Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

ADMINISTRACJA MEDYCZNA - NOWY KIERUNEK STUDIÓW

ZAPRASZAMY na studia podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

Wszystkie zajęcia praktyczne na kierunku Administracja medyczna będą odbywały się w pracowniach Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie pod okiem wysokiej klasy ekspertów, natomiast wykłady będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę KWSPZ.

Poszerzenie kwalifikacji w zakresie

Słuchacze studiów podyplomowych zdobędą umiejętności i kompetencje niezbędne do efektywnego planowania, koordynacji i realizacji zadań na samodzielnych stanowiskach zarządczych i organizacyjnych w podmiotach leczniczych oraz będą mieli możliwość zatrudnienia w publicznych i niepublicznych podmiotach wykonujących działalność leczniczą.

Studia skierowane są do absolwentów

Studia są skierowane do absolwentów szkół wyższych z tytułem licencjata, inżyniera lub magistra pragnących zdobyć/poszerzyć wiedzę z zakresu zasad organizacji i funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, procedur medycznych oraz prowadzenia i obiegu dokumentacji medycznej.

Program studiów

Studia podyplomowe trwają 2 semestry, obejmują 235 godzin dydaktycznych, w tym 110 godzin ćwiczeń i warsztatów.

Zyskaj solidne umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania nowoczesnego zawodu.

Słuchacze otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych w zakresie Administracji medycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 10 lutego 2017r. (Dz. U. z 2017r., poz. 279)

ZAPRASZAMY
 

Powiązane artykuły

Dietomat Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia

DIETOMAT KWSPZ to innowacyjny, autorski program dietetyczny służący do planowania i oceny sposobu żywienia, skierowany zarówno do studentów kierunków nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz profesjonalistów, którzy będą mogli układać jadłospisy w oparciu o najnowsze normy i zalecenia żywieniowe oraz dietetyczne.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane