Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Alfa Direct Centrum Językowe

Alfa Direct Centrum Językowe


To szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią (Direct Method for English, Direktes Deutsch, Espagnol Directo) jak również szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. 

Wysoką jakość oferowanych przez nas kursów językowych gwarantuje wykwalifikowana i rzetelna kadra, posiadająca wieloletnie doświadczeniew prowadzeniu kursów metodą bezpośrednią Direct. Naszym atutem jest również doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. 

Dlaczego my?


Cztery razy szybciej

Dzięki regularnym powtórkom oraz pełnemu wykorzystaniu czasu podczas lekcji, metoda bezpośrednia Direct Method pozwala przyswoić materiał do czterech razy szybciej niż metoda tradycyjna.

U nas lekcja to 50 min

W większości szkół językowych jednostka lekcyjna to 45 lub nawet 40 minut. U nas jedna lekcja trwa 50 minut, co oznacza, ze miesięcznie zyskujesz nawet 80 minut lekcji, co rocznie oznacza 16 dodatkowych godzin zajęć.

Darmowe lekcje próbne

Zanim zdecydujesz się zostać z nami, gwarantujemy Ci 2 darmowe lekcje próbne*, podczas których możesz bez żadnych zobowiązań sprawdzić nasz kurs i metodę bezpośrednią.

*dotyczy zajęć w grupie Standard

Pakiety lekcyjne

U nas nie musisz podpisywać umowy i płacić za cały rok z góry. Możesz wybrać jeden z dogodnych pakietów lekcyjnych i wykupić odpowiednio 20, 40 lub 60 lekcji.

Dostęp do dodatkowych materiałów dydaktycznych

Studentom szczególnie spragnionym wiedzy zapewniamy dostęp do platformy internetowej oraz bloga, gdzie każdy słuchacz może utrwalić wiadomości z lekcji, nadrobić zaległości, powtórzyć materiał przed egzaminem oraz uzupełnić wiedzę o ciekawostki językowe.

Dodatkowe zajęcia tematyczne

Chcąc zapewnić naszym słuchaczom ciągły kontakt z autentycznym językiem, organizujemy cykliczne zajęcia dodatkowe w oparciu o materiały filmowe, muzyczne oraz kulturalne.

Zniżka dla studentów

-15% przez cały rok Dla studentów uczelni wyższych przygotowaliśmy specjalną zniżkę, która nie trwa miesiąc, a cały rok.

Doświadczona kadra

Lektorzy pracujący w naszej szkole posiadają wykształcenie filologiczne oraz mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (w tym metodą bezpośrednią). Ponadto, praca lektorów jest nieustannie monitorowana tak, aby zapewnić naszym słuchaczom najwyższą jakość nauczania.

Dogodna lokalizacja

Dzięki lokalizacji na poznańskich Winogradach (w pobliżu przystanku PST Słowiańska) łatwo do nas dotrzesz zarówno z centrum, jak i z północnej części miasta i jego okolic.


Języki na uczelni:

rosyjski, niemiecki, hiszpański, francuski, angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Wyjeżdżasz na studia za granicę? Oto kilka rzeczy, o których musisz pamiętać!

Ubezpieczenie zdrowotne, rachunek bankowy, lokalna karta SIM… O czym warto pamiętać wybierając się na studia za granicą? Co można zrobić jeszcze w Polsce, by początek roku akademickiego był bezproblemowy, a w studiowaniu nie przeszkadzały niezałatwione tematy?

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane