Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010 - zakończone

22 stycznia zakończył się cykl imprez pod nazwą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010 w miastach: Brzozów, Jasło, Sanok, Krosno. Spotkania te cieszyły się dużym powodzeniem wśród maturzystów - odwiedziło je około 4 tys. uczniów klas maturalnych z wymienionych miast i powiatów.

Wystawcy przedstawili odwiedzającym bogatą i profesjonalnie przygotowaną ofertę. Nie zabrakło również konkursów i prezentacji multimedialnych w stoiskach wystawienniczych uczelni uczestniczących w Spotkaniach. Oprócz uczniów gościliśmy na targach również prezydentów miast i starostów powiatów, którzy objęli patronatami honorowymi spotkania w poszczególnych miastach, a także przedstawicieli wydziałów edukacji, dyrektorów i pedagogów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych 2010. Dziękujemy za wspaniałą współpracę i pełną życzliwości atmosferę. Wystawcom dziękujemy za uczestnictwo w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2010 i serdecznie zapraszamy jeszcze w tym roku, w miesiącu listopadzie do udziału w edycji jesiennej targów w innych miastach Podkarpacia - w Tarnobrzegu, Mielcu, Jarosławiu i Przemyślu.

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010 w Krośnie

W piątek 22stycznia spotkaliśmy się w Krośnie - czwarty dzień spotkań edukacyjnych, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnzjalnych Nr 1. Wspaniała atmosfera , uczelnie i przyszli studenci, uroczyste otwarcie, którego dokonał Z-ca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran, zaproszonych gości, wystawców i uczniów odwiedzających ekspozycje wystawiennicze uczniów przywitał Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Gregorczyk.

Młodzież miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego z bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzała każde stoisko z profesjonalnie przygotowaną ofertą przez zaproszone szkoły wyższe. Krośnieńska młodzież była doskonale przygotowana do rozmów z przedstawicielami uczelni, mnóstwo pytań, wątpliwości. Po to właśnie organizowane są spotkania edukacyjne, żeby uczniowie mogli zweryfikować już posiadaną wiedzę, a także po to by dokonać właściwego wyboru na dalszą przyszłość.

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010 w Sanoku

Sanok był trzecim miastem, w którym odbywały się spotkania edukacyjne w Zespole Szkół Nr 3. Tradycyjnie o godzinie 9-tej odbyło się uroczyste otwarcie, którego dokonał Dyrektor Pan Krzysztof Futyma. W otwarciu targów uczestniczyli również zaproszeni dyrektorzy szkół Powiatu Sanockiego


Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010 w Jaśle

Drugi dzień Spotkań Edukacyjnych odbył się w Jaśle. W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatu Jasielskiego z Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Naczelnik Pan Wojciech Piękoś oraz Zastępca Naczelnika Pan Andrzej Papciak.

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Pani Dorota Czernecka przywitała zaproszonych gości, wystawców oraz przybyłych uczniów odwiedzających targi.

Otwarcie Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych w Brzozowie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 19 stycznia 2010 w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie rozpoczął się cykl spotkań edukacyjnych. Uroczyste otwarcie odbyło się o godz. 9-tej, którego dokonał Starosta Brzozowski Pan Zygmunt Błaż - Patron Honorowy Targów.

Zaproszonych gości i wystawców przywitała Dyrektor LO Pani Dorota Kamińska. W otwarciu uczestniczyli również Sekretarz Pani Ewa Tabisz oraz Naczelnik Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Pan Stanisław Pilszak. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane