Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Policealna GoWork.pl

Szkoła Policealna GoWork.pl


przejdź do spisu treści
Szkoły policealne mają wiele zalet, ale zdecydowanie ich najmocniejszym punktem jest fakt, że w krótkim czasie dają swoim słuchaczom solidny fach zapewniający dobrą pracę. Uczelnie wyższe (państwowe lub prywatne) zwyczajnie nie są w stanie zagwarantować absolwentom, że po ukończeniu trwających pięć lat studiów od razu znajdą pracę lub że ich posada będzie dobrze płatna. Warto dodać, że obecnie coraz mniej liczy się papierek i teoria, a coraz więcej konkretna wiedza i umiejętności.

Kalkulacja jest więc prosta – po kursie w jednej z naszych szkół policealnych (rocznej lub dwuletniej) sprawnie przejdziesz od nauki do pracy. W ten sposób nie tylko szybciej rozpoczniesz karierę i osiągniesz płynność finansową, ale także, jeśli zechcesz – założysz własną firmę.


Szkoły

Roczna szkoła policealna GoWork
 skierowana jest do wszystkich, którzy chcą uzyskać tytuł specjalisty w danej dziedzinie. Zapraszamy także tych, którzy mają ochotę poszerzyć kwalifikacje zawodowe lub po prostu rozwijać swoje zainteresowania. Po zakończeniu nauki absolwent otrzymuje tytuł specjalisty zgodny z kierunkiem kształcenia.

Nasza szkoła figuruje w ewidencji Szkół i placówek Niepublicznych. Oferujemy zajęcia dydaktyczne najwyższej jakości. Wykłady odbywają się w profesjonalnie wyposażonych salach i pracowniach znajdujących się w centrum miasta. Oferujemy autorskie programy zajęć, które zostały przygotowywane w oparciu o założenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. W zakładkach dotyczących konkretnych kierunków można znaleźć informacje na temat cen i trybów nauki. Najpopularniejsze kierunki z naszej oferty to obecnie grafik komputerowy, fryzjerstwo i dietetyka.

Aby się zapisać, należy posiadać 3 zdjęcia legitymacyjne, oryginał ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kopia potwierdzona notarialnie), zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na danym kierunku oraz podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).


Ukończenie dwuletniej szkoły policealnej GoWork.pl umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego przygotowanego przez OKE. Po jego zdaniu absolwent otrzymuje uprawnienia do wykonywania upragnionego zawodu. Nasza szkoła jest jednocześnie ośrodkiem egzaminacyjnym, który nadaje tytuł technika.

Realizujemy trzy tryby nauczania: dzienny, zaoczny i weekendowy. Stawiamy na ćwiczenia praktyczne, które pomogą poradzić sobie w wykonywanym zawodzie. Więcej informacji o kierunkach, prowadzeniu zajęć oraz wszelkich formalnościach związanych z zapisem można znaleźć w odpowiednich zakładkach na stronie internetowej, a także w oddziałach szkoły w poszczególnych miastach (we Wrocławiu, w Warszawie, w Krakowie, w Katowicach, w Bydgoszczy, w Poznaniu, w Lublinie, w Szczecinie, w Zielonej Górze, w Opolu, w Białymstoku i w Gdańsku). Na naszej stronie można również znaleźć formularz zgłoszeniowy.


Wybór medycznej szkoły policealnej GoWork.pl to inwestycja, która szybko się zwraca. Po ukończeniu edukacji wręczamy naszym absolwentom dyplomy. Oferujemy tylko przyszłościowe kierunki, takie jak asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, a także technik masażysta.

Kształcimy specjalistów z branży medycznej zapewniając najlepszą kadrę. Warto dodać, że nasi wykładowcy stawiają na pratykę, dzięki czemu pracę można podjąć tuż po zakończeniu nauki. Oferujemy tryb dzienny, zaoczny oraz wieczorowy, więc każdy może indywidualnie dopasować sobie czas zajęć.

Aby zapisać się do szkoły medycznej GoWork.pl, należy wziąć ze sobą oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej, trzy zdjęcia, podanie oraz zaświadczenie od lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki.


Kwalifikacyjne kursy zawodowe to propozycja wypełniająca lukę powstałą po likwidacji szkół zawodowych. Ofertę kierujemy nie tylko do osób, które chciałby szybko zdobyć konkretny zawód, ale także do tych, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje. To także świetny pomysł dla tych, którzy pragną się przekwalifikować i w krótkim czasie zyskać wszelkie umiejętności potrzebne w nowej branży. Szkoła GoWork organizuje dodatkowo spotkania z doradcą zawodowym, który pomaga zaplanować ścieżkę kariery.

Wszystkie kursy kończą się egzaminem, który przeprowadza Okręgowa Komisja Egzaminacyjna. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, absolwent uzyskuje dyplom potwierdzający kwalifikacje i uprawniający do wykonywania danego zawodu.

Każdy zawód ma konkretną liczbę kwalifikacji. W momencie, w którym Słuchacz zdobędzie je wszystkie - otrzyma tytuł technika.

Darmowa szkoła policealna jest skierowana do wszystkich, którzy chcą kontynuować naukę po szkole średniej, by uzyskać tytuł specjalisty lub technika.

Wszystkie zajęcia, które prowadzimy w darmowej szkole policealnej, a także egzaminy i dyplomy są całkowicie bezpłatne.

Gwarantujemy, że pomimo braku opłat, poziom nauczania jest u nas bardzo wysoki, a zajęcia, prowadzone przez najlepszych Nauczycieli, odbywają się w nowocześnie wyposażonych pracowniach.

Oferujemy autorskie programy zajęć, które zostały przygotowywane w oparciu o założenia Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Stawiamy na ćwiczenia praktyczne, które pomogą poradzić sobie w wykonywanym zawodzie. Więcej informacji o kierunkach, prowadzeniu zajęć oraz wszelkich formalnościach związanych z zapisem można znaleźć w odpowiednich zakładkach na stronie internetowejNajpopularniejszy kierunek
W naszych szkołach stawiamy na kierunki, które są obecnie atrakcyjne na rynku pracy, zwłaszcza pod względem dużej liczby ofert. Co ważne, niektóre ze specjalizacji są u nas całkowicie darmowe. Przeczymy obiegowej opinii, że czesne za 0 zł oznacza gorszą jakość. Słuchacze darmowych kierunków mają dostęp do tych samych, nowocześnie i profesjonalnie wyposażonych pracowni, co Słuchacze kierunków płatnych. Dodatkowo, w przypadku wielu kierunków, aby wziąć udział w kursie, wystarczy mieć ukończone gimnazjum lub ośmioletnią szkołę podstawową.


Oferta szkoły policealnej GoWork

Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Ponad setka specjalizacji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać wśród zawodów artystycznych, technicznych lub biznesowych. Dodatkowo medyczna szkoła policealna GoWork oferuje naukę na kierunkach takich jak higienistka, asystentka stomatologiczna, masażysta lub technik farmaceuta.

Po ukończeniu kursu policealnego możesz przystąpić do egzaminu państwowego i uzyskać dyplom zawodowy z tytułem technika. To już na starcie zapewni Ci świetną pracę.


Jakość kształceniaStawiamy na praktykę i indywidualne podejście do Słuchaczy. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a prowadzą je doświadczeni Wykładowcy, którzy na co dzień pracują w konkretnym zawodzie. Posiadamy doskonale wyposażone, nowoczesne sale wykładowe i pracownie, które umożliwiają uzyskanie kwalifikacji praktycznych.


Dlaczego właśnie my?

  • Pracodawcy (nie tylko w Polsce, ale także zagranicą) bardzo cenią współpracę z naszymi Absolwentami
  • Cały czas obserwujemy rynek pracy i dostosowujemy ofertę edukacyjną do aktualnych warunków
  • Mamy świetną kadrę
  • Posiadamy 90 pracowni wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia dydaktyczne
  • Proponujemy atrakcyjne oferty cenowe (w tym kierunki za 0zł)
  • Oferujemy profesjonalne doradztwo zawodowe
  • Nasze mury opuściło już ponad 3000 zadowolonych słuchaczy
  • Brak opłat za egzaminy i 100% zdawalności


Gdzie nas znajdziesz?

Posiadamy oddziały w 8 największych miastach w Polsce, takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Białystok.

Nasze placówki mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, głównie w centrach miast, więc słuchacze mają zapewniony łatwy i wygodny dojazd.

Chcesz mieć zawód gwarantujący świetną pracę? Wybierz szkołę policealną GoWork!
przejdź do spisu treści

Siedziby szkoleniowe


Biura czynne:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Warszawa: ul. Żurawia 47 piętro III, Tel. 22 622 13 09 /Oddział Główny

Katowice: Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10), Tel. 32 701 25 50

Kraków: Wielopole 18b, II piętro, Tel. 12 359 99 00

Lublin: ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), Tel. 81 477 90 00

Łódź: ul. Gdańska 90, piętro I lokal nr 1-4, klatka A, Tel. 42 292 81 00

Olsztyn: ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201, Tel. 22 622 13 09

Białystok: ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat, Tel. 22 622 13 09

Poznań: Św. Marcin 66/72, piętro 11, Tel. 61 818 28 14

Szczecin: ul. Kaszubska 52, lokal 210, Tel. 91 820 70 00

Bydgoszcz: ul. Jagiellońska 12, I piętro, Tel. 525208000

Siedlce: ul. Kochanowskiego 18, Tel. 25 749 39 00

Wrocław: ul. Ruska 51B, Tel. 71 729 39 00

Gdańsk: ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C, Tel. 58 717 89 00


Kursy i szkolenia


Szkolenia kadry

Kurs kadry i płace od podstaw - program Symfonia 120h

Kurs kadry i płace 180h

Kurs prawo pracy od podstaw 30h

Kurs czas pracy 2019 8h

Kurs urlopy pracownicze 8h

Kurs korygowanie dokumentacji ZUS 8h

Zmiany w prawie pracy i ubezpieczeniach 2018 8h

Kurs obsługa programu Symfonia 20h

Kurs obsługa programu Płatnik 20h

Kurs Zatrudnianie cudzoziemców 8h

Kurs Systemy okresowych ocen pracowniczych 8h

Kurs Przeciwdziałanie mobbingowi w miejscu pracy 8h

Szkolenie z czasu pracy kierowców 8h

Szkolenie z podróży służbowych krajowych i zagranicznych z uwzględnieniem aktualnych zmian 8h

Kurs Płace zaawansowane 16h

Kurs Obsługi Programu enova365

Szkolenia HR

Kurs Specjalista ds. HR 60h

Szkolenia dla managerów

Kurs Kierownik i Manager - Professional Leadership 50H

Kurs event manager - organizacja imprezy od koncepcji do realizacji 32h

Kurs zarządzania czasem 16h

Kurs Jak założyć własną firmę - ABC Przedsiębiorczości 50h

Szkolenia dla urzędników

Kurs Kodeks postępowania administracyjnego KPA

Szkolenie z Instrukcji kancelaryjnej 8h

Kursy z dotacji europejskich

Kurs Specjalista ds. pozyskiwania i zarządzania projektami unijnymi 60h

Szkolenia sprzedażowe

Kurs Nowoczesne Techniki Sprzedaży (36h)

Szkolenia nieruchomości

Kurs zarządzanie najmem 24h

Kurs zarządzania nieruchomościami 60h

Książka Obiektu Budowlanego (KOB)

Szkolenia rozwój osobisty

Kurs Trenerski " Train the Trainer" 60 h

Szkolenia logistyka

Kurs specjalista ds. transportu i logistyki 60h

Kurs Nowoczesny Magazynier- zarządzanie logistyczne 22h

Szkolenie z obsługi programu INTRASTAT 16h

Szkolenia techniczne

Kurs rysunek techniczny 24h

Kurs instalowania, konserwacji i eksploatacji systemów alarmowych - pracownik zabezpieczenia technicznego 55 h

Bezpieczeństwo

Kurs detektywistyczny 70h

Kursy księgowości

Kursy księgowości

Kurs księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego - program Symfonia 120h

Kurs asystenta samodzielnego księgowego 24h

Kurs na głównego księgowego 120h

Kurs podatkowej książki przychodów i rozchodów 48h

Kurs excel dla księgowych 16h

Szkolenie o zmianach w podatku VAT w 2019r 8h

Kursy architektura

Kurs projektowania wnętrz 140h

Kurs projektowania mebli 60h

Kurs Home Staging - stylizacja nieruchomości 40h

Kurs stolarski 80 h

Kursy ogrodnictwo

Kurs projektowania ogrodów 120h

Kurs pielęgnacji ogrodów 32h

Kursy florystyka

Kurs Florystyki I i II stopnia 100h

Kursy językowe

Intensywny Kurs Języka Niemieckiego dla Opiekunów Osób Starszych- wyjazdowy 3 tyg. z wyżywieniem i zakwaterowaniem 180h

Kursy zawodowe

Kurs opiekunki dziecięcej w żłobku do 3 lat 280h

Kurs opiekunki dziecięcej powyżej 3 lat 90h

Kurs opiekuna osób starszych 16h

Szkolenia sekretarek

Kurs asystencko - sekretarski z językiem angielskim 32h

Kursy cukiernicze

Akademia GoCook&Inspire - KKZ Cukiernik 651h

Kurs cukierniczy I i II stopnia 90h

Kurs cukierniczy I i II 90 h - wyjazdowy z zakwaterowaniem i wyżywieniem

Kurs Cukierniczy III stopnia 64h - zostań mistrzem cukiernictwa

Kurs Dekorowania Wyrobów Cukierniczych 16h

Kurs Torty Angielskie 40h

Warsztaty Torty Angielskie 4h

Warsztaty Tajniki Karmelu 4h

Warsztaty Magia Czekolady - Trufle i Praliny 4h

Warsztaty Francuskie Makaroniki 4h

Warsztaty Letnie Desery 4h

Warsztaty Ciasta Bezglutenowe 4h

Warsztaty Muffiny, Cupcakesy, Cake popsy 4h

Warsztaty Tarty i Tartaletki 4h

Desery Francuskie 4h

Desery Włoskie 4h

Warsztaty z Panią Foremką - Foremkowe Święta 4h

Szkolenia dla oświaty

I Konferencja ISGW- Zadania Dyrektorów szkół i placówek w organizacji roku szkolnego 2017/2018.

Seminaria dla Dyrektorów- Obowiązek nowelizacji statutów szkół

Realizacja programu wychowawczo-profilaktycznego w szkole

Wewnątrzszkolne ocenianie w świetle nowych przepisów prawa

Doradztwo zawodowe

System Informacji Oświatowej - Nowelizacja 2017

Inspektor Bezpieczeństwa Informacji Publicznej

Bezpieczeństwo uczniów w szkole

Realizacja nowej podstawy programowej- przedmioty przyrodnicze

Innowacyjne metody nauczania po reformie oświaty

Realizacja nowej podstawy programowej- język polski

Dokumentacja w pracy nauczyciela i zmiany w Karcie Nauczyciela

Technologie Informacyjne i Komunikacyjne (TIK) w szkole

System pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Efektywnie działający sekretariat w szkole.

Bajki, które leczą- korzystny wpływ bajkoterapii na rozwój dzieci.

Tańczący przedszkolak

Szkolenia prawo

Szkolenie z obsługi reklamacji z uwzględnieniem zmian

Szkolenie z ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie 8h

Szkolenie z zamówień publicznych 8h

Kursy gastronomiczne

Akademia GoCook&Inspire - KKZ Kucharz 650h

Kurs kucharski I i II stopnia (140h)

Kurs kucharski I i II stopnia - wyjazdowy 2 tygodniowy z wyżywieniem i zakwaterowaniem 140h

GoCook Junior- nauka gotowania dla najmłodszych

Kurs Kucharski III stopnia - zostań mistrzem kuchni 64h

Kurs System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli - HACCP 16h

Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h

Kurs kelnerski I i II stopnia 70h

Kurs Manager Gastronomii - Manager Restauracji 16h

Kurs profesjonalnego baristy 30h

Kurs sporządzania potraw z warzyw i owoców z elementami carvingu 16 h

Warsztaty Kuchnia Włoska 4h

Kuchnia Włoska 40h

Warsztaty Kuchni Meksykańskiej 4h

Warsztaty Kuchni Amerykańskiej 4h

Warsztaty Kuchnii Orientu: Tajlandia 4h

Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 4h

Kurs Kuchnia Francuska 40 h

Warsztaty Kuchnia Hiszpańska

Warsztaty Viva la France! czyli francuskie smaki w pigułce 5h

Kurs sushi 12h

Szkolenie Smacznie, zdrowo - NARODOWO 5h

Szkolenie Lunch Box 4h

Szkolenie Magia przypraw i ziół 4h

Warsztaty Wołowina 4h

Warsztaty grillowania 4h

Warsztaty kulinarne Groupon

Kursy Kulinarne dla firm

Kursy medyczne

Kurs rejestratorka medyczna 30 h

Szkoła Programistów

Kurs programowania 240h

Kurs testera oprogramowania 24h

Szkolenia informatyczne

Kompleksowy Kurs Obsługi Programu MS Office 40h

Kurs tworzenia stron internetowych WordPress z pozycjonowaniem SEO 30h

Kurs administratora sieci informatycznej 120h

Kurs Excel poziom podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany 16/30h

Kurs obsługi komputera + Pakiet Office Word, Excel, PowerPoint + Internet 30h

Kurs Grafiki Komputerowej 120 h

Kursy stylizacji

Kurs fryzjerstwa 120h

Szkolenia dla firm

Kursy Zamknięte

Mediacje oraz sposoby rozwiązywania konfliktów

Komunikacja interpersonalna, jak mówić żeby nas słuchano, jak słuchać żeby do nas mówiono

Trening managerski

Zachowanie asertywnej postawy

Metody radzenia sobie ze stresem

Rekrutacja od A do Z

Od managera do lidera. Nowoczesne przywództwo na nowe czasy

Praca w wielonarodowym zespole-jak uniknąc nieporozumień i konfliktów

Jak utrzymać pozycję w dobie kryzysu – nowoczesne metody zarządzania

Team Building

Bussines English

Efektywna współpraca z klientem

Nowoczesne techniki sprzedaży

Sprzedaż w postaci telemarketingu

Negocjacje sprzedażowe

MS Excel nie tylko dla księgowych

Magia ukryta w MS Power Point, czyli mistrzowskie prezentacje multimedialne

Tworzenie baz danych w MS Acces

Zastosowanie eventów w reklamie

Rynek mediowy i reklamowy w Polsce Poradnik planującego kampanię reklamową

Jak pozyskać klienta w mediach społecznościowych


Zawody na uczelni:

asystentka stomatologiczna
biomasażysta
dekorator wnętrz
dziennikarstwo
florysta
fototechnika
grafik komputerowy
higienistka stomatologiczna
kucharz
opiekun medyczny
opiekun w domu pomocy społecznej
opiekunka środowiskowa
specjalista ds. księgowości
specjalista ds. marketingu i public relations
specjalista ds. ochrony środowiska
specjalista ds. psychologii i socjologii
specjalista ds. turystyki
specjalista ds. windykacji
specjalista manicure i pedicure
technik administracji
technik archiwista
technik farmaceutyczny
technik geodeta
technik informatyk
technik masażysta
technik ochrony fizycznej osób i mienia
technik rachunkowości
technik usług kosmetycznych
technik weterynarii
wizaż
zarządzanie nieruchomościami
zarządzanie zasobami ludzkimi

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie