Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

ENGLISH SCHOOL POZNAŃ

ENGLISH SCHOOL POZNAŃ


SZKOŁA ENGLISH SCHOOL
to najlepsze miejsce do nauki języka angielskiego w Poznaniu​.


Oferujemy pełen wachlarz kursów językowych​, dostosowanych zarówno do wieku uczestników, jak i ich poziomu zaawansowania. Uczymy niezwykle sprawnie, a nauka z nami to czysta przyjemność! Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych lektorów. Tym, co szczególnie wyróżnia naszych nauczycieli jest umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, która daje poczucie swobody i komfortu podczas lekcji. W ENGLISH SCHOOL stosujemy skuteczne metody, dzięki czemu nasi uczniowie są w stanie osiągać doskonałe rezultaty w nauczaniu języka angielskiego​. Wybierz ENGLISH SCHOOL w Poznaniu i przekonaj się, jak przyjemna może być nauka!

Dla dzieci

Języków obcych najlepiej uczyć się już od dzieciństwa. Zajęcia językowe we wczesnym etapie rozwoju dają ogromne szanse na efektywną oraz trwałą naukę. ENGLISH SCHOOL Poznań dopasowuje się do potrzeb najmłodszych i proponuje kursy języka angielskiego​ w dwóch przedziałach wiekowych:

PRZEDZIAŁ 7-9

Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, odbywa się w kameralnych, maksymalnie trzyosobowych grupach. Zajęcia mają na celu osłuchanie dzieci z językiem, wyczulenie ich na angielską składnię i zapoznanie z zasadami rządzącymi słowotwórstwem w tym języku. W ramach zajęć, dzieci uczą się również używać podstawowego słownictwa oraz struktur gramatycznych, które pozwolą im w prosty sposób komunikować rozmaite treści związane z rzeczywistością, z którą na co dzień mają do czynienia (tj. dom, zwierzęta domowe, zabawa, sport, szkoła, jedzenie, itd.)

PRZEDZIAŁ 10-12

Nauka języka angielskiego w tej grupie wiekowej odbywa się w kameralnych grupach, liczących maksymalnie troje dzieci. Kurs ten ma na celu oswojenie dzieci z językiem, przyzwyczajenie do odmiennych niż w języku polskim struktur, rozwijanie umiejętności czytania oraz co najważniejsze, płynnej komunikacji w ramach omawianych zagadnień leksykalno - gramatycznych.

Kursy dla młodzieży

Egzaminy gimnazjalne oraz maturalne są niezwykle ważne w życiu młodego człowieka, dlatego warto zadbać o to, aby zdać je jak najlepiej! ENGLISH SCHOOL Poznań oferuje kursy języka angielskiego rzetelnie przygotowujące do tychże egzaminów. Proponujemy również kursy GENERAL ENGLISH przeznaczone dla młodzieży w wieku 13-15 oraz 16-19 lat.

GIMNAZJUM (13 – 15 LAT)

Z najwyższą starannością dopasowujemy program naszych kursów języka angielskiego dla gimnazjalistów do wymagań MEN. Dzięki temu ENGLISH SCHOOL Poznań​, to doskonały wybór dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów gimnazjalnych. Zajęcia odbywają się w dwóch formatach:

 • standardowy kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny)
 • intensywny kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny) 

LICEUM (16 – 19 LAT)

Prowadzone przez nas zajęcia języka angielskiego doskonale przygotują licealistów do egzaminów na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Kursy są zgodne ze wszystkimi wymogami MEN. Wybierz format kursu dopasowany do Twoich potrzeb:

 • standardowy kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego (zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny)
 • intensywny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny) 

KURSY GENERAL ENGLISH - W PRZEDZIAŁACH WIEKOWYCH 13-15 I 16-19

Dla młodzieży, która nie przygotowuje się do egzaminów, a chce uczyć się języka angielskiego w szkole ENGLISH SCHOOL Poznań​, proponujemy zajęcia GENERAL ENGLISH. To wysokiej jakości kursy​, poszerzające kompetencje językowe młodzieży w wieku 13-19 lat. Lekcje odbywają się w dwóch grupach wiekowych (13-15 i 16-19) i w następujących formatach:

 • standardowy kurs (zajęcia raz w tygodniu po 1,5 godziny)
 • intensywny kurs (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny)

Kursy dla dorosłych

ENGLISH SCHOOL Poznań to również kursy języka angielskiego dla dorosłych. Wybierz naszą szkołę i przekonaj się jak skutecznie nauczamy. Proponujemy szeroką oraz ciekawą ofertę zajęć na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do potrzeb kursantów.

Program naszych kursów języka angielskiego przygotowywany jest w oparciu o najlepsze wydawnictwa oraz starannie opracowane materiały dydaktyczne, przygotowywane przez lektorów ENGLISH SCHOOL Poznań​. Zapisz się na zajęcia już dziś, a język angielski​ nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic! 

Biznesowe

Twoja firma może zyskać więcej niż się spodziewasz wraz z ENGLISH SCHOOL Poznań​! Proponujemy dostosowany do potrzeb kurs biznesowego języka angielskiego​. Co możemy Ci zaoferować?

 • Szczegółową diagnozę potrzeb Twojej firmy.
 • Kurs języka angielskiego​ dostosowany do profilu działalności firmy.
 • Analizę kompetencji językowych poszczególnych pracowników oraz podział na odpowiednie grupy.
 • Śród-semestralną i końcową ewaluację postępów oraz certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów.
 • Wysoko wykwalifikowaną, rzetelną kadrę nauczycielską.
 • Dojazd lektorów do siedziby firmy, w celu przeprowadzenia zajęć w dogodnych dla kursantów terminach.
 • Materiały dydaktyczne najwyższej jakości.
 • Indywidualne podejście do klienta.
 • Dogodne, indywidualnie ustalane warunki finansowe (zależne od szeregu czynników takich jak: ilość kursantów w firmie, liczebność grup, możliwość długofalowej współpracy).
 • Możliwość formowania grup większych niż 6-osobowe. 

Szkolenia językowe dla firm Poznań

Język angielski to niezbędne narzędzie pracy w wielu zawodach. O ile porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym zazwyczaj nie stanowi problemu, tak znajomość branżowego języka nierzadko stanowi wyzwanie. ENGLISH SCHOOL Poznań chce ułatwić naukę Twoim pracownikom, poprzez oferowane szkolenia językowe dla firm. Mają one na celu naukę praktycznych umiejętności, przydatnych w codziennej pracy, takich jak pisanie listów czy sprawozdań oraz przełamywanie bariery komunikacyjnej.

Kursy językowe dla firm w ENGLISH SCHOOL to konkretne umiejętności językowe.

Podczas zajęć ćwiczy się rozmowy z podziałem na role, negocjacje biznesowe, sporządzanie raportów oraz analizuje tzw. "case studies". Nasze szkolenia dostosowujemy do uczestników tak, by zapewnić jak najszybszy postęp w nauce języka angielskiego​. Ponadto, pokazujemy naszym kursantom w jaki sposób efektywnie prowadzić spotkania biznesowe. 

ENGLISH SCHOOL Poznań to gwarancja skrupulatnej diagnozy potrzeb oraz najwyższej jakości szkolenia, zwieńczone certyfikatem, potwierdzającym ukończenie kursu na danym poziomie zaawansowania. 

Kursy dla profesjonalistów

Prowadzony przez nas kurs języka angielskiego dla profesjonalistów pomoże Ci w rozwoju kariery. To doskonała propozycja dla osób planujących wyjazd za granicę lub potrzebujących dobrej znajomości języka angielskiego​ w Polsce.

Zapisz się na kursy językowe dla profesjonalistów już dziś! Oferujemy m.in. medyczny angielski, angielski dla asystentek/asystentów, angielski dla pracowników recepcji, angielski dla pracowników gastronomii. 

Freedom of speech

To wyjątkowo starannie przygotowany, autorski kurs języka angielskiego dla dorosłych słuchaczy, na poziomach upper-intermediate i advanced (tj. dla słuchaczyo wysokich kompetencjach językowych). Ma na celu przede wszystkim pracę nad elastycznością wypowiedzi oraz poprawę jej stylu.

FREEDOM OF SPEECH stanowi ciekawą alternatywę dla standardowej nauki języka ​prowadzonej w oparciu o podręczniki. To doskonała opcja dla osób lubiących wyzwania i poszukujących ich także w nauce języka angielskiego​.

By uczestniczyć w kursie wymagany jest wysoki poziom zaawansowania słuchaczy. Ponadto zajęcia odbywają się wyłącznie w ramach formatu standardowego (tj. 90 minut, raz w tygodniu).

Angielski z dojazdem

Niestety nie dysponujemy już wolnymi miejscami w ramach oferty angielski z dojazdem dla klientów indywidualnych. Angielski z dojazdem możemy w tej chwili zaoferować jedynie klientom grupowym oraz firmom. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi kursami, zapraszamy do naszej siedziby, przy Al. Wielkopolskiej 53.

ANGIELSKI Z DOJAZDEM to idealne i bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dojazdy do szkoły językowej, ​bądź z innych powodów wolą zajęcia domowe. Ciesz się nauką angielskiego w dowolnie wybranym przez siebie miejscu! 

Kursy w ramach oferty ANGIELSKI Z DOJAZDEM odbywają się we wszystkich grupach wiekowych oraz proponowanych przez nas kategoriach (od DZIECI 7-9, po FREEDOM OF SPEECH). 


Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane