Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

OSTATNI DZWONEK - zapisz się na wymarzone studia w Katowicach

Zapraszamy na I rok studiów licencjackich, inżynierskich oraz jednolitych magisterskich.

Oferujemy studia dzienne oraz zaoczne, na kierunkach:

• Architektura Wnętrz,

• Architektura,

• Budownictwo,

• Gospodarka Przestrzenna,

• Grafika, Mechatronika,

• Informatyka oraz Wzornictwo (projektowanie mody).

Zapraszamy do skorzystania z promocji:

NA OSTATNI DZWONEK, dzięki której każda osoba, która zapisze się na I rok studiów i złoży dokumenty w wyznaczonym terminie może zaoszczędzić do 700 zł.

Oferta skierowana jest do wszystkich zapisujących się na dowolny kierunek studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, którzy w terminie 01.09.2016 - 18.09.2016 złożą dokumenty w Dziale Rekrutacji / Dziekanacie.

Więcej informacji na:

www.wst.com.pl

************************

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach istnieje od 2003 roku (numer w rejestrze uczelni niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - 286) i zalicza się do wiodących Uczelni w obszarze nauk technicznych oraz artystycznych. WST jest pierwszą, niepubliczną Uczelnią w regionie, kształcącą m.in. przyszłych architektów, projektantów, grafików, specjalistów budowlanych, reżyserów i operatorów filmowych.

Wizytówką Uczelni jest specjalnie opracowany program nauczania i wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna, którą stanowią wybitni specjaliści wywodzący się ze śląskiego, krakowskiego, poznańskiego i łódzkiego środowiska akademickiego. Zbudowany na interdyscyplinarnej wiedzy, bogaty program studiów przygotowuje studentów do przyszłej pracy zarówno teoretycznie, jak i praktycznie.

Misją Uczelni jest tworzenie nowoczesnego systemu kształcenia licencjatów, inżynierów oraz magistrów odpowiadającego współczesnym europejskim standardom. Mając na uwadze wysokie wymagania, jakie stawia specjalistom współczesny rynek pracy, studenci podczas studiów mają możliwość zapoznania się
z nowoczesnymi systemami wspomagania projektowania i technikami komputerowymi.

Uczelnia posiada bogatą ofertę edukacyjną na studiach dyplomowych: pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych magisterskich oraz na studiach podyplomowych. Nauka odbywa się w trybie stacjonarnym
i niestacjonarnym. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane