Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Noc z dziennikarstwem i PR

O biznesie w sieci, nowych trendach w public relations, korespondencji dziennikarskiej ze świata, projektowaniu okładek i druku prasowym opowiedzą dziennikarze, redaktorzy i przedstawiciele agencji PR. „Noc z dziennikarstwem i public relations” odbędzie się w piątek, 7 czerwca 2013 r. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej przy Ostrowskiego 30 we Wrocławiu.

W ramach spotkań z wykładowcami dziennikarstwa i public relations SWPS we Wrocławiu osoby zainteresowane mediami, PR, marketingiem, reklamą i internetem będą mogły dowiedzieć się więcej o pracy w tych branżach. Wieczorne warsztaty będą trwać od godz. 20.00 do 22.30 i będą dotyczyć, np. brandingu, skuteczności badań empirycznych, pracy korespondenta prasowego, portali biznesowych, dziennikarstwa internetowego, pracy z kamerą i mikrofonem. Prócz warsztatów w programie pokazy tańca i koncert zespołu muzycznego.

– Organizowane przez nas wieczorne spotkania dadzą możliwość poznania w praktyce tego, na czym w największej mierze polegają specyficzne studia przygotowujące do pracy w zawodach medialnych. Stawiamy na zadania praktyczne do realizacji, problemy do rozwiązania, wyzwania, którym trzeba sprostać. Uczymy pracy zespołowej, myślenia projektowego, dzielenia się zadaniami w grupie. Tego wszystkiego będzie można doświadczyć na własnej skórze podczas przygotowywanych przez nas warsztatów i prezentacji – mówi dr hab. Igor Borkowski, prof. SWPS, organizator wydarzenia.

Wśród prowadzących warsztaty są m.in. Szymon Sikorski (prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, właściciel PR Publicon), red. Rafał Motriuk (Polskie Radio), red. Tomasz Bonek (money.pl) oraz dr Maurycy Graszewicz (Morris Marlowe).

Spotkania mają charakter otwarty, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 czerwca drogą mailową na adres: strefa.wroclaw@swps.edu.pl.

Więcej informacji na stronie www.swps.pl/wroclaw w zakładce Aktualności. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane