Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Rozpoczęła się rejestracja na studia w UMCS!

Maturzysto/tko! rozpoczęła się rejestracja kandydatów na studia w UMCS. Na kierunkach z egzaminami wstępnymi zakończy się pod koniec czerwca, a na pozostałych kierunkach I stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich wkrótce po otrzymaniu wyników maturalnych.


Nie zwlekaj – czekamy na Ciebie!


Szeroki wybór kierunków i specjalności

Na UMCS czeka ponad 80 kierunków – w tym unikatowe nowości, 250 specjalności i aż 13 wydziałów otwartych na nowych studentów. Dzięki nim zyskasz kwalifikacje potrzebne w zawodzie Twoich marzeń. Podejmując studia rozpoczniesz przygodę, która ukierunkuje Twoją przyszłą karierę. 

Wszystkie kierunki znajdujące się w ofercie edukacyjnej uczelni, przygotowane zostały w oparciu o wymagania współczesnego rynku pracy oraz oczekiwania kandydatów, którym coraz częściej zależy na poszerzaniu swojej wiedzy, doskonaleniu umiejętności zawodowych, zyskaniu nowych kwalifikacji czy rozwijaniu własnych zainteresowań. Mamy nadzieję, że wśród naszej szerokiej oferty dydaktycznej znajdziesz swoją wymarzoną ścieżkę edukacyjną. Załóż konto i zarejestruj się na wybrany kierunek w internetowej rekrutacji. 


Przyjazny system rekrutacji


Proces rekrutacji na UMCS zawiera się w kilku krokach, przez które przeprowadzi Cię intuicyjny system. Na początku zapoznaj się z dostępnymi kierunkami studiów, zasadami kwalifikacji oraz terminami. Następnie załóż konto i zapisz się na wybrany kierunek. Jeśli wybrałeś/aś więcej niż jeden, koniecznie ustaw priorytety! Kolejne kroki będą wiązały się z uiszczeniem opłaty rekrutacyjnej, uzupełnieniu wyników matury oraz (już po zakwalifikowaniu na studia) dostarczeniu niezbędnych dokumentów.


Nowoczesne zaplecze naukowo-dydaktyczne 


Kampus UMCS tworzą obiekty zlokalizowane w pobliżu głównych alei Lublina. Jest to przestrzeń unikatowa i nowoczesna. W obrębie kampusu znajdują się nie tylko budynki naukowo-dydaktyczne, lecz także miejsca o innej funkcjonalności, co zapewnia studentom rozwój na wielu różnych płaszczyznach i odpowiada na ich potrzeby związane z kształceniem, indywidualnymi zainteresowaniami oraz pasjami, a także życiem codziennym. Infrastruktura jest stale modernizowana oraz wzbogacana o kolejne obiekty, dzięki czemu może lepiej służyć społeczności UMCS.

Niewątpliwą zaletą kampusu jest zgrupowanie budynków uniwersyteckich na zwartym obszarze, dzięki czemu studenci nie muszą się daleko przemieszczać – wszędzie bez problemu można dojść pieszo. Nasze Miasteczko Akademickie tętni życiem, rozwija się i pozostaje przestrzenią ciekawych oraz twórczych inicjatyw. Przyszli studenci z pewnością znajdą tu swoje ulubione miejsca!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie publikowane są aktualne informacje.

To dzięki nim nie przegapisz żadnego etapu rekrutacji!


Nie czekaj – zarejestruj się już dziś!



Kontakt


tel. (81) 537 58 70 
e-mail: rekrutacja@umcs.pl

Informacja w języku ukraińskim:
tel. +48 81 537 58 80
e-mail: rekrutacja.ua@umcs.pl

Informacja w języku rosyjskim:
tel. +48 81 537 58 80
e-mail: rekrutacja.ru@umcs.pl

Informacja w języku angielskim:
tel. +48 519 464 828; +48 81 537 58 80
e-mail: studyinenglish@umcs.pl




 

Powiązane artykuły

(O)twórz UMCS! - poznaj Wydziały na naszym Uniwersytecie!

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej otwiera swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia!

czytaj dalej

Przystanek rekrutacja – Drzwi Otwarte UMCS

Po raz kolejny Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie otwiera się dla uczniów szkół średnich. Startujemy już 29 lutego 2024 r. o godzinie 9:00 w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji.

czytaj dalej

REKRUTACJA ZIMOWA NA UMCS ROZPOCZĘTA

Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęła się rekrutacja zimowa na wybrane kierunki studiów II stopnia.

czytaj dalej

REKRUTACJA NA UMCS TRWA

Na UMCS czeka około 90 kierunków – w tym unikatowe nowości, 300 specjalności i aż 13 wydziałów otwartych na nowych studentów. Dzięki nim zyskasz kwalifikacje potrzebne w zawodzie Twoich marzeń. Podejmując studia rozpoczniesz przygodę, która ukierunkuje Twoją przyszłą karierę.

czytaj dalej

Drzwi Otwarte UMCS – przyjdź, zobacz, studiuj

Jak co roku Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie otwiera się dla uczniów szkół średnich i zaprasza na Drzwi Otwarte. Startujemy już 21 marca 2022 r., a wydarzenie przyjmie formę hybrydową.

czytaj dalej

UMCS Techniki Światłowodowe i Fotoniczne - spotkanie informacyjne dla kandydatów

Techniki Światłowodowe i Fotoniczne - to nowa specjalność na I stopniu studiów na Wydziale Chemii UMCS, dostępna już w roku akademickim 2022/2023

czytaj dalej

Konkurs Językowy FACES OF AMERICA na UMCS

ZAPRASZAMY do uczestnictwa w VII edycji Konkursu Językowego FACES OF AMERICA, który odbędzie się w dniu 21 marca 2022 r. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

czytaj dalej

Nowe kierunki studiów na UMCS w roku 2021

W tym roku w ofercie pojawiło się 7 nowych kierunków, a każdy z nich otwiera wiele ciekawych możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami!

czytaj dalej

Oferta kształcenia UMCS 2021/2022

Zobacz najnowszą broszurę informacyjną dla kandydatów na studia Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie

czytaj dalej

Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS

cykl webinarów dla kandydatów

czytaj dalej

POGADAJMY O STUDIACH! - webinar dla kandydatów na UMCS

Już 14 stycznia o godzinie 17 odbędzie się kolejny webinar dla kandydatów na studia. Spotkajcie się z nami online!

czytaj dalej

Webinar dla kandydatów na studia

Już w najbliższy wtorek, 2 grudnia odbędzie się pierwszy w nowym cyklu webinar dla kandydatów na studia na UMCS.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane