Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Program 2+1

łączy studia w WSSP w Lublinie ze studiami w Wielkiej Brytanii.

Po ukończeniu drugiego roku studenci turystyki i rekreacji bądź wychowania fizycznego mają możliwość transferu na pokrewne kierunki w University of Bedfordshire i University of Northampton na okres jedengo roku i uzyskania brytyjskiego dyplomu.

Studenci fizjoterapii mają możliwość ukończenia studiów na kierunku Sports Therapy w University of Bedfordshire.
Program 2+1 w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie będzie prowadzony w trybie specjalnym. Połowa zajęć będzie prowadzona w języku angielskim, a druga część w języku polskim.  Studenci będą mieli także zagwarantowane dodatkowe zajęcia ze specjalistycznego słownictwa zwiaząnego z dziedziną studiów. Oprócz tego będzie prowadzony blok zajęć poświęconych kulturze i historii brytyjskiej.

W związku z tym, ze część zajęć będzie prowadzonych w języku angielskim, a w uczelniach brytyjskich wyłącznie w tym języku, kandydaci muszą wykazać się udokumentowaną znajomością języka angielskiego.

  • Matura rozszerzona z języka angielskiego 60%
  • Certyfikat B2

W przypadku braku odpowiedniego dokumentu będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.
 

Powiązane artykuły

Akademickie Centrum Fizjoterapii

jest zakładem Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola świadczącym usługi rehabilitacyjne oraz prowadzącym zajęcia kliniczne dla studentów fizjoterapii.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane