Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Akademia Wizażu

Akademia WizażuAkademia Wizażu i Stylizacji kształci w  rocznym systemie nauczania. Program realizowany jest w trybach: zaocznym i dziennym. Nabór odbywa się dwa razy do roku (wrzesień i marzec).

Umożliwiamy zdobycie dwóch zawodów  ( wizażysta i stylista ) w ciągu 10 miesięcy nauki.

Do Akademii przyjmowane są zarówno osoby, które nie miały dotychczas kontaktu z zawodem, jak i posiadający już pewne doświadczenie praktycy, pragnący w możliwie nowoczesny i gruntowny sposób uporządkować swoje wiadomości. 

TRYB DZIENNY- zajęcia 2 dni w tygodniu (co drugi tydzień)

TRYB ZAOCZNY- zajęcia co dwa tygodnie (sobota - niedziela).

 Cena : 470zł za miesiąc nauki- (może ulec zmianie)
Poza szkoleniem praktycznym i teoretycznym Akademia stwarza możliwość budowy własnego portfolio, które stanowi wizytówkę absolwenta i jest absolutną podstawą dalszej pracy zawodowej, nierzadko ważniejszą niż  dyplom!

Posiadamy ekskluzywne, niestandardowe pomieszczenia, wyposażone w profesjonalny sprzęt do zajęć.  Naszym studentom, poza bogatymi podstawami teoretycznymi, oferujemy warunki identyczne z warsztatem pracy profesjonalisty: dostęp do kosmetyków i akcesoriów niezbędnych w pracy wizażysty oraz bogato wyposażoną garderobę nieodzowną przy praktycznym ćwiczeniu stylizacji.

Program nauczania został opracowany na podstawie 19 – letniego doświadczenia zawodowego współzałożycielki Akademii -  Anety Eliaszczuk,  uwzględniając  na bieżąco aktualizowane, światowe trendy z dziedziny mody i makijażu.  

Program  zawiera  szeroki zestaw zagadnień i warsztatów praktycznych z dziedziny wizażu, stylizacji, mody, fryzjerstwa i fotografii. Studenci zapoznają się również z niezbędnymi w pracy stylisty wiadomościami z zakresu kosmetyki i dermatologii. Ze względu na artystyczny charakter naszej szkoły, oferta została wzbogacona o warsztaty malarskie, rysunek oraz wykłady z historii sztuki, ubioru, filmu i teatru.

Zgłębianie sztuki profesjonalnego makijażu i stylizacji naszym studentom proponujemy zacząć od... siebie. W trakcie zajęć to właśnie oni poddani zostaną metamorfozie, dzięki której poznają siłę i możliwość stylizacji. 

Zadaniem dobrego wizażysty  nie jest przebrać człowieka, ale ubrać go zgodnie z jego wnętrzem i charakterem. Dlatego w programie nauczania uwzględniono elementy psychologii zawodu oraz, przydatne podczas samodzielnej działalności, podstawy marketingu. 

Niespotykana w skali kraju ilość prac wykonanych przez naszych uczniów to najlepszy miernik popularności placówki.
Zapraszamy na nasza stronę !!

www.wizazlux.pl

Zawody na uczelni:

stylista
Wizażysta

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane