inaczej!

Co wyróżnia Indeks w Kieszeni jeśli chodzi o przygotowania do matury?

 • Indywidualne podejście, dzięki małej liczebności osób w grupie. Standardem u nas są maksymalnie kilkunastoosobowe klasy.
 • Nauka również „po” lekcjach – każdy uczeń otrzymuje dostęp do grupy na facebooku gdzie może zadawać dowolnie dużo pytań nauczycielom – odpowiedź otrzymują zazwyczaj po kilku godzinach. Nie trzeba zatem czekać z zadaniem pytania do kolejnych zajęć!
 • Młoda, energiczna kadra – są to świeżo upieczeni absolwenci najlepszych warszawskich uczelni lub osoby kończące studia. Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, mentorskie podejście oraz umiejętność zaangażowania uczniów to cechy, którymi nasza kadra wyróżnia się na tle innych korepetytorów!

Sprawdź ofertę kursu już teraz! 


Kurs intensywny 

Chcesz kompleksowo przygotować się do matury lub ugruntować i powtórzyć materiał? Lubisz naukę w niewielkich grupach? Intensywny kurs jest wyborem właśnie dla Ciebie!

 • 40 godzin lekcyjnych zajęć + prace domowe
 • Małe (max. 12-14 osób) grupy zajęciowe
 • 8 spotkań w ciągu ferii zimowych
 • Materiały z zajęć zarówno w formie drukowanej jak i cyfrowej na koniec kursu
 • Młoda i energiczna kadra Prowadzących

To ostatni moment na rozpoczęcie intensywnej nauki do matury.
Sprawdź ofertę już dziś!

Tworząc kursy maturalne staramy się zawsze zrealizować jeden, najważniejszy cel – dostanie się naszych uczniów na wymarzoną uczelnię. Dlatego przygotowania prowadzimy nie tylko w formie kursów pojedynczych, ale też w formie kompleksowych pakietów, łącząc kursy do tych matur, które mają znaczenie przy rekrutacji na wybraną uczelnię. Aby znacząco zwiększyć swoje szanse na pozytywny wynik przy rekrutacji, nie wystarczy dobry wynik z jednej matury – często trzeba bardzo dobrze napisać 2 lub 3 egzaminy i właśnie na osiągnięciu takiego rezultatu ukierunkowujemy nasze przygotowania.

Przygotowanie do matury


Kursy na uczelni:

przygotowanie do olimpiad przedmiotowych
przygotowanie do matury
maturalne - matematyka
maturalne - język polski
maturalne - język angielski
maturalne - historia
maturalne - geografia
maturalne - chemia
maturalne - biologia
maturalne
dla maturzystów

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Przygotowania do Olimpiad

Jak co roku w drugiej połowie kwietnia rozpoczynają zajęcia nasze wiosenne grupy olimpijskie. Ze względu na panującą aktualnie sytuację, tym razem zajęcia te odbędą się nie stacjonarnie, a w formie webinarów!

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane