Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Berlitz Wrocław

Berlitz Wrocław


Szkoła językowa Berlitz Wrocław 

Jeśli szukasz najskuteczniejszej metody nauki języka angielskiego lub innego języka obcego, szkoła językowa Berlitz Wrocław będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Berlitz jest jedyną szkołą językową o zasięgu globalnym, która pomoże Ci zacząć się skutecznie komunikować w języku obcym, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nauka metodą Berlitza pozwoli Ci zanurzyć się w nowym języku i jego kulturze już od pierwszego dnia kursu. Metoda ta pozwala osiągnąć szybsze i lepsze rezultaty w nauce. Dzięki niej poprawisz umiejętności posługiwania się językiem w codziennym życiu. Stworzyliśmy zaawansowane narzędzia wspomagające naukę języków, aby zapewnić Ci komfort uczenia się w dogodnym dla Ciebie czasie.

W Berlitz Wrocław wszystkie kursy językowe są niezwykle elastyczne i dostosowane do twoich celów i potrzeb językowych. Możesz wybrać między kursem indywidualnym i grupowym, odbywającym się w szkole, bądź zdalnie przez internet. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz wybrać kurs intensywny, a nawet połączyć indywidualne zajęcia z lektorem z lekcjami online lub przez telefon. Zapraszamy na kurs angielskiego w szkole Berlitz Wrocław!

Wybierz język angielski we Wrocławiu w szkole Berlitz! W samym sercu pięknego Wrocławia, w sąsiedztwie przytulnych kawiarenek i restauracji na starym mieście znajduje się Szkoła Językowa Berlitz. To właśnie tu, we Wrocławiu przy ul. Św. Mikołaja lektorzy i native speakerzy Berlitz prowadzą lekcje języka angielskiego i wielu innych.

Dlaczego Berlitz?

Metoda Berlitz
Sprawdzona, interaktywna i niezwykle skuteczna metoda nauki, którą dostosujemy do Twoich potrzeb. Nauka języków obcych metodą Berlitz sprawi, że zdobędziesz pewność siebie i zaczniesz porozumiewać się w nowym języku obcym w bardzo krótkim czasie.

Szybkie rezultaty
Zacznij szybciej komunikować się w obcym języku. Poświęć mniej czasu na naukę, a więcej na to, co dla Ciebie najważniejsze.

Zrozumienie różnic kulturowych
Łączymy naukę języków obcych ze szkoleniami dotyczącymim różnic kulturowych aby zapewnić Ci niezbędną wiedzę, dzięki której łatwo i szybko zaadaptujesz się w nowym miejscu zamieszkania lub w pracy w środowisku międzynarodowym.

Elastyczność
Bez względu na preferowany sposób nauki, szkoła językowa Berlitz dysponuje rozwiązaniami dostosowanymi do Twoich aktualnych potrzeb. Ucz się języka online, w szkole, z lektorem lub samodzielnie w domu.

Znajdź swój kurs

Szkoła językowa Berlitz oferuje szereg kursów językowych i szkoleń międzykulturowych dla dorosłych, dzieci, młodzieży, firm i nie tylko. Wybierz jedną z poniższych opcji, aby znaleźć swój idealny kurs.

Kursy językowe dla dorosłych

Kursy językowe dla dorosłych Berlitz są przeznaczone dla osób, które chcą skutecznie nauczyć się wybranego języka obcego. Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd za granicę, znajomość języka jest Ci niezbędna w miejscu pracy, czy też chcesz swobodnie komunikować się z przyjaciółmi - nauka nowego języka jest gwarancją sukcesu. Nauka angielskiego dla dorosłych w Berlitz pomoże Ci odkryć świat na nowo.

Wybierz angielski dla dorosłych w grupach lub ucz się angielskiego za granicą. Bez względu na cel jaki chcesz osiągnąć, zapewniamy pełne wsparcie potrzebne w trakcie nauki języka.

Ucząc się w Berlitz, masz dostęp do:

Berlitz oferuje następujące kursy językowe dla dorosłych:

Język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży oferowane przez Berlitz pomogą rozwinąć się Twojemu dziecku w wielu obszarach oraz zwiększą jego możliwości nauki i pracy w międzynarodowym środowisku w przyszłości.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię język angielski, czy też szukasz kursu niemieckiego lub hiszpańskiego dla Twojego dziecka, Berlitz to właściwy wybór.

Badania naukowe wykazały, że dzieciństwo to najlepszy okres na naukę języka. Dzieci i młodzież są bardziej otwarte na wiedzę, mają mniej oporów niż dorośli dzięki czemu uczą się języków szybciej przyswajając nową wiedzę bez większego problemu.

Wykorzystaj naturalne zdolności poznawcze Twojego dziecka

Zwiększone zdolności poznawcze, szersza perspektywa patrzenia na świat oraz większe możliwości rozwoju to tylko niektóre z korzyści wynikające z bycia osobą dwujęzyczną. Nasz kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzony wyłącznie w języku angielskim to szansa na wyjątkowy rozwój Twojego dziecka. 

Nasze zajęcia z języka obcego dla dzieci można bez problemu dostosować do planu zajęć.

Nasze kursy obejmują:

Badania naukowe wykazały, że nauka drugiego języka poprawia znacząco zdolności poznawcze dziecka. W trakcie nauki języka, na przykład na kursie niemieckiego dla dzieci, oprócz nauki mówienia, czytania i pisania, często obserwuje się u dzieci zwiększenie umiejętności krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz kreatywnego myślenia. Nasze kursy są prowadzone w sposób interaktywny, co powoduje, że dzieci są stale zaangażowane i aktywne podczas nauki.

Kursy językowe oferowane w szkole Berlitz:

Kursy językowe i szkolenia dla firm

Chcesz zaplanować i zorganizować szkolenia biznesowe dla swojej firmy? Skorzystaj z naszej wiedzy,pasji i zaangażowania naszego zespołu. Spersonalizowane szkolenia dla biznesu Berlitz zostaną idealnie dopasowane do Twoich wymagań i potrzeb, co gwarantuje wysokie korzyści z nakładów przeznaczonych na szkolenia.

Popraw komunikację wewnętrzną w Twojej firmie

Sprawna komunikacja międzykulturowa może poprawić spójność i jakość organizacji. Kursy językowe i szkolenia międzykulturowe Berlitz obejmują również takie obszary jak przywództwo i zarządzanie, z uwzględnieniem praktycznych narzędzi i technik niezbędnych do funkcjonowania w środowisku wielokulturowym.

Szkolenia dla firm Berlitz wyróżnia niezwykła elastyczność - plan zajęć jest ustalany w taki sposób, aby nie kolidował z obowiązkami służbowymi.

Wybierz swój kurs


Berlitz to szkoła językowa ze 140-letnią tradycją, własną metodą nauczania i opatentowanymi programi językowymi, takimi jak słynny Total Immersion. 

Zapraszamy Cię do nauki języków (face-to-face i online), szkolenia umiejętności komunikacyjnych i pogłębiania praktycznej wiedzy kulturowej .

Dołącz do grona zadowolonych celebrytów, polityków i ludzi biznesu, kórzy dzięki Berlitz płynnie i bez kompleksów posługują się językami obcymi w międzynarodowym środowisku.


Języki na uczelni:

włoski, szwedzki, rosyjski, niemiecki, hiszpański, francuski, angielski

Główny adres uczelni

  • Berlitz Wrocław
    ul. Św. Mikołaja 7, Wrocław 50-125
  •  
  • Telefon: +48 71 372 35 45, 883 303 349
  • Strona: http://www.berlitz.com

Godziny otwarcia:
Pn - Pt
8:00 - 20:00
Sob.
8:00 - 14:00

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane