Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Otwarty Akademii Ignatianum w Krakowie

Przyjdź na Dzień Otwarty Ignatianum – poznaj uczelnię – poczuj się jak student. Już 11 kwietnia 2018 r. zapraszamy na Dzień Otwarty Akademii Ignatianum w Krakowie! Startujemy o godz. 9:30.

To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej uczelni, spotkania ze studentami, a także zwiedzenia akademii. W ramach Dnia Otwartego oferujemy również konsultacje z Biurem Rekrutacji oraz z Biurem Współpracy Międzynarodowej.

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalnie dla Was zajęcia otwarte prowadzone przez pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii Ignatianum w Krakowie. „Zagadki kryminalistyczne” to propozycja przede wszystkim dla osób zainteresowanych Psychologią. Zajęcia odbędą się w godzinach 10:00-11:00 w sali 501. Z kolei dla przyszłych pedagogów proponujemy wykład dr Ewy Dziewońskiej „Komunikacja w rodzinie jako system relacji rodzice-dzieci” w godzinach 11:30-12:15, sala 412. Dla pasjonatów dziennikarstwa oferujemy „Mini warsztaty radiowe” z mgr Anną Łoś (studio radiowe, grupa I - godz. 11.30-12.00, grupa II - 12.10-12.40).

Zapraszamy na wykłady otwarte wszystkich, którzy chcą poczuć się jak studenci Akademii Ignatianum w Krakowie!

W razie pytań prosimy o kontakt: 12 3999 615, e-mail: biuropromocji@ignatianum.edu.pl. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie