Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

ENJOY szkoła języków obcych

ENJOY szkoła języków obcych


ENJOY = PRZYJEMNOŚĆ
Idea – misja – cele

PRZYJEMNOŚĆ
Enjoy to w angielskim czasownik oznaczający doświadczanie przyjemności. Właśnie w tej nazwie zawiera się nasza filozofia nauczania języków obcych. Nauka języków obcych powinna być dla kursanta czystą przyjemnością. I taka jest z Enjoy!

DUŻO KONWERSACJI
Wiemy, że po ciężkim dniu pracy lub szkoły, dodatkowe zajęcia mogą być męczące, dlatego staramy się, żeby nasi uczniowie dobrze się u nas bawili, przy okazji zdobywania wiedzy. Z tego powodu stawiamy przede wszystkim na konwersacje. Koniec końców, nauka języka ma usprawnić komunikację, więc najlepiej po prostu rozmawiać.

WIELOPŁASZCZYZNOWA NAUKA
Przygotowujemy lekcje oparte na czytaniu, słuchaniu, bądź oglądaniu różnych materiałów, poruszających zagadnienia z rozmaitych dziedzin, o których potem dyskutujemy z uczniem, bądź grupą. W ten sposób wzbogaca się słownictwo, poprawia rozumienie ze słuchu, a gramatyka sama się przyswaja.

NATURALNA KOMUNIKACJA
Naturalnie, zajęcia dostosowane są do potrzeb danej grupy, czy ucznia, a wszyscy lektorzy znakomicie tłumaczą gramatyczne zawiłości poszczególnych języków. Nawet nie spostrzeżecie, kiedy minęła wam godzina lekcyjna, ale już po kilku zajęciach zauważycie, że możecie sprawnie się komunikować w języku, który do niedawna nazywaliście obcym!

DLACZEGO ENJOY?

Dogodna lokalizacja – wykwalifikowani lektorzy

LOKALIZACJA
Nasza szkoła mieści się na Łazarzu przy ul. Sczanieckiej 2/1. Łatwo do nas trafić tramwajem. Wystarczy z przystanku Rynek Łazarski kierować się w stronę Parku Kasprowicza.

SZKOŁA
Jesteśmy rodzinną szkołą językową z 20-letnią tradycją. Posiadamy 4 przestronne sale oraz jedną mniejszą do zajęć indywidualnych.

LEKTORZY
Gwarantujemy naukę z wykwalifikowanymi lektorami w bardzo przyjaznej atmosferze. Więcej w zakładce Nasz Zespół.

METODY NAUCZANIA
Uczymy w oparciu o metodę komunikatywną, która ma na celu dać Naszym uczniom praktyczne umiejętności porozumiewania się w danym języku. Staramy się urozmaicać zajęcia w takim sposób, aby nauka z nami była przyjemnością.

KURSY DLA KAŻDEGO

Dorośli – Studenci – Licealiści – Dzieci

KURS STANDARDOWY DLA DOROSŁYCH
Aż 120h lekcyjnych nauki w małej grupie (4-8 osób)! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90min. Każdy kursant otrzymuje od nas podręcznik gratis. Zajęcia bazują na metodzie komunikatywnej. Dużo rozmów i praktyki w przyjaznej atmosferze.

LEKCJE INDYWIDUALNE
Najlepszy wybór dla zapracowanych osób, które mają sprecyzowane cele. Wygodne i skuteczne rozwiązanie, które pozwala dopasowywać terminy zajęć do zmieniającego się planu dnia ucznia.

KURSY NIESTANDARDOWE / PRZYGOTOWANIE DO CERTYFIKATU
Nasi wykwalifikowani lektorzy uprzyjemnią naukę przygotowującą do zdania certyfikatu FCE, CAE TOEFL itd.

MATURA
Matura nam nie straszna! Nasi uczniowie, których przygotowywaliśmy do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, mogą się pochwalić wysokimi wynikami.

ZAJĘCIA DLA DZIECI
Zapiszcie swoje pociechy na zajęcia indywidualne z naszymi sympatycznymi lektorami. Dzięki nam pokochają naukę języków obcych.

KURSY W TWOJEJ FIRMIE
Szukasz zajęć językowych dla Twojej firmy? Współpracujemy z wieloma większymi oraz mniejszymi firmami na terenie Poznania. Dopasowujemy kurs indywidualnie do potrzeb klienta. Więcej w zakładce kursy dla firm.

NASZE ATUTY

MAŁE GRUPY (4-8 osób)
Dzięki pracy w małych grupach masz pewności, że nauka jest efektywna

PODRĘCZNIK GRATIS
Każdy kursant grupowy otrzymuje od nas podręcznik

DOWOLNE GODZINY ZAJĘĆ
Uczymy od 8.00 do 21.00. Na pewno znajdziemy dla Ciebie czas!

WYKWALIFIKOWANA KADRA
Nasi doświadczeni lektorzy nie pozwolą Ci się nudzić na zajęciach


Języki na uczelni:

polski jako język obcy , hiszpański, francuski, angielski, włoski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane