Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Zostań specjalistą od reklamy!

Jeśli zawsze marzyłeś o pracy w reklamie lub też o zdobyciu umiejętności komunikacyjnych na wysokim poziomie. Albo po prostu chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć wykształcenie wyższego, a w przyszłości awans? Teraz masz okazję! [b]Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie[/b] prowadzi nabór na specjalność [b]Komunikacja i Reklama[/b].

Nie jest istotne czy jesteś osobą młodą dopiero planującą ścieżkę swojej zawodowej kariery, czy też osobą dojrzałą pragnącą uzupełnić dotychczasową wiedzę i zdobyć wyższe wykształcenie. Ważne, że jesteś zdeterminowany, chętny do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom rynkowym stworzyła w bieżącym roku akademickim bardzo zróżnicowaną ofertę kształcenia.

Jedną z bardziej atrakcyjnych i tzw. na topie specjalności jest Komunikacja i Reklama (prowadzona na kierunku Zarządzanie), którą uruchomiła lubińska uczelnia w zeszłym roku od razu zyskując gros zwolenników. Dlatego też i w tym roku UZZM zdecydowało się prowadzić kontynuować nabór na tę specjalność.

Od zeszłego roku widzimy duże zainteresowanie specjalnością Komunikacja i Reklama, dlatego też w bieżącym roku ją kontynuujemy – mówi Iwona Oborska, kierownik Rektoratu Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. – Już w ubiegłym roku widząc zapotrzebowanie na specjalistów od komunikacji, marketingu i reklamy uruchomiliśmy postanowiliśmy uruchomić tę specjalność i w jej ramach skupić się mocno na specjalistycznych przedmiotach oraz zajęciach projektowych, aby studenci mogli wyciągnął z nich jak najwięcej w pracy zawodowej – podsumowuje kierownik Rektoratu UZZM.

A co czeka na kandydatów tej specjalności?

Studenci zapoznają się z szerokim zakresem promocji, reklamy, badań marketingowych i komunikacji pośredniej oraz bezpośredniej. Poznają tajniki planowania strategii promocyjnej, tworzenia pożądanego wizerunku firmy oraz wcielą się w rolę organizatorów eventów i zaplanują go od A do Z. Ponadto dowiedzą się, jak postępować w relacjach z klientami oraz przejdą szkolenie z wystąpień publicznych, a także z fotografii, copywriting’u oraz grafiki komputerowej. Nie omieszkamy również przybliżyć studentom tematyki podstaw ekonomii, socjologii, etyki w biznesie oraz zarządzania.

Natomiast absolwenci specjalności Komunikacja i Reklama będą przygotowani do pracy zarówno na stanowiskach specjalistów ds. kontaktów z klientami, jak i na stanowiskach kierowniczych w dziedzinie reklamy, public relations, marketingu, czyli wszędzie tam, gdzie profesjonalna komunikacja odgrywa kluczową rolę. Ponadto po ukończeniu specjalności Komunikacja i Reklama, absolwent będzie przygotowany również do autorskiego projektowania i przygotowywania przekazu reklamowego, działając samodzielnie lub w agencjach reklamy.

Rekrutacja na lubińskiej uczelni potrwa do połowy września lub do wyczerpania limitu miejsc. Nabór na studia odbywa się bez egzaminów wstępnych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pełna oferta kształcenia w bieżącym roku akademickim dostępna jest na stronie Uczelni: www.uzzm.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane