Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

WSTiH w Gdańsku otwiera studia z e-turystyki

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku wraz z nowym rokiem akademickim uruchamia nowy kierunek – podyplomowe studium z zakresu marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie.

Dwusemestralne studia adresowane są do absolwentów szkół wyższych, a w szczególności do hotelarzy, menedżerów turystycznych, pracowników działu marketingu firm turystycznych i hotelarskich, agentów turystycznych, właścicieli serwisów turystycznych, pracowników wydziałów promocji urzędów miast i gmin, a także wszystkich zainteresowanych promocją własnego biznesu turystycznego w Internecie.

Gdańska uczelnia postanowiła postawić na ekspertów. Dlatego zajęcia prowadzić będą wyłącznie praktycy, w tym przedstawiciele agencji interaktywnych, menedżerowie czołowych marek turystycznych, a także specjaliści od lat zajmujący się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym marketingiem internetowym w turystyce.

Program przewiduje szeroki zakres tematyki związanej z promocją biznesu turystycznego w Internecie. W ramach Studium każdy słuchacz uzyska praktyczną wiedzę m.in. na temat prowadzenia kampanii marketingowych w wyszukiwarkach, nowych mediów, technologii mobilnych w turystyce, funkcjonalności stron turystycznych czy wykorzystania nowoczesnych narzędzi w komunikacji marketingowej firmy turystycznej.

Pierwsza edycja studium z e-turystyki rusza na początku października br. Zjazdy odbywać się będą w systemie niestacjonarnym (w weekendy) w Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej gdańskiej uczelni

http://www.wstih.pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/e-marketing-w-turystyce 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane