Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

VII TARGI PRACY W WYŻSZEJ SZKOLE HANDLOWEJ WE WROCŁAWIU

Już po raz siódmy Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu organizuje Targi Pracy – Debatę. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Pragnąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców zdecydowaliśmy się zorganizować je w sobotę. Temat branżowej dyskusji w tym roku brzmi: „Europejski rynek pracy – wyzwania dla pracowników i pracodawców z Dolnego Śląska”. Impreza odbędzie się 21 kwietnia 2012 roku w nowej siedzibie naszej Uczelni przy ul. Ostrowskiego 22, w specjalnie przygotowanych na tę okazję holach głównych uczelni i nowoczesnej auli wykładowo – szkoleniowej. Godziny otwarcia to: 9:00 – 14:00. Jej organizatorem jest Biuro Karier „Hermes” działające przy Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Do tradycyjnych wystawców – pracodawców oferujących etaty, programy stażowe czy praktyki – dołączą zgodnie ze sprawdzona formułą organizacje i firmy oferujące szkolenia, które dadzą studentom dodatkowe umiejętności i certyfikaty zawodowe, m.in. z języka obcego, obsługi komputera i programów komputerowych, czy zakładania własnej działalności gospodarczej. Będzie też kącik weryfikacji cv, a także każdy chętny będzie mógł się sprawdzić podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Tegorocznym Targom, podobnie jak w ubiegłym roku będzie towarzyszyć debata. Wezmą w niej udział najlepsi fachowcy i praktycy – wykładowcy akademiccy, przedstawiciele urzędu pracy, przedsiębiorstw i instytucji gospodarczych z Dolnego Śląska. Do wzięcia udziału w dyskusji szczególnie zachęcamy przedstawicieli wystawiających się na targach firm i instytucji. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania swojej opinii, zadania pytania czy wymiany poglądów.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne. Zainteresowanych proszę o kontakt: Joanna.kapicer@handlowa.eu lub tel. 71 333 11 08 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane