Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Centrum Europy - Szkoła Języków Niezwykłych

Centrum Europy - Szkoła Języków Niezwykłych


Centrum Europy to więcej niż szkoła językowa.

Nauka języków obcych to nasza specjalność. W Centrum Europy w Warszawie możesz zapisać się na kurs z wybranego języka, którego zawsze chciałeś się nauczyć lub którego znajomość może okazać się pomocna w kontaktach zawodowych. Uczymy języków europejskich i orientalnych, stosując przy tym autorskie programy dydaktyczne. Kursy językowe organizujemy już od ponad 15 lat. Zajmujemy się również realizacją międzynarodowych i lokalnych projektów z zakresu kultury i edukacji językowej.


Szwedzki, norweski, fiński, niderlandzki, czeski czy chorwacki? Potrzebna Ci znajomość któregoś z wymienionych języków? Skorzystaj z naszej pomocy! Specjalizujemy się w nauczaniu mało znanych języków europejskich. W naszym Centrum można też zapisać się na kursy z języków popularnych, w tym angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego. Uzupełnieniem naszej oferty są kursy z języków orientalnych: chińskiego, japońskiego, indonezyjskiego, arabskiego.

Naszym najważniejszym celem jest Państwa zadowolenie. Z tego powodu staramy się traktować każdego słuchacza indywidualnie i zaoferować mu taki tryb nauczania, jaki najbardziej mu odpowiada – indywidualny lub grupowy. W dobieraniu grup wykazujemy się dużą elastycznością i uwzględniamy opinie naszych kursantów. Zajęcia odbywają się regularnie i prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wszystkie zajęcia prowadzimy w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni i kompetentni nauczyciele. Wśród nich znajdują się zarówno native speakerzy, jak i polscy lektorzy o wykształceniu lingwistycznym. Nasi nauczyciele posiadają duże doświadczenie w nauczaniu rzadkich języków europejskich.

Posiadamy prawo do prowadzenia kursów i przeprowadzania egzaminów TELC – The European Language Certificate. Są one wykorzystywane do dokumentowania znajomości języka obcego w przypadku aplikowania na wiele stanowisk pracy w służbie cywilnej i turystyce, a także zwalniają z egzaminów z języków nowożytnych na studiach doktoranckich.

Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia z każdego języka

NASZE ATUTY

 • najlepsi profesionalni lektorzy, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu
 • native speakerzy
 • doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy
 • nowoczesne, przestronne, klimatyzowane sale językowe
 • kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania
 • 15 lat doświadczenia w organizacji kursów językowych
 • jesteśmy centrum egzaminacyjnym Swedex, CNaVT, TELC
 • nasze certyfikaty językowe są uznawane w Szwecji i Norwegii
 • ponad 95% ankietowanych klientów poleciłoby nas swoim znajomym
 • ponad 7000 zadowolonych klientów


Języki nauczane

angielski 
bułgarski 
chorwacki 
czeski 
duński 
fiński 
francuski 
grecki 
hiszpański 
niderlandzki 
niemiecki 
norweski
portugalski 
rosyjski 
serbski
szwedzki 
ukraiński
węgierski
włoski


Kursy grupowe

Proponujemy Państwu naukę języka obcego na zajęciach grupowych. Specjalizujemy się w nauce mało znanych, jak również popularnych języków europejskich. Szwedzki, norweski , fiński, duński, niderlandzki, czeski, chorwacki oraz angielski to języki, z których obecnie prowadzimy kursy grupowe. Możemy też otworzyć grupy kursowe z innych języków, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole w niedużych grupach, liczących od 4 do 8–10 osób. Zebranie się 4 chętnych uczestników kursu z danego języka i na podobnym poziomie językowym jest warunkiem utworzenia grupy. Dbamy jednak o to, aby liczba kursantów nie przekraczała 10 osób w przypadku grup na poziomie A oraz 8 – na poziomach B i C. W ten sposób chcemy Państwu zapewnić komfortowe warunki nauki i możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Nauka języków obcych odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – tak, aby rozpoczynając naukę od postaw, mogli Państwo kontynuować ją na wyższych stopniach. Zajęcia prowadzą mili i kompetentni lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu).

W naszej szkole możecie Państwo zdawać również egzaminy certyfikacyjne z wybranych języków, w tym TELC z języka angielskiego i rosyjskiego, SWEDEX – z języka szwedzkiego, CNaVT – z języka niderlandzkiego.

W przypadku kursów standardowych oferujemy Państwu spotkania dwa razy w tygodniu w bloku 2 x 45 minut lub raz w tygodniu w bloku 3 x 45 minut. W sumie na jeden semestr zajęć składają się 52 godziny lekcyjne. Zdając sobie sprawę, jak różne są Państwa preferencje, proponujemy naukę zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dla osób zapracowanych przygotowaliśmy kursy odbywające się raz w tygodniu – w piątek po południu lub w sobotę rano.

Naszym celem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i oczekiwań, dlatego przy formowaniu grup i tworzeniu planów zajęć wykazujemy się dużą elastycznością. Mimo iż zajęcia są grupowe, nie zapominamy o indywidualnym podejściu do każdego klienta.


Kursy indywidualne

Zapisanie się na zajęcia indywidualne daje Państwu ten komfort, że ich program i terminarz zostanie całkowicie dopasowany do potrzeb słuchacza. Wówczas można zapisać się na kurs na każdym poziomie i z każdego języka, którego nauczamy w Centrum Europy. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycję w zakresie tego, kto ma prowadzić zajęcia – polski lektor czy rodowity mówca.

Oferujemy Państwu kursy indywidualne w standardowych pakietach: 25, 50 lub 100 godzin nauki, ale jednocześnie umożliwiamy organizację zajęć w innym wymiarze liczby godzin. W tym trybie organizujemy również zajęcia dla 2 osób.

Dla słuchaczy, którzy zdecydują się na uczestnictwo w kursie indywidualnym, przygotowaliśmy system zniżek w zależności od wielkości pakietu. Więcej informacji na ten temat w cenniku. Gwarantujemy, że płacą Państwo tylko za te zajęcia, w których uczestniczą.


Kursy dla firm

Od lat specjalizujemy się w nauczaniu „niezwykłych” języków obcych pracowników firm i instytucji. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy z takich języków jak:szwedzki, norweski, fiński, duński, a także niderlandzki czy czeski.

Lektorzy, którzy prowadzą kursy dla firm i instytucji, są nie tylko doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury danego kraju, ale również dysponują odpowiednim doświadczeniem we współpracy ze światem biznesu. Dokładają zatem starań, aby kurs językowy był efektywny, praktyczny i dostosowany do potrzeb Słuchaczy oraz ich pracodawców.

Realizując szkolenia językowe lektorzy korzystają z:

 • materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
 • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
 • materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek,
 • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
 • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez arażnowanie realnych sytuacji biznesowych.
 • Kursy są realizowane w siedzibie Klienta lub w naszej Szkole (ścisłe centrum Warszawy).

Kursy na uczelni:

języka włoskiego
języka węgierskiego
języka ukraińskiego
języka szwedzkiego
języka serbskiego
języka rosyjskiego
języka portugalskiego
języka norweskiego
języka niemieckiego
języka niderlandzkiego
języka hiszpańskiego
języka greckiego
języka francuskiego
języka fińskiego
języka duńskiego
języka czeskiego
języka chorwackiego
języka bułgarskiego
języka angielskiego

Języki na uczelni:

włoski, węgierski, ukraiński, szwedzki, serbski, rosyjski, portugalski, norweski, niemiecki, niderlandzki , hiszpański, grecki , francuski, fiński , duński, czeski, chorwacki, bułgarski, angielski

Główny adres uczelni

 • Centrum Europy - Szkoła Języków Niezwykłych
  ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa
 •  
 • Telefon: 22 629 45 88
 • Email: ce@ce.edu.pl
 • Strona: http://ce.edu.pl

Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Polki i Polacy chcą studiować w Holandii

Przyciąga ich nastawienie na technologię i współpraca z biznesem

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane